שאלון הכרות!

heart1soul

New member
יאי תורי!!

שם: קטי שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם: crazy, one, change is gonna come שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: השיר מהקליפ המקסים הזה: http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0 כדאי לכולם לראות! מצחיק וחמוד chris brown -forever שיר שאני לא יכול לסבול:לא עולה לי משהו מיוחד לראש:) משהו מצחיק שקרה לי: לא עולה לי משהו מיוחד שקרה השבוע...חחח זה מצחיק משהו שעלה לי על העצבים:התקופה של המבחנים באופן כללי מאוד עלתה לי על העצבים, העובדה שהייתי צריכה לבנות לעצמי מערכת לשנה הבאה.. שיוצרת לי חלונות של איזה מיליון שעות באמצע והעובדה שלמצוא עבודה נורמלית בחיפה זה כמעט בלתי אפשרי!!! מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו:כלום:) אבל הטלוויזיה דולקת על ערוץ 2 כי יש כוכב נולד למרות שלצערי הוא עלוב השנה.. סרט אהוב ישראלי- אהבתי איים אבודים וכנפיים שבורות סרט אהוב לועזי- יש המון המון! לא יכולה לבחור אחד.. אם מהשבוע אז ראיתי בדרך לחתונה עוצרים בוואגס והיה מצחיק! פסקול סרט הכי אהוב- אהיה קיטשית ואגיד שהשיר מארמגדון:) מקום הכי אהוב בארץ- חיפה.. אין כמו בבית מקום הכי אהוב בעולם- לא הייתי בהרבה מקומות אבל הייתי בתאילנד והיה כיף לא נורמלי!! כך שבנתיים אני אגיד תאילנד קניון הכי אהוב- ברור שהגרנד קניון! בילוי הכי אהוב- אני אהיה חנונית ואומר סרט ובית קפה.. לא בחורה של פאבים כי אני אוהבת לשמוע את האנשים שאיתם אני מדברת:) ממתק הכי אהוב- אמ הכל! אבל בעיקר גלידות מיוחדות כאלה בגלידריות המובחרות:) חטיף אהוב-במבה מאכל אהוב- תפוחי אדמה אפויים בית קפה\מסעדה אהובה- אמ אני אוהבת את שני,סטייקת הבוקרים וכמובן מקס ברנר!

חח כן אבל אח"כ מתרגלים

בסופו של דבר מצאתי את עצמי במלחמת בוטנים עם המשפחה שלי XD

InbarKiii

New member
משעמם לי אז.. D:

שם: ענבר שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם:WLL ,סטרלייט שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: נו סופרייז של דוטרי שיר שאני לא יכול לסבול:Beggin
משהו מצחיק שקרה לי:מממ הלכתי עם חברות ברחוב,בלילה והיו כמה ג'וקים על המדרכה וכולנו קפצנו וכמה בנות מאחוריינו נקרעו עליינו D: משהו שעלה לי על העצבים: שהלכתי לישון באיזה 5 ומישהו בבניין החליט שזה יהיה נורא נחמד להתחיל לקדוח ב9 בבוקר
מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו: כוכב נולד...... סרט אהוב ישראלי-לא ניראלי שיש אחד כזה.. סרט אהוב לועזי-A walk to remember :) פסקול סרט הכי אהוב- השיר מהסרט ^ מקום הכי אהוב בארץ- ממ מושב של דודה של אמא שלי..רמות מנשה :) מקום הכי אהוב בעולם- לברצלונה ולונדון אני ישמח לחזור
קניון הכי אהוב-עזריאלי,הזהב בילוי הכי אהוב- לצאת עם חברות ממתק הכי אהוב-שוקולד
חטיף אהוב- צ'יטוס
מאכל אהוב- מממ פסטה או משהו בסגנון D: בית קפה\מסעדה אהובה- אני מכורה לארומה..

t r e c o o l

New member
מבינה אותך עם הקדיחות..

אצלנו משפצים דירה כבר חודשיים
.. וחוץ מכל הבאלגן, הפועלים עוד שניה הולכים מכות אחד עם השני..והכול ב-8 בבוקר.

InbarKiii

New member
אני חושבת שאת צריכה לקחת להם תמקדחה

ולקדוח בהם
כי רציני..זה מה שאני הייתי עושה אם היו עושים לי את זה כל יום בזמן שיש חופש!

ר ו ח ל י

New member
עונה ! ../images/Emo98.gif

שם: רחלי שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם:WWL ו-CRYIN. שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: Basshunter - Every Morning שיר שאני לא יכול לסבול: -_- משהו מצחיק שקרה לי: הו יש לי אחד! יותר נכון משהו מטומטם. באתי להעביר ערוץ בטלוויזיה ואני שעה נלחמת עם השלט ומנסה להבין למה זה לא מעביר, עד שאני קולטת שאני בעצם מנסה להעביר עם הפלאפון >< כן, לשבת 7 שעות במוקד מסכן זה דופק את המוח. משהו שעלה לי על העצבים: אין משהו ספציפי מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו: כלום סרט אהוב ישראלי- סרט אהוב לועזי- היומן פסקול סרט הכי אהוב- מקום הכי אהוב בארץ- תל אביב
ואילת! מקום הכי אהוב בעולם- וואו, המ לא יודעת.. יש כמה. בעיקר בדרום אמריקה. קניון הכי אהוב- המממ עזריאלי? וקניון גבעתיים.. וגם לקניון ארנה בהרצליה אני הולכת הרבה. בילוי הכי אהוב- קולנוע, מסיבות, פאבים, או סתם להעביר ערב בטיילת. ממתק הכי אהוב- קינדר בואנו! כל הסוגים. ואוריאו
|מזילריר| חטיף אהוב- ביסלי פיצה. מאכל אהוב- קוסקוס ופיצה. (כמה לא קשור) בית קפה\מסעדה אהובה- קופי בין בעיקר.. אני לא הולכת הרבה לבתי קפה האמת. קופי בין הוא מבין היחידים. ומסעדות יש המו. זה תמיד משתנה, לא יכולה לציין כמה, לא עולה לי לראש.

InbarKiii

New member
חחח אני חושבת שגם לי זה קרה פעם ../images/Emo6.gif

עם הפלאפון חח

ר ו ח ל י

New member
חחחח והיה לי עוד קטע דומה

שאכלתי המבורגר עם חברים ושתיתי קולה מהבקבוק אז כזה שמתי קטשופ על הצ'יפס ואז כמעט בסטלה רצינית שתיתי מהקטשופ
כולם שם תפסו עליי צחוק היסטרי. זה היה ממש מפדח.

InbarKiii

New member
חחחחחח קרה לי משהו דומה, אבל לא ליד חברים D:

חחחחח אני באתי למזוג קטשופ לכוס פעם אחת D:

adi dion

New member
יאי שאלון! :)

שם: עדי שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם: No boundaries שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: הרבה
שיר שאני לא יכול לסבול: אממ פיי לא יודעת יש כל מיני XD משהו מצחיק שקרה לי: לא עולה לי משהו מצחיק במיוחד
משהו שעלה לי על העצבים: אנשים צבועים?
מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו: My Friends מהפסקול של סוויני טוד
סרט אהוב ישראלי- לא אוהבת סרטים ישראלים. טוב נו, היחיד שראיתי היה מישהו לרוץ איתו וממש אהבתי
סרט אהוב לועזי- סוויני טוד!!! אבל יש עוד הרבה פשוט עכשיו אני באובססית סוויני טוד שוב חחחח סרט גאוני עם קאסט עוד יותר גאוני
פסקול סרט הכי אהוב- נו באמת.. סוויני טוד XDXD מקום הכי אהוב בארץ- המגרש המרכזי במרכז הטניס ברמת השרון
מקום הכי אהוב בעולם- לונדון. למרות שאף פעם לא הייתי שם... קניון הכי אהוב- קניון איילון ברמת גן. תמיד אהבתי אותו
בילוי הכי אהוב- להיות במשחק טניס או לשחק טניס ממתק הכי אהוב- אעהה... לא יודעת... נגיד ש M&M? חטיף אהוב- במבה ^^ מאכל אהוב- שניצל בית קפה\מסעדה אהובה- אין משהו מועדף

nini18

New member
עונה../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

שם: לי שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם: לא בדיוק של אדם אבל אדם שר את השיר ליטל לייס של קוקי עם אדם וקריס שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: ליטל לייס שיר שאני לא יכול לסבול: מזרחית משהו מצחיק שקרה לי: אין לי משהו מיוחד משהו שעלה לי על העצבים: לא עלה
מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו: לא מתנגן סרט אהוב ישראלי- ספיחס ואלכס חולה אהבה (לא אוהבת סרטים ישראלים חוץ מהבורקס) סרט אהוב לועזי- וואו הרבה אבל הכי הכי הכי קיל ביל 1 ו 2 פסקול סרט הכי אהוב- ספרות זולה, גריז, שיער מקום הכי אהוב בארץ- חיפה, ירושלים מקום הכי אהוב בעולם- תילאנד קניון הכי אהוב- גראנד קניון בילוי הכי אהוב- מסיבות אבל יותר בחול מאשר בארץ טעמים ממתק הכי אהוב- שוקולד, כל הסוגים, כל הטעמים, כל המינים. חטיף אהוב- במבה מאכל אהוב- הכל חחח בית קפה\מסעדה אהובה- מסעדת הבוקרים, בית קפה כמעט הכל אוהבת לשנות

magenta73

New member
טוב, וזה רק בגלל

שאני מצ'עממת רצח באמצע/אחרי שפעת. שם: הדס שיר ששמעתי הרבה השבוע של אדם: wwl שיר ששמעתי הרבה השבוע לא של אדם: החדש של מיקה we are golden שיר שאני לא יכול לסבול: כל מה שקשור למזרחית/היפ-הופ/ראפ משהו מצחיק שקרה לי: כלום, הייתי בפאקינג בידוד כל השבוע משהו שעלה לי על העצבים: שהייתי בפאקינג בידוד כל השבוע ושהשכן שלי, שכשהוא חולה אני 24/7 לעזרתו, אפילו לא שאל אותי פעם אחת אם אני צריכה משהו. מה מתנגן לכם מ-מ-ש עכשיו: כלום סרט אהוב ישראלי- יהושוע יהושוע סרט אהוב לועזי- פייט קלאב פסקול סרט הכי אהוב- מופע האיימים של רוקי. דאה. מקום הכי אהוב בארץ- יבניאל. בין כפר תבור לכינרת. ות"א. מקום הכי אהוב בעולם- לונדון ומלבורן. קניון הכי אהוב- שונאת קניונים. בילוי הכי אהוב- פאבים ממתק הכי אהוב- שוקולד חטיף אהוב- סניקרס. מאכל אהוב- לזניה בית קפה\מסעדה אהובה- סוניה גאצל שפיגל. סמטה אלמונית, ת"א. אחלה ארוחות בוקר.

למעלה