חבר'ה

../images/Emo24.gifחבר'ה../images/Emo100.gif../images/Emo60.gif

מחר ב-6 בבוקר אני יוצאת לכיוון ירושלים, מבקרים שם קצת ומשם היישר לאילת. אני לא אהיה בפורום בימים אלו, אולי מעט, הבנתי שיש שם אינטרנט
בימים האלה רק השותפה שלי תהיה כאן(בערוץ 3 את דניאלי ובעולם הבידור והזוהר את נועה) אני מקווה שלא תעשו לה צרות אהה
אני מקווה שתפרסמו את הפורום! שבפורום ערוץ 3 תפתחו שרשורים לסדרות שאתם צופים בהן, תשימו תמונות, תכתבו סיכומים על הפרקים, תשוחחו עליהם
ושבפורום עולם הבידור והזוהר תפתחו שרשור עדכונים, תעשו פעילויות, תעדכנו, תשאלו, תבקשו, ה-כ-ל
אני אתגעגע אליכם המון ואשתדל לבקר
(פורום ערוץ 3
נעמה המתוקה עשתה ברכת חנוכה לפורום שלנו, תפרסמו אותו עם איזה קישור לפורום
) נועה, דניאלי, בהצלחה
(כן כן אני עצלנית, כתבתי הודעה משותפת לשני הפורומים בניהולי
)

שכחתי לציין שאני לא../images/Emo100.gif../images/Emo60.gif

אהיה בפורום מיום רביעי בבוקר עד יום ראשון בצהריים

Aviyush

New member
תהני המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

איזה כייף
ספרי חוויות

תהני../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

מצטערת שלא הייתי בפורום הימים האחרונים.. פשוט יש איזשהי בעיה אני לא מצליחה לפתוח הודעות ומסרים בתפוז.. מקווה שזה ייפתר בקרוב
בכל אופן, מסתבר שהודעות כתובות רגילות אני יכולה לפתוח, אבל תמונות לא .. אז אני מקווה שתוכלו להפעיל את הפורום מבחינת תמונות.. ידיעות וכאלה אני יכולה לרשום, אבל כל עוד הבעיה לא תיפתר אני לא אוכל להוסיף תמונות.. לכן גם אני לא אוכל לפתוח בזמן הקרוב את הפינות שלי-"משטרת האופנה" ו-"זה או זה" יש לי את הרעיונות ויש לי את התמונות, אז אם מישהי מעוניינת שתשלח לי הודעה לאייסיקיו כי אני לא יכולה לקבל מסרים ותפתח את הפינות במקומי עד שהבעיה תיפתר
98404777 שיהיה המשך שבוע מקסים

למעלה