שלום לכולם
מה המצב פורום?

../images/Emo24.gifשלום לכולם ../images/Emo9.gifמה המצב פורום?

אז ככה, כמו שהבנתם אני ושירה פתחנו פורום לעיר הבירה(שוב פעם הבדיחה עם האלכוהול שמצחיקה רק אותנו...) הפורום פתוח לכל הגולשים והגולשות הירושלמים והירושלמיות
אני ושירה מקווים שתהנו כאן איתנו בפורום ושביחד ניצור לנו את הקהילה המקומית הטובה ביותר ברשת
אני רוצה להתנצל על שלא הייתי כאן משך כל היום (תיקון - הייתי אבל לא השתתפתי) עבדנו על העמוד הראשי של הפורום בעיקר ועל עמוד הקישורים והמאמרים - כמו שתוכלו לראות
העלנו לכם סקר שלדעתנו מעניין בתקופה זו ואנחנו מבטיחים עוד לעדכן ולרענן
אני חושב שעכשיו אני אציג את עצמי
אז אני עומר (ברשת מוכר כ: מימל) ואני בן 17 אני לא ירושלמי למרבה הפלא
אני גר בישוב בצפון ואני חושב שאני היחידי בכל הפורום הזה שהוא לא מגבולות המרכז שלא לדבר על ירושלים
אז מה אני בעצם עושה פה? שאלה טובה
בת זוגתי הירושמלית ביקשה לפתוח פורום ואני הצטרפתי אליה
נכון נחמד? אז אני פה עכשיו
ואני חייב לומר שאני אוהב את ירושלים כאילו אני גר בה ואני כבר מכיר אותה ממש טוב
(תבחנו אותי
) עוד על עצמי, אני מנהל בנוסף לפורום זה עוד 3 פורומים בתפוז: זיהוי שירים, ברי סחרוף ומשחקי שירים (344, 729, 450.) יש לי כלבה חדשה שקיבלתי ממש לא מזמן (יום שני) וזכיתי לראות אותה היום לראשונה והיא כזו חמדוה!!!!!
היא קטנטנה והיא בצבע שחור עם כתם לבן על החזה ועל כפות הרגליים היא לברדורית
מעורבת עם רוטביילר
אח שלי הקטן החליט לקרוא לה בשם זפת
טוב אז שיהיה לכולנו לילה נפלא ומקסים
עוד נכיר... מימל.

shellyland

New member
אחלה קישורים, מימל ../images/Emo45.gif

דודה, שמת לב שיש קישור אתר של בחיר ליבך? לדעתי רק על זה מגיעות להם איזה 20-30 נקודות!

היי שלי ../images/Emo9.gif

אממ אז אנחנו נמדדים על פי נקודות?
אמממ מעניין אם כשמגיעים ל 100 מקבלים פרס
התודות הן כמובן גם לשירה
ואת במקרה מדברת על יהורם גאון הקינג? אני מקווה שכולם הצביעו לו לראשות העיריה בסקר שאנחנו מריצים בימים אלו
יהורם אתה המלך שלי!

מיניום.. מיניום...

כל המעלה את השם .... .... על דל מקלדתו ומסך המחשב שלי.. זוכה בצורה ישירה בבונוס.. צברו נקודות בסוף תקבלו גם אתם רשיון מהעיריה להוסיף מרפסת.

../images/Emo72.gif../images/Emo51.gif../images/Emo163.gif תודה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

טוב ניסיתי להגיד תודה בכל שרשור אבל יש כל כך הרבה
שהתייאשתי להלילה אז אני אומר פשוט תודה אחת גדולה לכ-ו-ל-ם כל מי שהגיב היום/רשם ברכה/סתם בא לראות את הפורום אז תודה לכם
וגם לכן כמובן
ממני ומשירה תודה תודה תודה

למעלה