ברכת חודש כסלו טוב ומבורך!ו

tipid

New member
../images/Emo48.gifייןברכת שבת שלום ומבורך

אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום ברכת שבת שלום שיהיו מלווים בשלווה בריאות נחת בטחון

tipid

New member
../images/Emo23.gif ברכת חודש כסלו טוב ומבורך!ו

בפרוס עלינו חודש כסלו הבעל"ט אאחל לכל משפחת הקהילה מלוא הטנא ברכות לבריאות אושר נחת בטחון שקט בשורות טובות וישועות

הלינקה

New member
תמר מה זה הברכות האלה?

תפקיד מטרה בחיים?????? אני רגילה לשמוע ברכות בכניסה וביציאה מבית הכברות, אבל שם זה תמורת נדבה בלבד. מי שלא נותן נדבה, מומלץ לו להגיד בלחש - "עליך, עליך, עליך" חחחח....

deebeebee

New member
תמר נוהגת לברך---

את כל הפורומים בכל שבוע. יפה. הלינקה- אני ממליצה על מקומות בילוי יותר נחמדים מבתי קברות.

טלמ

New member
שמתי לב שרק בארץ בתי קברות מדכאים

למשל ליד זאגרב (קרואטיה) יש בית קברות מדהים: דשא, צמחיה, נופים מדהימים, המצבות נראות כמו מוצגים אומנותיים ויש שם תחושה, כמה שזה נשמע מוזר, של שלום ושמחה... קבורים שם בני כל הדתות, ציפורים מצייצות ופרחים ססגוניים - אבל בתי קברות כאלה יש כנראה רק בקרואטיה

אנימו

New member
טלמ-את טועה. יש גם בארץ , במושבים

ובישובים הקטנים בתי קברות שהם יפיפיים ומשרים רוגע ושלווה. ועל מי שנגזר להגיע לשם - לפחות יכול להיות סמוך ובטוח שיהיה לו נוף מקסים וגם ציוצי ציפורים ואוירה פסטורלית. זו נחמה פורטא לבני המשפחות....

לוויות הן הכר הכי פורה...

להחלפת מידע ורכילויות למיניהן(לחם חוק לפולנים לא?) אצלנו לא מקשטים מצבות מטעם האיסור "לא תעשה לך.." דוקא בבית הקברות אני מוצאת שלווה יותר מבכל מקום אחר. ו...חודש טוב לכולם. שלכם חנה גונן

למעלה