טוויט-טוויט. D:

RockinKeren

New member
../images/Emo235.gif../images/Emo225.gifטוויט-טוויט. D: ../images/Emo239.gif../images/Emo25.gif

+
- כי שני אהובתי לא מסכימה לי לשים את זה בכותרת.XD - כן , כן . אחרי 38173897129371 שנה חזרתי לפתוח את הפינה - בזכות רותם והוויק אפ קול שלה , כפרעליה
- ואני מבטיחה הפעם ~כן~ לפתוח את זה ברצף ולא להתעצל. D: טוב , אז הסבר קטן על הפינה - כל שבוע אני אעלה 4 טוויטים סקסיים של הבנים - מצחיקים, חמודים, טיפשיים וכו'. ואתן? תבחרו את הטוויט הכי מרגש, מרטיט לבבות, מצחיק, משגע ומשעשע לדעתכן.
מידי פעם אני גם יעשה בונוסים של מקורבים של מקפליי (דבי, קרי, ג'יו וכו'). ומה אתן צריכות לעשות? לעשות
/
לטוויט שהכי אהבתן.
ובנות? לא לייבש

RockinKeren

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo224.gifטוויט 1-

טום - Don't cry because it's over. Smile because it happened.

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gif תפוזבל. ><

לא אסור. >: תזהרי ממנה ילדה, שאני לא בטעות אדקור אותך עם מחט ויוריד לך דם ואז את תתעלפי לי בידיוק איך שההסעה מגיעה! מוחעחעחעחע. XDD

That YuvGirl

New member
../images/Emo19.gifחחחחחחחחחחח איזה מצחיק זה היה

ואנייי בוחרת אז את המשפט ההזה :) ממש אהבתי אותו :p

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחחחחח ,

פעם אחרונה שאני באה איתך . ~ למרות שבטח עוד שבועיים אני אבוא איתך עוד הפעם אם תבקשי יפה!
~ סבבה, :)

That YuvGirl

New member
../images/Emo19.gifחח האמת ששבוע הבא את צריכה לבוא

איתי XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ונכון שתבואי? :p

../images/Emo248.gif"חיים שלי" זאת התוצאה של להסתובב

עם יובל הכפרע 5-5-5-5-5-5-5-5- DDDDDDDDDDD: חחחחחחחחחחחחח (את יודעת שאני אוהבתאותך יובל .D: )

RockinKeren

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo224.gifטוויט 3-

טום ( והחלומות המאוווד מטרידים שלו. D: ) - Off to sleepy town. Night all. Tonights dream may involve cheese, people made of cheese, me eating cheese, and perhaps even some cheese.

RockinKeren

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo224.gifטוויט 4 -

דני לדאגי - I hate you from your ankles up

למעלה