חג שמח

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifחג שמח../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מה לא כתבו עליה כמה שירים שרו לה כמה דרמות כמה שברוני לב......... אהבה.......
הדלק המניע את ה
יש מי שצריך תזכורת של יום אחד בשנה , הזדמנות לבטא במתנה, בפרחים, בשוקלד, בSMS או בסתם פתק את המשפט שאי אפשר לעמוד בפניו "אני אוהב/ת אותך"
ויש מי שכל השנה טורח על הפרטים הקטנים , דואג למדורה שלא תכבה , הופך את חיי הזוגיות שלו לרצף של הנאות ואמירות שאינן זקוקות להכרזה על החג הלאומי "יום האהבה" מאיזה צד אתם? האם אתם חוגגים את יום האהבה? מה הפינוקים המועדפים עליכם? אצלנו למשל , כמנהג יוצאי פולניה , כל יום שישי הוא מגיע מאחורי זר פרחים ......לא חשוב שכבר 10 שנים אני מקבלת זר ורדים אדומים ....( כי הוא ,מת עליהם...
) אבל מה זה משנה......העיקר תשומת הלב והמחשבה נכון?........ שוקלד , נו טוב..........זה פק"ל ...... SMS..........ברור...כל יום עם תוספת של שיחות טלפון ..... אז מה נשאר? פתק חמוד וקטן עם תזכרת והעיקר לא שוכחים שלא הכל מובן מאליו , וצריך לעבוד על הקשר גם שאנחנו נהיה בדרך לבית אבות. כי אהבה היא בראש וראשונה תקשורת טובה , אמון ,כבוד, והבנה ...... ומה שווים השוקלד והפרחים אם אחד היסודות חסר?
"אהבה , אהבה כל הזמן....... ואהבה כל הזמן!"...........

אהבה = אחד מהערכים החשובים לי

נוהל קבוע בכל יום ששי זמן איכות של שנינו לבד. היום אחגוג בגדוללל, הוא עוד לא יודע מה מצפה לו....
מתה עליו למרות 27 שנות הנשואים. היחיד שקורא אותי כמו ספר פתוח. משפט שהבוקר אימצתי ומעניקה לחברי הפורום: "ובתום חיינו נישאל לא אם היה לנו טוב או רע, אלא כמה אהבנו" חג אהבה שמח.

YOSEW

New member
../images/Emo23.gifחג אהבה שמח../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

הצלחתי להפתיע אותו!!!!

אבל לא רק יום אחד בשנה אני משקיעה ומפנקת, ולא רק יום אחד מציינים את האהבה אצלינו. צאו לחגוג את אהבתכם כל יום!!!

למעלה