MCR חדושת עידכונים ותמונות

LK19

New member
אמן-אמן..../images/Emo3.gif

הלוואי שבאמת יצא DVD חדש...
וגם.. תמונה מגניבה של פרנק..

../images/Emo216.gifמה??.חח.. שיחכו לעוד אלבום..

חשבתי שצריך עוד DVD. אבל תכלס. לא עדיף לחכות לעוד אלבום??חח

GUILTY

New member
הדיסק הבא אמור לצאת ממש מאוחר לפי מה

שקראתי אז אמממ.....לפחות זה בינתיים.

ImNOTokay1

New member
באמת שיהיה משהו בנתיים..../images/Emo45.gif../images/Emo4.gif

אני לא אחזיק מעמד

GUILTY

New member
../images/Emo187.gifלהקה למכירה../images/Emo187.gif

חח סתם נו אני רק רוצה להמליץ על להקה (אוקיי כאילו אתם כבר לא יודעים על מי אני הולכת להמליץ
) אני יודעת שכמה כאן כבר מכירים אותם אבל הרוב כאן מכירים רק שיר אחד או שניים ....
MUSE
The Band
בלהקה יש 3 חברים * Matthew - גיטריסת, פסנטרן, וסולן. * Dominic - מתופף. * Chris - בסיסט וקולות רקע. ויש את Morgan Nicholls שהוא לא ממש חבר בלהקה והוא הקלידן של הלהקה (אולי חלק מקירים אותו מהגורילס - MURDOC - הבסיסט ...)
The Music
- שירים מומלצים מהדיסקים (כמובן שאני ממליצה להקשיב לכולם אבל ... נו שיהיה ...) Showbiz - 1999 1). Sunburn 2). Muscle Museum 3). Cave 4). Unintended 5). Uno 6). Escape 7). Overdue Origin Of Symmetry - 2001 - אוווווףףףף קשה לבחור!!! 1). New Born 2). Bliss 3). Space Dementia 4). Plug In Baby 5). Citizen Erased 6). Feeling Good 7). Dark Shines 8). Micro Cuts Absolution - 2003 - אני מנסה! אני מנסה לקצץ בשירים!! 1). Time Is Running Out 2). Apocalypse Please 3). Sing For Absolution 4). Stockholm Syndrome 5). Falling Away With You 6). Hysteria 7). Blackout 8). Butterflies And Hurricanes 9). Endlessly 10). Thoughts Of A Dying Atheist 11). The Smallprint פאק יו זה הכי הרבה שיכולתי להוריד!!! Black Holes & Revelations - 2006 - אוקיי אי אפשר לבחור יותר! פשוט תשמעו את כל הדיסק!

GUILTY

New member
לאאא!!! עד שכתבתי את כל זה וזה נכנס לכאן!

פאקקק בבקשה אל תמחקו את זה
זה לקח שעות!

GUILTY

New member
זה היה אמור להיות ב OFF.ואפשר למחוק העברתי

אותו........סוריי

למעלה