עדכונים 20.5

Bright Unicorn

New member
התפרסמו שמות של מפיקים חדשים אתם בריטני

עובדת על חומר לאלבום הבא... המפיקים-כותבים הם ליווי פרנק, ופרסר טי. סמית' פרסר מחזיק באמתחתו כבר 4 UK#1'S (להיטים שהגיעו לצמרת המצעדים בבריטניה) הודות לעבודותיו עם אמנים כמו טאיו קרוז, פיקסי לוט, שוגבייבז, ועוד'... כמן כן הוא כתב והפיק שירים לאמנים כמו שריל קול, ג'מילה, וקרייג דייויד בין היתר. בריטני כבר הקליטה את אחד משיריו אשר נכתב בידי ליווי פרנק, אשר ידועה בעיקר בזכות להיטה, שכיכב בבילבורד דאנס- "im not your bitch" כשליווי נשאלה על שיתוף הפעולה עם בריטני היא השיבה: "עשיתי אתה רק שיר אחד וזה פשוט מדהים. אני משוכנעת שהאלבום הולך להיות להיט!" בנוסף, לכתיבת מילותיו של השיר הצטרפה הכותבת המקצועית הת'ר ברייט שאת עבודותיה ניתן לשמוע ממש בימים אלו ברדיו מפיו של ג'סטין ביבר עם להיטו האחרון, כמו כן בשירה של טוני ברקסטון “Hands Tied” "מיס. ספירס הקליטה את אחד משיריי ופשוט הוציאה עשן!" (באנגלית Killed it!") פרסמה הת'ר בבלוג שלה מוקדם יותר החודש.

theone24

New member
ג'סטין ביבר../images/Emo5.gif...

הרגה לי את ההתרגשות עם הזכרת השם שלו.
סתם,נשמע נחמד. הם תמיד מגזימים בהודעות מסוג זה. כל אחד שעובד איתה אומר אותו דבר בערך.

Bright Unicorn

New member
אושר רשמית: פרק המשך למדונה בGLEE

צפיקיה של הסדרה המוזיקלית המצליחה "Glee" אישרו שהם עובדים על פרק מדונה נוסף. "אנחנו עושים פרק המשך לפרק מדונה".. דיווח מפיק התכנית ל"אקסס הוליווד". On speculation the Material Girl may appear, Murphy commented: “I can’t say. But she’s sort of the muse of our show. She loves the show and has supported it. She gets that the show is about arts education and so she’s very supportive about that.” הכתבה המלאה ב- |הלינקhttp://flopofthepops.blogspot.com/|סלינק|

candyheart

New member
אם יש מישהי שמגיעים לה שני פרקים,זו מדונה

עוד לא ראיתי את הסדרה,אבל אני אוהבת את זה שהם מקדמים שירים יותר ישנים ומכירים אותם לדור הצעיר.

tali44

New member
כפרה עליהם.../images/Emo23.gif

ממש בא לי לראות את הסידרה, זו נראית לי סדרה מאד מעניינת.

Bright Unicorn

New member
לג'רי האליוול יש את התלבושת הכי אייקונית!

ג'רי האליוול (כן כן הג'ינג'ית מהספייס גירלז) זכתה לאחרונה בתואר "לובשת התלבושת הכי אייקונית" בסקר שעלה לאחרונה ברשת "מה היא התלבושת הכי אייקונית ב-50 השנים האחרונות?" ג'ינג'ר ספייס לבשה את שמלת המיקרו-מיני-דגלבריטניה שלה בטקס ה"בריטס" כאשר הופיעה עם בנות להקת הספייס גירלז אי שם בשנת 1997. עשרת המקומות הראשונים אחרי ג'רי (ואחוזי ההצבעות) הם. . . 1. Geri Halliwell – Union Jack dress – 82% 2. Liz Hurley – Versace safety pin dress – 79% 3. Marilyn Monroe – White dress – 74% 4. Audrey Hepburn – Black dress and pearls in Breakfast at Tiffany’s – 67% 5. Lady Gaga – White outfit and wig worn to the Brit Awards – 63% 6. Diana, Princess of Wales – Wedding dress designed by The Emanuel’s – 58% 7. Kylie Minogue – Gold hot pants – 56% 8. Jennifer Lopez - Sheer green Versace dress worn to the Grammys – 53% 9. Björk - Swan dress worn to the Oscars – 49% 10. Cindy Crawford: Red Versace dress worn to the Oscars – 44% איפה מדונה וחזיית המשולשים של גוטייה? בריטני ומדי בית הספר הקתוליים? מייקל והחליפה השחורה?! לא ברור. בחירות מעניינות אבל
מה אתם חושבים?

candyheart

New member
זה סקר בריטי?

כי זה מסביר את הבחירה המוזרה. אני לא חזקה בלזכור מי לבש מה,אבל הרשימה נראית סבבה.הכניסו את כל הקלאסיקות כמו שצריך.

candyheart

New member
חחח גם לי זה קורה!../images/Emo6.gif

למדתי לבדוק טוב טוב כל פעם שאני כותבת "בריטי".

tali44

New member
גם לי, גם לי זה קורה!!!

מרוב שאני רגילה לכתוב על המקלדת בריטני, כשאני רוצה לכתוב "בריטי" האצבעות מקישות אוטומטית "בריטני".

Bright Unicorn

New member
האם הזמרת סיה הולכת לפרוש מעולם המוזיקה?

לא כולם בנויים לחיות תחת אור הזרקורים מסתבר. סיה דיווחה שלאחר ששחרור אלבומה, we are born, היא הולכת לפרוש מהענף כפרפורמרית והולכת למקד את עצמה בהפקת שירים לאמנים אחרים. סיה מספרת שלאחר חשיפתה לאור הזרקורים התחילו לצוץ שמועות בנוגע לנטיותיה המיניות, והתעסקות מטרידה בחייה הפרטיים. "הפכו אותי לעוף מוזר בגלל שבגיל 20 הייתה לי מערכת יחסים עם אישה. מה שלא עניין אף אחד בזמנו" הדבר לטענתה הפך אותה לחרדה כ"כ עד רמה שהתחילה לקבל התקפי פאניקה וחרדה. במשך הראיון היא נותנת כדוגמה את בריטני "לא פלא שבריטני התמוטטה ואובחנה כחולת מניה דיפרסיה", איימי ווינהאוס "איימי התחילה לצרוך הרואין רק לאחר הפרסום", ובנוסף נתנה כדוגמה את השחק הית' לג'ר שכידוע התמכר למשככים ומת ממנת יתר לאחר צילום סרטו האחרון בסדרת באטמן. "אנשים לא באמת כנים לגבי הזוועות שטמונות בעולם הזוהר. החלום שלי עכשיו זה לעבוד מאחורי הקלעים ככותבת. אני רוצה את חיי בחזרה! עבודה נורמלית... שגרה, ותינוק. אני רוצה לחזור להיות מי שהייתי לפני כל זה.."

למעלה