שלום

בּאהבה

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifשלום../images/Emo70.gif

כבר אמרתי לכם שאתם חרטטנים כולכם?

בּאהבה

New member
../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif../images/Emo73.gifולא להתראות

איזה חרטטנים... אני מקווה שחוש הומור נשאר לכם...

בּאהבה

New member
../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif../images/Emo63.gifהסבר!

למה אני אומר שאתם חרטטנים? כי מכתיבתכם ברור שלא מזיז לכם מה האמת!
טיפ:מי שטיפה מזיז לו היה מועיל בטובו להרים טלפון לרב נויגרשל\גרילק\צבי ענבל\אמנון יצחק\ערכים ולא מבלבל למסכנים את המוח!!! אני מתחנן!!! אל תגיבו!!! תגובתכם מעניינת אותי בדיוק כמו שמעניינים את סבתא שלי!!!

Governor

New member
צבי ענבל ממש נוכל. היתר - אידיוטים,

והאמן לי, זו חוות דעת שעושה עמם חסד...

התולעת 1

New member
שקרן

אתה שקרן, אתה עוצם את העינים מלראות את האמת, נוח לך בהפקרות, אבל אתה תשלם על זה, אם היו מודיעים שהמים מורעלים בשכונה, בסיכוי של עשרה אחוז, הייתם נותנים לילדים שלכם לשתות מים? לא. ואני מתפלא למה לא? הרי תשעים אחוז סיכוי שהמים לא יורעלו רק עשרה אחוז סיכוי שהורעלו, למה לא תתנו להם לשתות? לא לוקחים סיכון, אז איך אתה חי עם מאה אחוז סיכון, לא השארת לך אפילו סיכוי אחד, כשיש למעשה לפחות חמישים אחוז סיכוי, אתה שקרן אתה שקרן, אנשים חיים בשקר כן? אדם יודע כתוב בגמרא רשעים אפילו על פתחה של גיהנום לא חוזרים בתשובה, אדם שהושקע בשקר חי אותו אכל אותו טחן אותו נשם אותו קשה לו לחזור בתשובה הוא רגיל לשקר, הוא יודע שבצד שלו אין לו שום תשובה, הוא יודע שאין דרך לחילוניזם, אין לו תשובה הוא לא יודע למה הוא חי, הוא יודע שבצד השני יש תשובה, ואעפ``כ הוא בוחר בצד שאין תשובה, רגע, אם אתה בא וטוען על הדתיים תוכיח לי תוכיח לי, מי אמר, איפה זה כתוב? אני שואל שאלה אם אתה כל כך רוצה לדעת ולחקור אני מסכים כל הכבוד, אנשים חושבים אני רואה, אנשים שבודקים זה טוב? ככה צריך להיות בשביל זה קבלנו שכל, מה ההבדל בינינו לבין החתול? שקבלנו שכל לבדוק, זה ההבדל, אבל אם אתה עם השכל לא בודק אתה גרוע מחתול, אז יחשוב האדם אם אתה בודק אצל הדתיים כל דבר איפה זה כתוב ומי אמר למה לא עשית חקירה כזאת בצד שלך שאתה נמצא איפה זה כתוב ומי אמר?

Governor

New member
הרגע,הפסק לפלבל בעיניך, למרוט

שערך ולזעוק, ומחה הקצף הנגר, זב, ומבעבע מפיך, וענה על שאלה פשוטה: מדוע לא דש אביך בפנים וזרה בחוץ? הרגע. אתה עוד תחלה ותאסף אל אבותיך, ונאבד את המצבה החיה לטמטום הנגרם מחזרה בתשובה...

בּאהבה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifהתולעת1

אהבתי מאד!!! את ההודעה הזאת!!! ואת העובדה שגם אתה התלהבת ממנה ופרסמת אותה הרבה!!! אחת ההודעות היפות שראיתי!!!

Governor

New member
אין תימה, כל החוזרים בתשובה נוצרו

בתבנית דפוקה אחת...

Baby Doc

New member
אהב הזרזיר את הודעתו של העורב

אלא מפני שהוא מינו...

התולעת 1

New member
מדוע לא דש אביך בפנים וזרה בחוץ?

אתה שקרן, אתה עוצם את העינים מלראות את האמת, נוח לך בהפקרות, אבל אתה תשלם על זה, אם היו מודיעים שהמים מורעלים בשכונה, בסיכוי של עשרה אחוז, הייתם נותנים לילדים שלכם לשתות מים? לא. ואני מתפלא למה לא? הרי תשעים אחוז סיכוי שהמים לא יורעלו רק עשרה אחוז סיכוי שהורעלו, למה לא תתנו להם לשתות? לא לוקחים סיכון, אז איך אתה חי עם מאה אחוז סיכון, לא השארת לך אפילו סיכוי אחד, כשיש למעשה לפחות חמישים אחוז סיכוי, אתה שקרן אתה שקרן, אנשים חיים בשקר כן? אדם יודע כתוב בגמרא רשעים אפילו על פתחה של גיהנום לא חוזרים בתשובה, אדם שהושקע בשקר חי אותו אכל אותו טחן אותו נשם אותו קשה לו לחזור בתשובה הוא רגיל לשקר, הוא יודע שבצד שלו אין לו שום תשובה, הוא יודע שאין דרך לחילוניזם, אין לו תשובה הוא לא יודע למה הוא חי, הוא יודע שבצד השני יש תשובה, ואעפ``כ הוא בוחר בצד שאין תשובה, רגע, אם אתה בא וטוען על הדתיים תוכיח לי תוכיח לי, מי אמר, איפה זה כתוב? אני שואל שאלה אם אתה כל כך רוצה לדעת ולחקור אני מסכים כל הכבוד, אנשים חושבים אני רואה, אנשים שבודקים זה טוב? ככה צריך להיות בשביל זה קבלנו שכל, מה ההבדל בינינו לבין החתול? שקבלנו שכל לבדוק, זה ההבדל, אבל אם אתה עם השכל לא בודק אתה גרוע מחתול, אז יחשוב האדם אם אתה בודק אצל הדתיים כל דבר איפה זה כתוב ומי אמר למה לא עשית חקירה כזאת בצד שלך שאתה נמצא איפה זה כתוב ומי אמר?

התולעת 1

New member
הרגע. אתה עוד תחלה ותאסף אלי../images/Emo3.gif

Governor

New member
מה שהוא מנסה להשיג, תוך מרמה גלויה,

הוא הוכחת `טענות` מן הרפרטואר של מחזירים בתשובה (1) על המבול טען שנגרם מאבדן מי האטמוספירה, ע"י יוניזציה, שעה שעבר דרכה אסטרואיד גדול. בפעל, כמות המים באטמוספירה יכולה לתרום רק סנטימטרים ספורים למפלס הימים. את הטענה השקרית פלט בשויון נפש ובמצח נחושה, מתוך אמונה שלא תופרך. הוא הופרך, ואבד את פניו (2) במהלך וכוח על הקודים, ועל תקפות נסח `קורן`, טען שכתר ארם-צובא הוא ס"ה עותק תורה שניטש ב`גניזה` (3) הוא פיברק נתונים למבחני הקודים הקצור, חוזר בתשובה מאוס, נאלח, נתעב, העוסק בהחזרה בתשובה, תוך מציאת הצדקה לעצמו לשקר בכל ענין היכול לקדם ציד נפשות... ______________________________________________________________ 0284392570 אני_יודע_שאני_צודק

Governor

New member
בוודאי, אולם לא דרושות הוכחות.

הוא מכיר את כל שלשה המקרים עליהם דברתי ויודה בפניך אם תשאלנו אנסח אחרת: אני מעונין שיעלה לפורומנו ויכחיש - ואז אציג ראיותי ואלבין פניו ברבים. אני מבטיח!!!

התולעת 1

New member
עז פמים

כל האמת כאן אתה שקרן, אתה עוצם את העינים מלראות את האמת, נוח לך בהפקרות, אבל אתה תשלם על זה, אם היו מודיעים שהמים מורעלים בשכונה, בסיכוי של עשרה אחוז, הייתם נותנים לילדים שלכם לשתות מים? לא. ואני מתפלא למה לא? הרי תשעים אחוז סיכוי שהמים לא יורעלו רק עשרה אחוז סיכוי שהורעלו, למה לא תתנו להם לשתות? לא לוקחים סיכון, אז איך אתה חי עם מאה אחוז סיכון, לא השארת לך אפילו סיכוי אחד, כשיש למעשה לפחות חמישים אחוז סיכוי, אתה שקרן אתה שקרן, אנשים חיים בשקר כן? אדם יודע כתוב בגמרא רשעים אפילו על פתחה של גיהנום לא חוזרים בתשובה, אדם שהושקע בשקר חי אותו אכל אותו טחן אותו נשם אותו קשה לו לחזור בתשובה הוא רגיל לשקר, הוא יודע שבצד שלו אין לו שום תשובה, הוא יודע שאין דרך לחילוניזם, אין לו תשובה הוא לא יודע למה הוא חי, הוא יודע שבצד השני יש תשובה, ואעפ``כ הוא בוחר בצד שאין תשובה, רגע, אם אתה בא וטוען על הדתיים תוכיח לי תוכיח לי, מי אמר, איפה זה כתוב? אני שואל שאלה אם אתה כל כך רוצה לדעת ולחקור אני מסכים כל הכבוד, אנשים חושבים אני רואה, אנשים שבודקים זה טוב? ככה צריך להיות בשביל זה קבלנו שכל, מה ההבדל בינינו לבין החתול? שקבלנו שכל לבדוק, זה ההבדל, אבל אם אתה עם השכל לא בודק אתה גרוע מחתול, אז יחשוב האדם אם אתה בודק אצל הדתיים כל דבר איפה זה כתוב ומי אמר למה לא עשית חקירה כזאת בצד שלך שאתה נמצא איפה זה כתוב ומי אמר?

למעלה