יש לי סוף סוף תמונות

תודה וויני, ותחשבי שעם כל עוגה כזאת

אני אופה עוד אחת בתבנית אינגליש קייק קצרה. רואים בתמונה אחרת שפעם הכנסתי.

../images/Emo41.gifעוגת דבש גבוהה וטעימה (מולי בר דוד)

המתכון המקורי אמנם של מולי בר דוד - ספר הבישול הראשון שלי שמאד אהבתי פעם. הולך לפי חגים. אני הכנסתי הרבה שינויים ולכן אתן כאן כפי שאני עושה. חומרים: 1/3 1 כוסות דבש (או תכולת צנצנת קטנה). כוס תה חזק מ2 שקיות. 1 כוס סוכר דמררה 2 כפות ברנד חצי כוס שמן 5 ביצים מופרדות. 3 כוסות קמח + שקית אב' אפיה + כפית סודה לשתיה + קינמון (בערך 2 כפיות) צימוקים בהירים (לא חובה) להכניס לקערה גדולה את הדבש ומזוג עליו את התה החם לערבב היטב (במיקסר יד) עד שהדבש יימס. להוסיף לו שני שליש מן הסוכר את הברנדי ולערבל, להכניס בזרם דק את השמן ולערבל היטב עד שיהיה הומוגני. להכניס את החלמונים אחד אחד ולערבל כל הזמן במיקסר יד. הוסיף את כל החומרים היבשים ולערבב קצר ומהיר, בינתיים לתת למיקסר להקציף את החלבונים עם שליש הסוכר הנותר. להוסיף את קצף החלבונים לבלילה בתנועות קיפול (אפשר במקצף ידני.) אופים בחום בינוני נמוך 160 מעלות כשעה. את הצימוקים שכחתי לציין, אני מכניסה אותם אחרי שהעוגה כבר בתבנית הם כבר שוקעים בעצמם. (אפשר גם לקמח אותם)

נעמי כמה חיכיתי לשרשור ואני חייבת להגיד לך

שהיה שווה לחכות כי הכל כל כך יפה ונראה גם טעים ייברכו יידיך

1winnie

New member
מקסים מקסים מקסים

כל הכבוד!! חייבת להגיד גם שהטארט באמת ניראה מיוחד בגלל צורת התפוחים. אהבתי מאד

תודה לכן, ועכשיו שכבר עליתי על השיטה

אכניס בקרוב תמונות מן הסוכה ומעוגות אחרות.

רותי410

New member
איזה יופי!! מהמם. סוף-סוף הבנתי איך מסדרים

את התפוחים. (ואני רואה שזו תבנית גדולה, אז או שאכין בשתי תבניות או שהיא תהיה גבוהה יותר). ועוגת הפירורים לא שלי. חחחח. היא של AYELETBA - לפחות היא הביאה אותה לכאן. הדגים נראים מהמם. נדמה לי שאני באפריקה או באיים הקאריביים. עוגת הדבש דוגמנית ממש. והפרחים - מרהיבים. יישר כוח, ושמחה שהתגברת על הבעיה הטכנית. מחכים לתמונות הבאות.

יוכי68

New member
סבתא נעמי, את מפתיעה ובגדול!!! תמונות

נהדרות וטעימות, דברים מיוחדים ועוגת הדבש, כזאת גבוהה...וואו - כל הכבוד! מקווה שמידי שבוע תשרשרי לנו תמונות ומתכונים נהדרים!

תודה לך יוכי אבל אני מבינה מכאן שאת פשוט

עוד לא מכירה אותי. יש לי המון תמונות ממאכלים או עוגות ודברים אחרים יפים פשוט היו לי בעיות עם המצלמה או יותר נכון עם התוכנה דאני לא מכירה לעומת התוכנה הישנה והמוכרה שהיתה לי .

למעלה