ברוכות הגאות והבאות

חחחחחחחח:)

כן...זוכרות, סתם מתלוצצות (איזו מילה נחמדה, הע?) אנחנו יושבות (בדרך כלל במעגל...) ועושות סבב שמות בהתחלה כדי להכיר... ואז אנחנו מדברות על עיניינים שברומו של עולם... ואז כשנימאס מתחילים במשחקי חברה כמו "NEVER", הורדות ידיים, כדורגל עם פחית בירה, אמת או חובה....... וזהו בעיקרון:) הע, ואז הולכים למינרווה...חחחחחחחח...מן הרגל שכזה....

בערך 50 עד 72, חלקנו כבר יצאנו

לגימלאות, חלק רכשו מנוי בבית אבות.. המפגשים בעיקר שם, סביב הבריכה עם דייסת קוואקר.... לא סתם, זה סתם הומור לא שנון של מישהי עייפה... וברצינות- יש הרבה בנות סביב 15-26 ממה שאני יודעת לפחות, אום כולתום מעלה את הממוצע! ;) ...

אלוהים...

הכתיבה שלך כ"כ מזיכרה לי את קטריאל... מה שמזכיר לי שאני ממממש מתגעגעת לאישה הזאת...:\ יש פה בין 14-26....אין בנות בנות 25...או 24 אם אני לא טועה....לא? אגב, בת כמה את?

קרין- R U TALKING 2 ME ../images/Emo35.gif

אם כן- אז את יודעת בת כמה אני... עוד מעט 21... ואם את עדיין מדברת אליי- אז זו פעם שנייה שאת אומרת לי שאני כותבת כמו קטריאל- אז די אני לא כזו צינית
פשוט עייפה אז זה יוצא.. יש דווקא, מגי'ק בת 24. אום כולתום חגגה שבוע שעבר יומהולדת 26. אבל כן הרוב הוא כנראה בגילאי ה 14-18 אבל לא חשוב הגיל-חשוב התרגיל!!!!

כע...דיברתי אלייך:)

אני יודעת שאת בת 21 בגלל זה כתבתי 14-26 ... את כלולה שם.... ומג'ק...סורי..לא ידעתי את בת 24.... אז עדיין אין מישי בת 25...הע?....חחחחח

אני בת 18...

יותר נכון באוגוסט אני יהיה בת 18... אבל מי סופר??? וקוראים לי קרין:) נעים מאוט... ולמה הכרטיס שלך ריק?

כיוון שלא טרחתי למלא אותו..

נעים מאוד קרין:).על פי מה שהספקתי ליראות יש הרבה יותר תכנים כאן.

כן...ובמפגשים טובים

(יש כאלו??? חחחח) מעלים את הנושאים החזקים... ואז אנחנו מתנהגות כמו בהמות ומביעות דעות... יענו כמו בבורסה...צעקות וכאלו...אין תרבות דיון בגרוש.... אבל ממפגש למפגש זה משתפר...:) ואם יש לך משו שאת רוצה לדבר עליו את יכולה להעלות אותו.... אין יותר מידיי אופציות וזה כיף לרענן את הדיונים...:)

Mיקי_

New member
../images/Emo24.gif ברוכות הגאות והבאות ../images/Emo34.gif

ברוכות הגאות והבאות לכל חברות הפורום החדשות
זה המקום לשרשר את הודעות הפתיחה שלכן...
ולא לשוכח להציץ בתקנון הקהילה שלנו...
ואם יש לכן שאלה כמו "מה זה לשרשר?" ולמה?
חפשו את התשובות קודם כל כאן...

BABY R

New member
היי לחברות הפורום

הייתי מעונינת לדעת איפה אני יכולה להכיר בחורות שהם דו איזה בארים מסוימים או בתי קפה שאתם יודעות אליהם אני ינסה לתאר לכם מצב אני מבלה בבארים ויצא לי כמה פעמים לראות מהעבר השני של הבאר בחורות שמביטות בי וזורקות מבטים היות ואני לא יודעת אם הם דו או לסביות אז אין לי את האומץ לגשת ואני ממש לא בישנית הבארים האלה בעצם כולם מבלים בהם זה לא ספציפית לנשים או גברים ולכן הייתי מעדיפה ללכת לבאר שאני יודעת שהבחורות שם הם דו אשמח לשמוע את תגובתכם

אין דבר כזה פאבים רק לביסקסואליות..

בקושי יש פאבים רק ללסביות (גם לשם גברים נדחפים לעיתים) יש את המינרווה ואת הקרפה וגם פעם בשבועיים בימי חמישי תאטרון... תיהיה בטוחה שמי שתיסתכל עליך שם באמת תירצה משו... ולא סתם תיסתכל...

L a d y G

New member
את רוצה אישה שהיא ביסקסואלית

כי את כזו, ואת פוחדת שאישה לסבית אולי לא תקבל את זה שאת אוהבת גם גברים?

BABY R

New member
היי

כן אני מעדיפה מישהי שגם אוהבת גברים כי אולי בחורה לסבית באמת לא תבין או תקבל את המשיכה שלי לגברים ואם היא תבין אז אין לי בעיה בכלל

piratey

New member
היי גם לך../images/Emo9.gif

תתקני בבקשה אם אני טועה! אני דו,יצאתי לפני כמה זמן ממערכת יחסים די ארוכה האקסית שלי היא לסבית,חצי נשית וחצי גברית! (אני לא מאמינה בגזעים") ולי ולה לא הפריע בכלל אם מישהי תרצה אותך לא משנה לה מה את רק אם יש לך משיכה לבנות!!!! אני מאחלת לך הצלחה והאהבה

heaven is here

New member
ממממ שלום :)

מה קורה? אני חדשה, בת 17 מאיזור המרכז ואני דו. לאחרונה, הבנתי שאין לי סיבה להתכחש לזה ובטח לא לפחד מדעות של אחרים. עוד לא התנסיתי בכלום, למרות שאני ככה כבר יותר מחצי שנה, נדלקת על סטרייטיות (לצערי) וחיה. מקווה שאסתדר פה :)

למעלה