בוקר טוב לכולם

rnana100

New member
../images/Emo24.gifבוקר טוב לכולם

ניאו מה שלומך הבוקר? פתחתי את החלון ואני שומעת כל ציוץ ציפורים. ביום כזה שהשמש מאירה נראה שחיים חדשים נפתחים. רצה לעבוד- אבל לא יכולתי שלא לברך אתכם- ביום מקסים ומלבב

shushu10

New member
../images/Emo140.gifרננה - תודה לך שאת מזכירה לנו

ששוב מתחיל יום חדש, ומאחלת לנו יום טוב. והנה גם אני מברכת ומאחלת יום נפלא של מחשבות רגשות ומעשים טובים.

ניאו30

New member
בוקר טוב!!! ../images/Emo24.gif

שלומי מצויין,רננה,ותודה על הדאגה.האמת חשבתי אולי לא הסברתי נכון את מה שעברתי אתמול-הרגשתי גם טוב אתמול,רק כאמצעי זהירות לאחר ההליך אני צריך לנוח קצת ולא לאמץ את הגוף כדי לתת לתפרים להשאר.אין לי כאבים,ומהבחינה הזו לפחות באמת אין מה לדאוג. אבל לאחר הזנחה של המון המון שנים של הבריאות שלך,אז אני משלם בריבית והנה עוד יום עובר ושוב הולך לרופא,והפעם בדיקות דם-מעבדה שחזרו ודורשים תשומת לב של הרופאים.הפעם אלו היו בדיקות של דברים ספציפים, איזה 4-5 וכולם בלי יוצא מהכלל יצאו מחוץ לנורמה(חלקם בצורה ממש דרסטית)ולמה שמוגדר תחום רגיל.אני עוד רגע הולך לרופאה שתגיד לי מה זה אומר ומה אני צריך לעשות כדי לשפר/לשנות את זה ונראה מה יהיה...נספר איך היה כשאני אחזור...(אם יהיה מה לספר). אז שיהיה יום מקסים ושקט לכולםםםםם,בריאות!! ואהבה לכולם
אלו שני הדברים החשובים ביותר בחיים

צהריים טובים

טוב, נו, לא ממש טובים. אני חולה. ומסתבר שזה הרבה יותר רציני ממה שחשבתי. וירוס אלים, אולי גם חיידק שתקף אותי. מאוד מדבק כך שהרופאה שמה לעצמה מסכה כשבדקה אותי ולא נתנה לי לגעת בכלום ואפילו לא לפתוח את הדלת, כי אני נורא מדבקת. וזה עשוי לקחת עוד עשרה ימים עד שזה יעבור.
מעצבן אותי מאוד, אבל אין לי ברירה אלא לקבל עליי את פסיקת הרופאים ופשוט להישאר בבית עד שזה יעבור. עוד יותר עצוב כי אני לבד, לאף אחד אסור להתקרב אליי ובטח לא לבוא לבקר. ואי אפשר בלי התנצלות, על כך שלא התייחסתי הרבה לדברים חשובים שכתבתם כאן ביומיים האחרונים, אני לא מסוגלת להתרכז יותר משתיים-שלוש דקות רצוף. אז מבטיחה שכשאני ארגיש קצת יותר טוב אני אגיב לדברים. המשך יום נעים לכם,

meshi4

New member
יעל.שולחת לך ברכות

להחלמה מהירה. ההסגר הזה לא נעים בכלל.מקווה שתחזרי במהירות לשיגרה הרגילה שלך.

shushu10

New member
יעלי - מה את מרגישה? כואב לך משהו?

יכולה לעזור במשהו? אז קודם כל אל תבהלי, זה כלל חשוב כל כך!!!!!!!!!!!!!! לפעמים הרופאים לא יודעים מה ואיך אז קוראים לזה בשמות משמות שונים, וגם קצת מפחידים ביחוד עם המסיכה הזאתי..... תהיי בקשר ככל שאת יכולה, כי זה בינתיים חלון תקשורת עם העולם החיצוני, ושוב העיקר - לא לפחד כלל! . בינתיים תנוחי ותרגישי טוב.

תודה יקירותיי,

אני מרגישה בעיקר כמו סמרטוט, הכל כואב לי בפנים, ויש לי חום גבוה וגם אני משתעלת וכואב לי הגרון. בימים האחרונים לקחתי כדורים להורדת החום והייתי בפעילות יחסית, עוד נפגשתי עם אנשים ועשיתי כמה דברים, אבל החולשה לא עוזבת אותי. והיום היא התגברה עוד יותר. ההתרוצצות בין קופ"ח לבדיקות, ואחר-כך בין שני רופאים והבית של ההורים שלי ממש התישה אותי.

יעל, אחזיק אצבעות ואחשוב הרבה עליך

מקווה שעוד לפני הטיסה שלי אוכל לקרוא שיש שיפור במצבך ושאת מרגישה הרבה הרבה הרבה יותר טוב. מכל ה

בובי

New member
יעלי שמעי לי קני ויטמין C ואכלי

את הכפסולות בכמיות גדולות הרבה יותר יעיל מכל אנטיביוטיקה מניסיון אחרת היתי מספר לך את הבדיחה עם האיש שחלה באידס סארס ושפעת העופות ביחד

rnana100

New member
../images/Emo24.gifרפואה שלמה וענקית../images/Emo94.gif

יעלי תרגישי טוב.תשכרי, אפשר לחבק גם וירטואלית ולשלוח נשיקות גם בדוא"ל. המון ויטמין c. ותפסיקי להתנצל המון אושר

ניאו30

New member
יעלי,תרגישי טוב||../images/Emo101.gif../images/Emo184.gif

הכי חשוב הבריאות,כל השאר יכול לחכות... ובקשר ללבד-אפשר להחליף את זה בטלפון או בשיחה דרך המחשב.נכון,זה לא אותו דבר,אבל יותר טוב מכלום,והרבה פעמים זה משאיר את אותו חיוך על הפנים שנותן הרגשה טובה בלב. החלמה מהירה!!

אחלה - מתחשק לכם צ'ט מתישהו היום?

אפשר לפתוח חדר בצ'ט להיום ולצ'וטט קצת כולנו. וזה גם משהו שעוד לא ניסינו אף פעם

ניאו30

New member
לי בהחלט כן ../images/Emo45.gif

היום אולי קצת בעייתי בשבילי(תלוי בשעה) בגלל שאני נוסע לריקודים,אבל למי שלא עושה כלום יום שישי בלילה הוא פשוט אידיאלי כי לא צריך לקום למחרת בבוקר לעבודה. דרך אגב,אני דווקא כן התנסיתי בזה,בפורום הראשון שלי בתפוז היינו בצ'ט כל לילה!-זו הייתה דרך נהדרת להכיר את האנשים למי שקצת חושש(או חשש במקרה שלי כי אני כבר לא כזה) מפגישות עם אנשים חדשים.רק חייב ל"הזהיר"-זה ממכר!!!

למעלה