איייזזזההה כככיייףףףף!

טלימה

New member
../images/Emo24.gif איייזזזההה כככיייףףףף!

איזו החלטה טובה זאת הייתה, ההברקה עם החופה! שלחנו ריבועי בד עם ההזמנות (ההזמנות יצאו שלושה חודשים לפני אצלנו) והם היו אמורים לחזור מצוירים, תפורים, מודבקים, עד לפני שבוע... אבל כמה אנשים לא הספיקו אז יצא שהיום קיבלנו בUPS וגם בTNT וגם בדואר רשום וגם דרך חברים שנסעו לאנשהו עוד בדים!!!!! זה מרגיש כאילו (וזה לא כאילו, זה ממש כך) מתנקזים אלינו פה (בצפון הרותח... כולם לעבור למצב תפילת גשם!!!
) כל מיני ריבועי בד עם יצירות שונות מרחבי העולם... כן, כן!! העולם!! אויש... זה כל-כך כיף... כולם כל-כך השקיעו מעצמם ושמו את עצמם על הבד... זה מ-ג-נ-י-ב!! ובכלל, בהתחלה צחקו עלינו וגרמו לנו לפקפק בצדקת... אבל לא!! עוד ועוד אנשים מבקשים שנשריין מקומות ליומיים ועכשו יש בכלל דוד שהודיע שהוא בא מיום חמישי!! וביום ראשון הוא "עושה עלייה"! איזה שימחה!

טלימה

New member
פרט

זה חלק סריק (ניתן לסריקה, כי אין מצלמה דיגיטלית) ממשהו שקיבלנו היום מטקסס!!!

טלימה

New member
פרט מחלק אחר

את הבד הזה אספנו אתמול מקיבוץ גזית... (כל מה שנשלח עד לזמן הנקוב כבר הועבר לתופרת, אז יש לי רק את המאחרים) קצת קשה לראות אבל מודפס שיר, רקום בד לבן ורקומים חרוזים כחולים על הבד הלבן וצבעוניים בראש השיר... כמה חבל שהסריקה עושה להם עוול, אבל אני לא יכולה להתאפק..!!!

roni1151

New member
רעיון מקרוי ומדהים טלימה ../images/Emo32.gif

ואת מי את מכירה בקבוץ גזית? לאמא שלי יש שם בן דוד הוא ממקימי הקיבוץ ואני כילדה ביליתי שם המון.

טלימה

New member
קיבוץ גזית

חברה ממש טובה שלנו גדלה שם, היום היא לומדת בתל-אביב

טלימה

New member
ועוד אחדדדדד........

גם את זה קשה להבין אבל אני אסביר- מדובר בחלקי צמחים ועצים ועלים ופרחים מיובשים שמודבקים על הבד בצורת שמש (לא נכנסה בסריקה) ציפור (כנ"ל) ועוד ועוד. יש גם גבעות (עשויות שקיות של זרעונים- הפוריות, הפוריות אתם מבינים?) ושתי דמויות - אחת של בחור (רואים חצי) ואחת של בחורה... וגם עץ דקל... והכל הכל מדברים יבשים שאפשר למצוא בחוץ...!!

מסיר את הכובע

רעיון מדהים!!! מחכה לראות את התוצאה הסופית...פתאום פרוכת לבנה נראית לי ריקנית לגמרי

sophies

New member
פורום אמנות שימושית

לפני כמה חודשים הכינו חופה כזו חברי הפורום אומנות שימושית מומלץ לשוטט בגלריות

pelegey

New member
נהדר

זה ממש ממש כיף לקרוא איך זוגות משקיעים בפרוכת. זה מדגיש את המסורת, את השיתוף, את הטקס. כיף להתחתן ככה. (מנסיון). יצא יפה לפי מה שאני רואה...

טלימה

New member
O.K, you twisted my arm.../images/Emo9.gif

אז עוד... (אני כל-כך נהנית...איזה חברים גנובים!) והנה פרט מן החלק של אחד האחים שלו...

טלימה מון אמור

כל הכבוד! ממש רואים את ההשקעה וכל הכבוד שאתם מכינים את החופה לפני! לנו יש חברים ששלחו בדים כאלו ועל כל בד מאחור הודבק "סקוטש'" ורק בחתונה עצמה! הצמידו אותם על בד גדול! וככה נהייתה חופה! (מדהימה, מקסימה והטקס הכי מרגש שהייתי בו) כמו שאומרים בשכונות מסוימות בירושלים: "שכוייח!"

טלימה

New member
../images/Emo51.gif רבה!

איזה כיף שיש עוד מישהם לחלוק איתם את ההתרגשות!!

ממש רעיון יפה!!!../images/Emo45.gif

כל הכבוד לכם על הכעיון היצירתי ולאורחים שלכם שמשתפים פעולה. איזה כיף שלאנשים איכפת ככה מכם. ממש אהבתי!

amazonna

New member
כולי קנאה

איזה יופי של רעיון, כל הכבוד על התעוזה, ואיזה כיף שיש כזה שיתוף פעולה!!! מקסים!

למעלה