לקסומות שלי ולאמא של...

Pure SilenCe

New member
../images/Emo23.gif לקסומות שלי ולאמא של...

נדמה כאילו שנים לא היינו ככה יחד כולנו, נפגשות שוב יחד תחת קורת גג אחת, אוף, הלכתן וכאילו נגמר העולם... אבל מחר תזרח שמש ואתן תהיו כאן שוב כי גם אם אתן הולכות, אתן פה בלבי תמיד. הנה אתן בלבי כבר עתה. תודה על ימים קסומים תודה על התמיכה והפירגון בזמן קשה זה שהייתי צריכה לעבור אתכן את הוועדות. אתן הייתן שם בשבילי להחזיק לי את היד. אין לי מילים, רק דמעות של אושר.
לאמא של לי - התודה הענקית מגיעה גם לך על שהסכמת, על שהבנת, על הליווי שאת מלווה אותי מזה זמן רב.
אוהבת ומוקירה אותך. ולעוד שתיים שהיו חסרות לי כאן ביומיים האחרונים אך לרגע לא יצאו מלבי וחסרונן הורגש כאן אצל כולן: אבי וקרייז.. אמנם לא הייתן, אך בלבנו אתן תמיד והמרחק הזה ביננו לא קורע את חוט הלב. לעיתים הוא נמשך עד כאב, אך תמיד נשאר שלם חסרתן לי מאוד אך אהבתכן מלווה אותי הלאה
תודה אחת שלכן

אביטל25

New member
גם את ב../images/Emo23.gif שלי, לא יוצאת

חושבת עלייך המון, נכון אני לא ממש שם פיזית, אבל את תמיד בליבי ובמחשבותי. כול צעד שלי מלווה בתמונה שלך בראשי, מנסה לחשוב מה היית אומרת על צעד כזה או אחר, על נפילה או הצלחה. אבל יכולה להבטיח לך בלב שלם, שלמרות שהדרך סלולה קשיים ולא תמיד הכול ורוד, אני נאבקת ונלחמת כדי לשמור על האבי שהצלחתי להשיג ולא מעט בעזרתך. אוהבת המונים ולא שוכחת אף פעם, תמיד תהיה לך הפינה המיוחדת בלב הקטן. רק מבקשת שתחשבי קצת על מה שדיברנו , שתשבי לקרוא מה שיש לך, את חשובה לי ואני לא אשחרר אותך סתם ככה, אז תזהרי ממני! וכן, זה איום, לא עוד אבי לפלפית זהירות!

ילדונת~

New member
../images/Emo23.gif

תמיד אמרנו בלי תודות ובלי סליחות כי הרי הבטחנו להיות יחד כולנו בהכל "לילה ירד ירח נולד את יושבת לבד הופכת דמעות לצלילים עצובה ונוגה כואב לך ובצד השני אני רוצה שתדעי את לא לבד לא לבד לאן שלא תלכי מה שלא תעשי ירח שלי נושק לירח שלך כוכבים של שלווה דמעות של אהבה את לא לבד אני אוהב(ת) אותך לילה ירד ירח נולד את ישנה שמרתי בשבילך נשימה שלא יהיו צרות ליבש ת'דמעות ונתעורר ליום חדש" את לא לבד/ בוטן מתוק בקרקס איתך בהכל.. באמת בהכל רק מתפללת כבר שיהיה לך טוב מתפללת שתעשי שיהיה לך טוב אני יעשה הכל כדי שזה יקרה רק מתחננת בפנייך תיהיי חזקה רק עוד קצת.. תחזיקי מעמד ותתני את כוחותייך למען כיוון ההחלמה אני מאמינה בך.. ואוהבת אותך המון....

:)LEE

New member
../images/Emo23.gif

את יודעת, ככל שאני קוראת אותך ככה יש לי יותר מילים בראש ופחות מילים לכתוב ואולי אחרים לא יבינו אבל אני יודעת שאת יודעת את אותן מילים שנאמרו אלפי פעמים ואת אלו שעוד לא נאמרו כלל איתך תמיד תמיד
ו..אבי וקרייז הלוואי הלוואי הלוואי שבפעם הבאה ניפגש כולנו אתן לא תהיו רק בליבנו אלא גם ליידנו.
ולשאר הכונפות, באמת היה כייף להיות כולנו סוף סוף תחת אותה קורת גג. כמה בטוח ונפלא שזה מרגיש
ואמא? חי! עוד מעט תחזור ואני אעלה אותה לראות

ילדונת~

New member
ותגידי לאמא

שאני באה להתנחלות שבת הבאה ~לצורך לימודים~
חחח שתכין פירה גזר
נשיקות לכולם וחיבוק לאמא ואחד חזק גם לך

New member
זו אמא../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif

טוף! אז עכשיו גם הרגע שלי להודות לכן בנות מקסימות שלי ! אמנם פיסית לא הייתי שם כדי לחוות את הרגע הקסום ולראות באמת את הפיניש שעשיתן למען היפה ביפות שלי! אבל ... אני כל כך התרגשתי כאן שזה היה בלתי יתואר ושמחתי שאתן שם כולם בהרכב כמעט מלא ועשיתן ככל יכולתכן כדי ששתי הנסיכות יהיו הכי הכי במיטבן שאפשר ובכלל על כל ההכנות והתמיכה תוך כדי! אוהבת אתכן עבור מי שאתן ואלוהים עדי שאושרי על כך שהצלחתי להכיר מקרוב ולו חלק קטן מכן! אני כבר מתגעגעת לכולכן נורא נורא ומייחלת שהמפגש הבא שיהיה בהרכב מלא כאן איתי, אוהבת אתכן מאד !
פיור, לך תודה מיוחדת על שהיית עם היפה והנערצת שלי ביום כל כך חשוב ואני כל כך מעריכה את המאמץ שעשית כדי להיות ולחוות יחד איתה . מייחלת עבורך רק ימים טובים, שילכו וישפתרו יותר ויותר ומחכה ליום שבו אראה את אותה ילדה מלאת עוצמה (שאני יודעת שטמונה בך גם היום) שהיכרתי. אוהבת אותך ילדה ומחזיקה אצבעות חזק חזק ליום ראשון.

אמא של לייייייייי

כבר מזמן הכתרנו אותך למלכה, את יודעת את זה... גם אני רוצה לנצל את ההזדמנות לומר לך תודה. על הכל. פשוט ככה. (וכמובן, גם לאבא של...) עברנו כל כך הרבה בזמן האחרון ואתם הייתם שם עבור כולנו. הרבה נשיקות ממני.

New member
משא1

אמא אמרה "אוו היא חמודה משהו- אני מתה עליה" ואני מאשרת, שכשאת משתדלת את יכולה להיות אפילו בסדר+

אמא שלך חכמה.

יודעת מה היא אומרת. ואת יודעת. אני מסתכלת עלייך ויש לי למה לשאוף. כלומר, כשאני מסתכלת לך על התחת.... :) הצטרף עוד היום לאגודת "חולים ל LEE על התחת אין צורך בהרשמה. אנחנו עוד נשנה את העולם. יפה אחת.

New member
../images/Emo23.gif אני אמנה אותך לסגנית שלי

את בדרך הנכונה.. עוד כמה דברים קטנים ללמוד ממני וגם לך כולם יהיו חולים על התחת רק אל תשכחי, שיגיע, היום, מי לימד אותך הכל

עזבי מאמי.

אני רואה מה זה עושה לך המצב הזה, איך התהילה עולה לך לראש, סוג של שיגעון גדלות... אני מעדיפה להישאר כמו שאני. אבל תודע בכל אופן... [חצופית. כבר שכחה איך בשיחה הראשונה שלנו בעולם היא אמרה שיש לה המון ללמוד ממני. פחחחח.]

מיכל..~

New member
אימא של... :)

לבת נסיכה צריכה להיות אימא מלכה, לא?
גמני רוצה להודות על הכל [וכמובן גם לאבא של..
] ואני כבר מתגעגעת להיות אצלכם וואעעע... באמת הגיעה זמן שאני כבר אבוא [בוז לבגרויות!!] נשיקות

ילדונת~

New member
לאמא של.. ../images/Emo68.gif

אהמ כן כבר ציינו לפני שאת מלכה
אז רק באתי לתת תמיכה לבנות ולהכתיר גם אני אותך בתור ה-מלכה
בהזדמנות זאת כל כך תודה על הכל.. על האירוח התמידי.. על החיבוק ועל הכל!... והנה אוטוטו אני מגיעה.......
נכון שאת מאושרת?! חיבוק גם לילד... ולאבא של.. ובל נשכח את סימבה
ולי אם אמא כזאת קשה שלא להיות נסיכה ...
מואהההההההה אוהבת א-נ-י...

פיור שלי.

"מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו" זוכרת את השיחה שלנו על השיר הזה? אמרת שאת לוקחת את זה למקום שלא עשית מספיק עבור עצמך... אז הגיע הזמן. עכשיו, מרגע זה, למען המחר. למען עצמך... כולנו ביחד. תמיד ביחד. רק ככה. במציאות היומיומית ובלב. תמיד בלב. אוהבת אותך, מאמינה בך ללא הפסקה. תמיד שלך.

מיכל..~

New member
ילדה יפה שלי

פעם כתבת לי שאני מותירה אחלרי לכתי חור וככה בדיוק מרגיש לי אחרי כל פעם שאני עוזבת אותך כאילו נפער בי חור.. עמוק בתוכי שמתמלא רק כשאני רואה אותך שוב חושבת עלייך כל הזמן ומאמינה בך עד אין קץ מחזיקה בשבילך אצבעות כל כולי שלך

פיור מתוקה.. ../images/Emo23.gif

רק רציתי להגיד שקוראת אותך, ונזהרת לא להגיב למה שיכאב לי. או לך. אולי לא אותם קשיים, לא אותו גיל, ובטח לא אותה הבשלות הנפשית, אבל מאוד מקווה שאני מבינה. ואני יודעת שאני כל כך מזדהה. הלוואי, הלוואי, אמן שיהיה טוב. "יהיה טוב"? רק שתרגישי טוב מותק. ולא שומדבר מעבר. השלמה עם עצמך, ועם מעשייך. אוהבת

למעלה