אלון שלי בן 12

a n a t i 3 3

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifאלון שלי בן 12 ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב לך ילד יפה שלי
תריסר שנים עברו מאותו יום מאושר שיצאת לאויר העולם, מאותו היום שבזכותך קבלתי את התואר הנחשב כל כך "אמא". הייתי בת עשרים ושתים, ילדה קטנה בעצמי.. גדלנו ביחד, למדנו ועדין לומדים את החיים האלה לטוב ולרע ביחד. מסתכלת עליך ומעריצה.. מעריצה את החוכמה שניחנתה בה, את הרגישות, את היופי שלך.. אותך! מזל טוב לך ילד אהוב שלי אוהבת אותך המון אמא

המונים של ../images/Emo49.gif גם לאמא וגם לאלון

ממש תפס גובה ....חתיך רציני האלון הזה
המון שנים של בריאות ואהבה הצלחה וכל מה שרק תרצה.
מקסי

T i g e r R o n

New member
אלון שלנו../images/Emo23.gif

אלון, איך הזמן עובר לו מהר והנה גדלת בשנה ילד מקסים חכם ושנון אשר בציוניו מתעלה המשך להביא נחת גאון וגאווה לאמא ולמשפחה מאחל לך את כל הטוב שהעולם מציע, השכל ובחר נכון את דרכך. בריאות ואושר עם המון אהבה שבלב רון

gallish

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב אלון../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

המון אושר ושמחה, ושרק תמשיך להיות כזה מקסים ולעשות את אמא כזאת גאה ומאושרת
יומולדת שמח
גלי ושי.

החורזת**

New member
לאלון ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif

שיתגשמו כל האיחולים ושתתגשמנה כל משאלות לבך ולכם ההורים המאושרים עוד שנים רבות שממנו תזכו לנחת וברכה. |

matyc

New member
../images/Emo213.gifמזל טוב ליום ההולדת ../images/Emo213.gif

הרבה נחת ושלווה

ויק1

New member
../images/Emo65.gif ../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif

12 זה כבר גדול עוד שנה ואתה מגיע למצוות למצוות ומעשים טובים ובמרוקאית כבדה שתזכה ברבות הימים להרבה חוואה וג'ואה ומעשים טובים (מקווה שככה כותבים) ועוד יותר מקווה שאלון לא יודע מרוקאית פחחחח
ובנימה קצת יותר רצינית איפה, איפה, איפה, איפה ה-
אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי
ועכשיו בשיא הרצינות שתמשיך לגדול ולהיות מאושר, שאמא ענתי תמשיך להיות גאה בך שקורלי האחות הקטנה שלצידך תמשיך להיות לך לחברה טובה שתמיד תחייך ותהיה מאושר וגאה על השגייך בלימודים ועל המשפחה המרוחבת והמקסימה שלכם

מזל טוב לאלוני החתיך ../images/Emo99.gif

מזל טוב ילד כמה גדלת
בהצלחה בלימודים וכל מה שתרצה יתגשם לך אמןןן

../images/Emo77.gifמזל טוב לאלון../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

שללא ספק נמצא בתוך משפחה עם המון אהבה המון אושר ובריאות. מזל טובים מליונים.. המון אהבה לך ומשפחתך. מליידי

יפעת*

New member
מזל טוב לאלון ../images/Emo213.gif

פתאום הוא נראה איש וכבר לא ילד
מאחלת לכם המשך צמיחה משותפת והמון אושר

new sol

New member
מזל טוב לאלון ולאימו המדהימה

מ ז ל ט ו ב שתדעו כולכם רק בריאות אושר ונחת

למעלה