היא חוגגת היום יום הולדת

galia1962

New member
../images/Emo65.gifיומולדת שמח סופי../images/Emo65.gif

לכוסית והאופטימית שבחבורה עם חוש ההומור ושמחת החיים לך שצומחת ופורחת עם הגיל שתהיה לך שנה נהדרת מלאה בכל הטוב שאת מאחלת לעצמך

אופו את?? אופוווווווו?

יובלות לא ראיתי אותך, מזל שאת אחיך אני רואה לפעמים
תודה מתוקה שלי, תודה רבה

galia1962

New member
../images/Emo24.gif

שם אני כבר לא... ופה ? מגיחה מדי פעם... אבל בחיים האמיתיים חיה ובועטת ורוקדת את ריקוד החיים

RED ROZ

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב סופיה../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח וזוהר לך יפתי
"הראו לי גוזל שלומד לעוף. מאמציו הראשונים היו רפים מאוד, אבל ככל שהרבה להשתמש בכנפיו , הן הלכו והתחזקו עד שהוא גילה את חרות התעופה והצליח לדאות לגבהים עצומים ולעוף למרחקים גדולים בלא כל מאמץ". מאחלת לך לעוף גבוה ... לאושר , אהבה , לשלווה ולמקום הכי טוב שיש .

יווו יא'מרגשת שכמותך ../images/Emo99.gif

קוראת את מה שציטטת ולא מאמינה שמדובר בי קוראת אותך ואחרים על השינוי שחל בי ואומרת "וואלה - מסתבר שעשיתי את זה" ריגשת אותי בלילה עם הברכה והשיר, בכלל ריגשת אותי
מקסימה אחת

לאישה ולזלביה../images/Emo23.gif

יום הולדתך שמח אישה יקרה המון אושר והמון אהבה. כל שתבקשי לך....אחותי (הגדולה)
תענוג לראות אותך צולחת וגודלת מתחזקת ומתחשלת- ויש ללמוד ממך המון, האושר האין "סופי"- שלך האופטמיות החוזק....למרות הכל. אוהבת אותך
יום הולדת שמח

איזה קטע

תמיד היה לי חלום שתהיה לי אחות, לא משנה גדולה ממני קטנה ממני, העיקר שתהיה. עכשיו מסתבר יש לי 3, ועוד איזה אחיות
אוהבת אותך
סופי

../images/Emo24.gif סופק'ה..

|חיבוק ענ-ק ליום ההולדת עוד שנה שהחכימה אותך ונתנה לך עוד כלים כלים שאשה חכמה באמת יודעת מה לעשות איתם: לחיות - וטוב! יומולדת שמייח, אשה יפה

לקרוא אותך

ולצבוט את עצמי
הכלים האלו......ממשיכים ללוות אותי, וזה התחיל ממך בעצם, ללמוד לחבק ולהתחבק
, מאז מחבקת גם את המאבטח בכניסה לסופר, ואת כל מי שנקרה בדרכי
התגעגעתי

גמנחנו כבר כאן

לאחל לך מכל ה
כל הטוב שבעולם לך סו פיה! חברות אמת ים של אהבה קבלה , נתינה בריאות מעל הכל. ושתשכילי לבחור באותם דברים שיעשו אותך(פשוט, ורק) מאושרת.
ות

folkman1

New member
סופי/ עמנואל מומולדת שמיייח

אין מילים מעבר יש רק רגש חם אלייך

איזה מוזר לקרוא את השם שלי../images/Emo6.gif

ואני בכלל סופי לכל דבר
פולקי פולקי פולקי
אין עליך

למעלה