נסיעת לילה/ פיילוט / 4-10-07 / # 1

העכביש2

New member
../images/Emo222.gif נסיעת לילה/ פיילוט / 4-10-07 / # 1

ברוכים הבאים לנסיעת לילה, התוכנית הרדיו-פורום הראשונה בתולדות הפורומים!!!!!!!!! (לפחות ככה נראה לי- אני עדיין לא נתקלתי בתוכנית יומית (בתקווה) בפורומים- אז הנה, לראשונה). ומה יהיה בנסיעת לילה? בעיקר מוזיקה. טוב נו. רק מוזיקה. ללילה. לרוב בעריכה שלי וכמובן שיהיו גם הפתעות ואורחים ופינות אני מקווה שאצליח להתמיד אז תאחלו בהצלחה.
נסיעת לילה בפורום מוזיקה בדרכים, כל ערב ב-22:00/23:00 הנה מתחילים.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Fionn Regan - Be good or be gone

Fionn Regan - Be good or be gone הנה הרצועה הפותחת את אם כל התוכניות. זהו פיון רייגן עליו דיברתי לפני כמה חודשים עם שיר פולק שקט המלווה בגיטרה אקוסטית.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif קלאסיקה מודרנית: Sinead o'connor

Sinead o`connor - jealous שיר יפיפה של שיינד א'וקונור שמלווה בימים אלה את הפרומואים של התוכנית החדשה של מיקי חיימוביץ' בערוץ 10. השיר לקוח מתוך אלבומה "Faith and Courage" שיצא בשנת 2000.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Beth Orton, Jason Marz, Sarah Maclachlan

23:09 Beth Orton - Comfort of Strangers שיר הנושא של הזמרת המצויינת בת' אורטון הבריטית, מתוך אלבום הנושא כאמור את אותו השם שיצא ב-2006. 23:13 Jason Marz - With You על ג'ייסון מרז אני מדבר המון בימים האחרונים, הוא בהחלט אחד הזמרים העולים אצלי לאחרונה. כאן הוא בשיר שקט ובכלל, מומלץ להאזין לו. 23:18 Sarah Maclachlan - Good Enough לטעמי: אולי השיר הכי יפה של שרה מכלכלן. מתוך האלבום "Fumbling Towards Ecstasy" שיצא ב-1994. 23:22 Doves - Break Me Gently הרכב האינדי רוק האנגלי עם שיר מתוך אלבומו הראשון "Lost Souls" שיצא ב-2000. 23:26 Jeff Buckley - i know its over מנוגן מתוך אלבום האוסף שיצא לא מזמן לכבודו של ג'ף באקלי- So Real: Songs From Jeff Buckley. ללא ספק- זמר משכמו ומעלה עם סגנון כובש.

Edgar Davids

New member
באקלי ../images/Emo47.gif

הוא פשוט ענק, למה לא נשארת יותר
. שרה וג'ייסון מראז עם שירים טובים ואת השאר אני לא מכיר אלא רק את השמות של האמנים.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif Alex Lloyd, Foo Fighters , דידי שחר

23:33 Alex Lloyd - Bus Ride שיר שקט של זמר בשם אלכס לויד (בן 37 כיום) אותו הכרתי לפני כ-3 שנים. פעיל מוזיקלית מ-97'. השיר הזה לקוח מתוך אלבומו "Watching Angels Mend " שיצא ב-2001. 23:37 Foo Fighters - Walking After You תודה לנימי. הנה השיר הכי יפה של פו פייטרס לטעמי, לקוח מתוך אלבומם "The Colour and the Shape " שיצא ב-1997. שיר לילה כבד ביותר ומומלץ במיוחד. 23:42 דידי שחר - פיקה קרן פלס חידשה את השיר הזה לא מכבר אבל אין מה לעשות- דידי שחר המקורי עושה אותו הרבה יותר טוב. 23:45 Patrick Watson - Day Dreamer על פטריק ווטסון - הרכב בראשות הסולן פטריק ווטסון המגיע מקנדה, רציתי להמליץ עוד משבוע שעבר אבל עדיין לא יצא לי. הפ עושים אינדי רוק שקט, דרימי, בסגנון ג'ף באקלי ומאוד מומלצים לחובבי הקטעים הפולק אלקטרוניים הרכים.

../images/Emo99.gif פטריק ווטסון

אני עדיין טוענת שזה זמר!
בכל מקרה אחלה בחירות, ויופי של תוכנית...

Edgar Davids

New member
וואו שירים מעולים../images/Emo70.gif

חוץ מדידי שחר שאני לא מכיר. שלושת השירים האחרים מעולים.

העכביש2

New member
../images/Emo79.gif דידי ארז, Tori Amos, Scott Matthews

23:49 דידי ארז - גם עכשיו שיר מתוך אלבומו החדש של דידי ארז (שהביא לנו את הסינגל "כל מבט"). האלבום אגב- טוב מאוד לדעתי. 23:52 Tori Amos - A Sorta Fairytale השיר היפה הזה של טורי איימוס אף פעם לא נמאס. מתוך אלבומה "Scarlet's Walk " מ-2002. 23:56 Scott Matthews - City Headache אחד השירים עם הכי הרבה אווירה באלבום הבכורה של סקוט מתיאוז הנפלא "פאסינג סטריינג'ר" (2006).
23:59 The Fray - Vienna מסיימים את הפיילוט עם "ויאנה" הנפלא של the fray. מקווה שנהנתם, לילה טוב

hilali1

New member
../images/Emo12.gif רגע האלבום של דידי ארז יצא כבר../images/Emo35.gif

למעלה