נסיעת לילה / 8-10-07 / # 2

העכביש2

New member
../images/Emo222.gif נסיעת לילה / 8-10-07 / # 2

נסיעת לילה מס' 2!! שעה של מוזיקת לילה לדרכים בעריכתי והגשתי. מוזמנים להגיב ולהאזין במובן. נסיעת לילה - כל לילה ב22:00/23:00 לתוכנית הקודמת

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif מור שטייגל - תמשיכי ללכת

מור שטייגל - תמשיכי ללכת פותחים את השעה עם מור שטייגל הנהדרת ושיר מתוך אלבומה "עד המבול הבא".

העכביש2

New member
חחח מצאת? הכי טוב

ואגב- כל האלבום שלה מעולה ויש לי אותו בבית. מומלץ. יש לה גם דואט חבל"ז עם לאה שבת...

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Keane, דין דין אביב, Katie Melua

22:12 Keane - Sunshine אחד השירים היותר יפים של קין הבריטים שלקוח מתוך אלבום הבכורה שלהם "Hopes And Fears" שיצא כידוע ב-2004. השיר לא יצא כסינגל והאמת - טוב שכך. לא נס ליכו. 22:16 דין דין אביב- חולמת דין דין אביב מארחת את מוש בן-ארי בדואט שקט ויפיפה. מתוך אלבומה של אביב "סודותיי". 22:20 Katie Melua - If You Were A Sailboat [חדש
]
השיר החדש של הגרוזינית הכי מרגשת בסביבה - קייטי מלואה. בהחלט יפה וממשיך את הקו שלה משירים קודמים. 22:24 Lifehouse - Broken רצועה מספר 5 מתוך אלבומם החדש והנפלא- "Who We Are ". בלדה מהתוצרת הטובה ביותר.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Patrick Watson, Switchfoot, מוש בן-ארי

22:29 Patrick Watson - The Great Escape נראה כי פטריק ווטסון הם החברים החדשים בחצר האחורית שלי... 22:31 מוש בן-ארי - בין הצלילים הסינגל האחרון שהוציא מוש מ"מסע ומתן" ובהחלט אחד השירים היפים יותר באלבום. 22:35 Kate Walsh - Your Song [חדש
]
שיר חדש לזמרת אנונימית שפירסמתי השבוע בפינת הסינגלים החדשים. יש לה קול יפה והשיר הזה שקט וטוב. 22:40 Switchfoot - Sooner or Later עוד שיר מעולה שמביאים לנו הרכב הרוק המצויין מארה"ב - סוויצ'פוט.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif The Cranberries, Newton faulkner, Damien

22:43 Damien Rice and Lisa Hannigan - Unplayed Piano שיר לדמיאן רייס וליסה האניגן מ-2006 שלא זכה לפוש רחב מידי וחבל. שיר נחמד ביותר. 22:47 Newton faulkner - all i got [מקום ראשון בדרייב צ'ארט!] השיר הפנטסטי של ניוטון פולקנר לא מרפה והוא מומלץ ביותר. לפחות עד שיגיע אלי האלבום מחו"ל ואז כבר זה יהיה יותר רציני... 22:50 The Cranberries - Pretty Eyes לקראנבריז יש הרבה שירים יפים וזה אחד מהם, שקט בסגנונו. מהאלבום "Wake Up And Smell The Coffee" שיצא ב-2001

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Bic Runga, James Blunt, KT Tunstall

22:53 Bic Runga - Sway איזה שיר נהדר. לא נמאס לשמוע אותו אף פעם, שיר דרכים קלאסי. הופיע בפסקול של אמריקן פאי. מ-1999. 22:57 James Blunt- Same Mistake שיר מתוך אלבומו החדש של בלאנט "All The Lost Souls". ולסיום: KT Tunstall - Beauty Of Uncertainty עוד בלדה נהדרת של קייטי טונסטל מאלבומה החדש דראסטיק פנטסטיק (רוצו לקנות). שיהיה לכולם לילה טוב ושקט.

TomTal

New member
רעיון בשבילך לפינה הזאת

קודם כל אחלה רעיון
אני יקשיב לשירים. אם אתה רוצה יש אתר שקוראים לו icast.co.il שאפשר להעלות אליו פודקאסטים (מין תוכניות) שאתה יוצר. זה ממש לא מסובך-יש הסברים בעברית באתר, ואתה גם לא צריך לדבר או משהו אם אתה לא רוצה או שאין לך מיקרופון, אלא פשוט לשים את השירים במין פלייליסט.

galoosh33

New member
גם אני רציתי להגיד את זה..

זה קצת יותר מסובך מבחינה טכנית לדעתי, אבל מקסימום אפשר לעשות את זה גם רק פעם בשבוע.. אני חושבת שאם באמת יהיה אפשר להאזין לתוכנית של שעה עם כל השירים הרבה אנשים יאהבו את זה וזה יהיה ממש מגניב! ואפשר שמידי פעם אנשים אחרים יערכו את השירים.. בקיצור, זה אחלה רעיון .. (ופודקאסטים זה בכלל אחלה דבר
)

למעלה