גולשים מהשטח ואירוח מיוחד

hagarshtar

New member
אני אבל יש לי רעיון אחר../images/Emo118.gif

פעם או פעמיים שבוע אני אפרסם שיר של אחד מחברי הפורוםףואתם תוכלו להגיב. מה אתם אומרים?

itoosh2

New member
סבבה...

איך את בוחרת את של מי להציג? ואיך את מציגה? צריך לשלוח לך?

hagarshtar

New member
אממ..../images/Emo118.gif

שכל אחד ישלח לי אחד שהוא רוצה שאני ישים או כמה ואני יבחר אחד. אבל אני יעשה רשימה של מי כל שבוע ואז אני ישים. אני יפתח על זה שירשור חדש כי לא כולם רואי פה.

eloshi

New member
שיר שלי

כתבתי אתמול, בעקבות המצב, שתי חברי פורום כבר קראו אותו. אחרי המלחמה: __________ אחרי המלחמה נשובה אל הדשא, נביט בשמיים כבתחילה. אחרי המלחמה הכל כאן יירגע, השמש תזרח, תאיר את האדמה. אחרי המלחמה נשב בשלווה, נניח לדאגותנו במנוחה. אחרי המלחמה אזכה לראות אותך שוב לוחמת אמיצה בעלת התהילה. אחרי המלחמה תשובי בצהלה, תסתערי בחיבוקים, תפגיני אהבה. אחרי המלחמה הצהלות יתגברו, הכותרות יירגעו ויבשרו בשמחה: "שקט על פני האדמה". אחרי המלחמה יבואו הילדים, יביטו בנו בתקווה. אחרי המלחמה, תקווי על הקטנים, שלא יזכו לראות עוד שנאה. אחרי המלחמה אזכה לראות אותך שוב, לוחמת אמיצה בעלת התהילה. אחרי המלחמה תשובי בצהלה, תסתערי בחיבוקים, תפגיני אהבה. אחרי המלחמה נשובה אל הדשא, נביט בשמיים כבתחילה.

עוד שיר שלי ../images/Emo168.gif

'החלטות מרגע לרגע' לא אכפת לי מה אומרים המצב בחוץ פחות גרוע מאשר מה שקורה בפנים. מוקפת אנשים זרים, מוכרים. מתעוררת כל בוקר במיטה אחרת מחכה שתגיד כבר שנגמר הסרט אחרת, מזמן כבר לא הייתי נשארת. אם אתה חושב שטוב לי אם אתה חושב שלא. כי רק ככה קורה שעצוב לי וזה לא קורה בגללו. אם רק היית מקשיב למה שהלב אומר אולי עוד מחר אולי גם איתי אתה כאן בסוף תישאר. עד שכל המלחמה הזאת, תגמר.

למעלה