דיון-קריירה או משפחה

spelling

New member
../images/Emo228.gifדיון-קריירה או משפחה../images/Emo228.gif

מזמן לא היה לנו דיון-וזה דיון מאוד ענייני וחשוב! אליסה כרגע נמצאת בצומת מאוד משמעותית בחיים שלה... היא התחתנה(פעם שניה אומנם) ועומדת להקים בית עם בעלה. באורח פלא(אתם מבינים נו..) אליסה חזרה קצת לתפוס תנופה בקריירה שלה..סרט וסדרה וקו האופנה ואי אפשר לומר שהחתונה לא נתנה עוד כמה נקודות בונוס לפרסום שלה.. שני הכיוונים הם מאוד קיצוניים וכל אחד מושך לסוג שונה של התחייבות לחיים! האם לדעתכם אליסה תצליח לשלב את הקריירה עם הבית שהיא עומדת להקים? האם עליה לבחור רק את החיים עם המשפחה והבית ולהמשיך עם קריירה מעט מדשדשת? האם עליה לשמור את החיי משפחה אבל לתת את מרביתה לקריירה שלה שחזרה לתפוס תאוצה? מה מה מה עליה לעשות ילדים?

CharmedRulez

New member
אני חושב שמכל האנשים,

דווקא אליסה היא הבנאדם שיידע לנווט בין כל תחומי החיים שלה בצורה הכי טובה. קודם כל, ההורים שלה שנשואים כבר נצח נותנים לה דוגמא מצויינת של איך עושים את זה כמו שצריך. גם כשצילמו את מי הבוס ואליסה ואבא שלה גרו לבד, הם הצליחו לגרום לזה לעבוד. דבר שני, אל תשכח שגם בעלה של אליסה הוא קרייריסט הוליוודי שנמצא בעלייה. הוא הסוכן של שניים מהכוכבים הכי גדולים בהוליווד בזמן האחרון - ג'רמי פיבן וברדלי קופר. כלומר, אני מנסה להגיד שההשקעה תצטרך לבוא משני הכיוונים כי שניהם קרייריסטיים. בעיה: בכל תקופת ההיכרות שלהם, לאליסה לא הייתה עבודה קבועה, אז אני רואה איך יווצר כאן קושי ביחסים שלהם כי פתאום היא מצלמת סדרה במשך 10 חודשים בשנה (אמן זאת תהיה הצלחה) וזה לא יהיה קל. אני חושב שבגלל שהיא הייתה צ'יילד סטאר היא תמיד הייתה צריכה לנווט בין מי שהיא כבנאדם למי שהיא כשחקנית וכוכבת ולכן היא תמיד נשארה עם הרגליים על הקרקע ומחוברת למציאות. כמו שתמיד היא הייתה עושה צ'אט עם המעריצים וגם וידאו צ'אט (בעונה 3, כשבריאן היה אצלה גם, זוכרים?), באותה הצורה היא גם יודעת את המגבלות שלה ובגיל 36 (כמעט 37) היא תדע טוב מאוד איך לגרום לזה להצליח. אני חושב שהיא סבלה הרבה ונפגעה הרבה (לא יודע, אבל זאת תחושה) במשך החיים שלה מגברים ככה שהאהבה הזאת, אם היא מיסדה אותה... כנראה שזה הדבר האמיתי.

spelling

New member
דוד../images/Emo7.gif../images/Emo2.gif

אני לא יודע ממה להתרגש קודם.. מזה שחפרת פעם ראשונה או מהתשובה עצמה!

always be me mc

New member
../images/Emo88.gifקריירה ומשפחה!../images/Emo232.gif

וכן, כן, כן לדעתי היא תצליח!! למה?
אליסה לא כוכבת קולנוע והסדרה תצולם בהוליווד איפשהוא אז לא נראה אותה הולכת לצלם למשך תקופות ממושכות בארצות זרות ודיוויד לא זמר בניגוד לסינג'ון(בעלה הראשון) אז הוא לא יצא כל הזמן להופעות ולא יתעלקו עליו בחורות.
אליסה היא לא טיפוס של 100% עבודה היא תמיד מוצאת זמן לבילויים ולחיים פרטיים שמאזנים אותה. בקיצר כמו שהיא מוצאת (עדיין) זמן לאכול עם המשפחה בימי ראשון אז היא גם תמצא זמן לבלות עם בעלה. אז בעיה גאוגרפית אין, ככל שידוע לנו בעיה באישיות של אליסה או דיוויד(מבחינת דרישות, צומי) אין אז מה שנותר לעשות הוא לחלק את הזמן שווה ככל האפשר ולהשקיע בשני הדברים כי אם אתה רק משקיע במשפחה ולא בעבודה אז אתה מאבד את עצמך ואם אתה רק עבודה ולא משפחה אז אתה פשוט עצוב וריקני. אין צריך השניים אם כי מבין השניים כדאי תמיד לזכור שמשפחה זה לנצח, סדרות באות והולכות. רק משפחה > קריירה (לא, היא תשתגע מזה. לפעמים אתה מבלה כל כך הרבה זמן עם מישהו עד שאתה משתגע) הרוב הקריירה > משפחה (לא זה יפגע להם בתקשורת) המצב האידיאלי : קריירה + משפחה = אושר (ועושר
) . בואנה כל הדיון הזה מזכיר לי את פרק 5X04

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifתכלס? אני לא יודעת אם היא יודעת

לשלב.. ואני ממש רוצה שהם יעשו ילדים כבר..
נגיד הולי די עשתה את זה עם מכושפות אבל זה כבר אחרי שהיא הייתה "בתוך" זה ותראו איך שנגמר מכושפות היא די נעלמה לחיי המשפחה.. מצחיק שהכל קורה לאליסה בבת אחת עכשיו.. גם קאמבקון (טפו טפו) וגם הנישואים וזה.. בקיצור אני לא אחפור הרבה אני לא חושבת שיהיה לה קל לשלב את זה אבל אני בטוחה שבגלל שהוא גם בביזנס זה יעזור... ותכלס היא לא מצלמת סרטים מסביב לעולם ואם באמת הסדרה תלך כמתוכנן אז היא תשאר תמיד באיזור האולפנים וזה סבבה.. ונקנח ב-בהצלחה לאליסה.. ונאהב אותך לא משנה מה תעשי.. רק תחזרי כבר לLA לא נשאר לי פה הרבה זמן

always be me mc

New member
בניגוד להולי ../images/Emo232.gif

שתהיה בריאה ותזכה לחיים ארוכים
אליסה תמיד הייתה אישה קרייריסטית, תמיד היה לה פרוייקט או שהיא תיכננה כזה אז קשה לי לראות אותה נעלמת מאור הזרקורים גם כשהיא נשואה
אבל נחכה ונראה.. ויערה דוד פירסם הודעה של אליסה שבה היא אומרת שירח הדבש נגמר אז היא אמורה להיות בלוס אנג'לס.

למעלה