אחים ואחיות ברחבי הנט

../images/Emo222.gifאחים ואחיות ברחבי הנט ../images/Emo222.gif

כתבות, מאמרים ועוד בנושא אחים ואחיות והיחסים ביניהם- פה בפורטל ובאינטרנט בכלל
- ועל כל לינק וכתבה אל תשכחו שאלה לדיון
.

../images/Emo66.gifאחים ומריבות והגנה על ילד צעיר

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1903&MessageId=118879097 בשרשור הגולשת כותבת שהיא מוצאת את עצמה לרוב מתערבת במריבות ועוזרת לאח הצעיר ומגוננת עליו. האם הרגשתם שהוריכם גוננו עליכם או על אחד האחים במיוחד בזמן מריבות
איך הרגשתם כלפי זה

לא נראה לי הסיפור

אני גם לא הייתי עושה את זה לאף אחד, בטח שלא למשפחה. מה שכן עשיתי, כשהביאו לי קישור לאתר הכרויות מיוחד לאנשים איכותיים במיוחד, שלחתי לו לינק.

Russet

New member
לא בדיוק דומה אבל אחותי מצאה לי את חתני לעתיד

זה יישמע ממש הזוי אבל בדיוק התאכזבתי מידיד מסוים שחשבתי שהיחסים איתו יעבור שלב ואחותי שבאה לנחם אותי ולגור איתי לחודש לפני הגיוס שלה חיטטה לי בפרופיל במקושרים ושם מצאה לי את החבר היקר שלי

Russet

New member
או, היה לנו משהו דומה מאוד

מצאנו כלבה וקראנו לה בטי, לחבר שנתנו י ש דודה באותו שם והוא החליף לה את השם לצערי אבל היה ענק

היה לנו מקרה דומה

סבתא שלי רצתה במקור לקרוא לכלבה בשם של הנכדה של בת דודה שלה, לא כדי להעליב או משהו אלא כי לדעתה זה שם יפה. אני הטלתי וטו, גם בגלל הבת דודה וגם כי לדעתי זה לא שם מתאים לכלבה. כשלאותה בחורה יצא לשמוע על זה, היא "נעלבה" שלא הסכמתי לקרוא לכלבה בשם שלה...

../images/Emo124.gif מוזמנים להוסיף עוד דברים שנתקלתם בהם

באינטרנט ובפורטל ולנסח שאלות לדיון בהתאם לנושא המאמר/הודעה. ולא לשכוח לענות לשאלות לדיון שכבר יש, ששירי לא תתאמץ סתם

למעלה