שרשור פנינים

A b b e y

New member
יש לי ילדה בת שנתיים!

על כל המשתמע- "אמא, אני לא אוהבת את אבא. אבא- לך לסלון!" אנחנו אצל הורי בחופשת מחלה (שלי. סתם מתפנקת...) ואמי מטפלת בפעוט מתוק בן שנה וחצי שקורא לכל אחד- אבא. כל פעם אורי באה אליו ומסבירה- אבא שלך בעבודה! טוב מתוק?/חמודי? אחרי פיפי אחד אבא ניגב לה במגבון (הרגלנו אותה לנגב לעצמה בטישו) אז היא רצה למטבח וצועקת בקולי קולות- מגבון זה לטוסיק לא לפות! מגבון זה לטוסיק לא לפות! (וככה אמא שלי למדה מלה חדשה בעברית
) כשהיא ראתה את חברה שלי מחליפה לבן שלה חיתול היא הצביעה לו על הפין ויידעה אותנו שזה הפות של עמיחי! רננה וזחלת אחורה כבר תקופה (
) אז אורי רואה אותה בפעולה, מהר היא רצה לשטיח ודוחפת אותה קדימה- רננה! לא אחורה, את צריכה להתקדם! (כן, יש לי ילדה בוסית....) "אבא, כשאני אהיה גדולה אני אהיה זברה" הבאתי לה 3 קלפים עם צילומי חיות. אורי תראי, מה זה? זה אורז, וזה בטטה. אמא- קחי לאכול זה טעים. רננה- תטעמי זה עם קמח, טעים מאד מאד... (יש לה דמיון מפותח ביותר....)

שנהביי

New member
"אבא, למה העגילים שלך בתוך המחשב?"

כמובן שמדובר באוזניות של האייפון שלו....

אילית14

New member
ואת "אליהו ענבים" אתם מכירים? ../images/Emo6.gif

חזרה לי אתמול מהגן עם תיק הציורים של החודשיים האחרונים. היה שם ציור של כוס אליהו הנביא. אני: של מי הכוס הזו? היא: של אליהו ענבים

מגן דביק - גם היה אצלינו

אני חושבת שאפילו כתבתי את זה בשרשור פנינים מאיזור יום העצמאות של שנה שעברה

על "בר כוכב" שמעתם?../images/Emo6.gif הוא היה גיבור../images/Emo3.gif

גם אצלנו מככב "מגן דביק", והמון המון דיבורים על המסיבה של יום העצמאות (הסיבוב בעיר)- והכי מצחיק כשאומרים לה "לא רוצה עוד דיסקו, אני כבר לא יכול" והיא משלימה "תנו לי תנו לי רוקרול". ובתחום הבישולים- היא עומדת במטבח שלה ומערבבת "קצת שמן זית... קצת סוכר.. אמא, צריך עוד קמח!" הילדה טעמה לראשונה ביום העצמאות מלפפון במלח מקופסה (התרגלה לכבושים בחומץ של סבא שלה)ף ופסקה "זה בכלל לא פפון חמוץ!"

dasi9

New member
"אבא אכל לי"

ארוחת בוקר, הבעל אני והצוציק מתיישבים לאכול. הצוציק אוכל כמו ציפור. מנסים לשכנע אותו לאכול אבל לא מצליח. בסוף מתייאשים. הבעל מחסל מהצלחת שלו שאריות חביתה וסלט. מייד הצוציק במשיכת כתפיים ופרצוף של מסכן אומר "אימי אין לי מה לאכול, אבא אכל לי מהצלחת"..... שמנדריק!

mAmA MiSiSiPi

New member
"אני אוהב את אחותי

איזה מהן? גם את גפן וגם את יערי ואתה רוצה עוד אחות? לא!!!" "אמא יצא לי פוק והיא צוחקת"...... אחוות אחים "מחר אני אהייה קטן" "נכון שטהטה אמא שלך ודודה אורנה אמא של טהטה ודודה אורלי לא אמא של דודה וגם סבתא גדולה היא גדולה ודודה מורן אחות של אבא ודובי{החבר שלה} לא"......שיעור במשפחתולוגיה.

למעלה