איך הכרתם את אטל טיים לואו?

AdiA12

New member
חחחחח גם אני לא שמתי לב ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

XDDDDDDDDDDD אטל טיים לואו

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif כןן :D

שיחות עמוקות זה שיחות מרתקות . שיחות עמוקות זה שיחות לחיים. XD

MoVe AlOnG

New member
E!News

אני הכרתי אותם דרך E!News חחחח כן כן נשמע הזוי אני יודעת... פשוט יש להם קטעים כאלה שהם מראים כל פעם איזה חצי דקה מקליפ כלשהו.. והראו את Dear Maria אז ישר כתבתי לי את השם של השיר וככה התחלתי לשמוע אותם עד שהתמכרתי

Adi641

New member
איך הכרתי אותם??

הסתובבתי לי ביוטיוב וראיתי ראיון של three days grace עם מראיין שקוראים לו בריאן (המראיין הכי טוב שקיים) וראיתי בצד עוד ראיונות שלו ופתאום היה שם אול טיים לואו עם תמונה קטונה של אלכס וג'ק, אז אמרתי לעצמי "וואי הם נראים ממש טוב, בואי ננסה" ופשוט התאהבתי :)

../images/Emo2.gif את שומעת טריי דייס גרייס!?

די, אני מתחילה לאהוב אותך יותר ויותר

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif ../images/Emo221.gif

חברה שלי סיפרה לי שיש שמועות שהם באים לארץ
אבל זה לא נראה לי הגיוני כ"כ....

לאיודעת... זה די אפשרי...

כאילו הם לא סופר-דופר מפורסמים כאן אבל גם NOFX לא.... וNOFX הגיעו ל4 הופעות כאן לפני כמה שנים(ומרוב טיפשותי לא הלכתי
אני רציתי להיות ילדה טובה וללכת לבצפר ביום הבא... אחחחח... כשאנחנו זייניקים ישלנו מחשבות מוזרות) אבל הלוואי שיגיעו *-*

2MayaN2

New member
באמת הלוואי../images/Emo249.gif ../images/Emo221.gif

בז' כולם ילדים טובים

הוהו זאת אשליה!

את צריכה לראות את הזייניקים בבצפר שלי
לא רק שהם מתנמכים ומתנמכים (
) אלה הם גם מתחילים לעשן ולעשות זה לזה פירסינגים
זייניקים אידיוטים...

2MayaN2

New member
אז הם באמת אידיוטים ../images/Emo221.gif

אצלי הופכים לאדיוטים בכיתה ח'

חחחח אצלי דווקא מתחילים להירגע בח' ../images/Emo6.gif

ובגלל זה ברגע שהם מגיעים לי' ההפסקות נהיות שקטות כ"כ! ישלנו בבצפר הפסקות נפרדות לתיכון ולחטיבה... ההפסקות של התיכון פשוט כ"כ שקטות!! אהההההה אני אוהבת את ההפסקות החדשות שלי

Tommy89

New member
האמת היא ש...

לפני המוןהמוןהמון זמן ראיתי את DEAR MARIA באמטיוי, ובדיוק כמה ימים אחרי זה חברה שלי השמיעה לי את השיר ואמרה שזאת להקה ממש חמודה [לא היה לה מושג על מי היא מדברת, אבל לא חשוב..
] ואז גם כרמל לא הפסיקה לדבר עליהם.. באמת, נונסטופ :) אז חפרתי קצת יותר לעומק ו..היר איי אמ D:

למעלה