סקר- מקלחת ועוד....

• פותח הנושא saky
  • פורסם בתאריך

fame06

New member
לא עד כדי כך מגניב... פעם ב, משתמשים בזה

כמעט תמיד, עושים אמבטיה במתקן עם הדפני. רק שנהייתה לנו בריכה מההשפרצות שלו. וגם מנסים להרחיק כמה שיותר מהארונות. לפעמים מתפנקים באמבטיה הגדולה עם הבטיה ל אמבטיה ארוכה.

fame06

New member
קנינו ב"הום סנטר" בקב. בארות יצחק, במתחם

הפאוור סנטר. מוצלח מאוד. הוא משחק איתן גם לא באמבטיה. מפוזרות בבית. יש חבילה של- דגים, צפרדעים, ברווזים. ויש גם סוג של "פושטים" שחבילה עולה 10 ש"ח, לא נראים משהו.

m o m 4 2

New member
עונה גם

גיל התינוק/ת? עידו 10 חודשים עמית שנתיים
שעת המקלחת? 19:30
מי מקלח בדרך כלל? גם אמא וגם אבא (אלא אם אבא בחו"ל ואז אני לבד)
אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? מטורפים על אמבטיה
משחקים אהובים? ברווזים, חיות סול ואחד עם השני
סוג הסבון? ג'ונסון - כל הקולקציה (כל אחד עם סבון אחר)
כמה זמן האירוע? בערך 20 דקות
אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? מחזיקים לפחות עוד שעה
אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? ארוחת ערב בשבע. בקבוק אחרי
קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? לעידו בקפלים (ויש המון) לעמית באזור הבטן (יש יובש). לפעמים מעסה באמבטיה עם שמן ג'ל של ג'ונסון. עסוי? אין סיכוי לגרום לשניהם לשכב לעיסוי (בטח ובטח לא אחד ליד השני)

עונה גם!

סהר בן 11 חודשים (היום!) אמבטיה סביב השעה 19-19:30 בערב בדרך כלל אני,ולפעמים (כשאני בעבודה) אז בעלי סהר מאוד אוהב מים,לפעמים כשמפספסים קצת את שעת האמבטיה הוא מתחיל לבכות ולהשתולל-מזכיר שהגיעה השעה
יש לו כמה דולפינים ועוד צורות של כל מיני חיות מספוג.אה,ויש גם את הכדור עם הקוצים שזה גם להיט אצלו. סוג סבון-ד"ר פישר ולפעמים ג'ונסון&ג'ונסון תלוי בעייפות בין 10-30 דק' לרוב מתעייף ולפעמים להפך מתעורר שוב לחיים עד 21 בערב אוכל תמיד אחרי.זה חלק מטקס השינה.מקבל בקבוק סימילאק (240 CC) מידי פעם שמה לו את הקרם.כשהיה יותר קטן אז כל יום עשיתי לו את העיסוי,היום כמעט ולא.

אפרת1210

New member
המקלחת שלנו

אנחנו עושים ביחד את המקלחת לבובון שהוא בן שלושה חודשים. בד"כ בסביבות שמונה בערב, אח"כ הוא אוכל (יונק) ונרדם. בד"כ המקלחת עושה אותו ממש רעב ואין לו הרבה סבלנות לחכות אז מתלבשים והופ לציצי.. הוא מאוד אוהב אמבטיה ועושה שפריצים - בועט עם הידיים והרגליים ואנחנו יוצאים רטובים לגמרי אך מחייכים...

שבלול 555

New member
עונה

גיל התינוק/ת? שנה וחצי שעת המקלחת? משתנה, לפעמים במהלך הערב ואח"כ ממשיך לשחק, לפעמים לפני השינה, בסופ"ש מכיון שחוזרים הביתה מאוחר מהסבים והסבתות אז עושים לפני שנת צהריים. מי מקלח בדרך כלל? בדרך כלל אני אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? לרוב אוהב משחקים אהובים? מדבקות למניעת החלקה שאני מדביקה על דופן האמבטיה סוג הסבון? עכשיו אנחנו מנסים את הסבון של "אזארה", אבל נדמה לי שהוא חזק מידי אז נחליף אוטוטו חזרה לד"ר פישר כמה זמן האירוע? בערך 15 דק' אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? לא כל כך משפיע עליו לכאן או לכאן. אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? בצהריים לפני, ארוחת צהריים בשרית רגילה, בערב לפני בקבוק מטרנה. קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? לפעמים קרם גוף

meravido

New member
עונה

נבו בן שנה וחודשיים שעה - בסביבות 19:00 פלוס מינוס פעם אבא ופעם אמא אוהב מאוד. שונא לצאת (בכי היסטרי) משחקים - לשתות מהמים של האמבטיה
, בקבוקי שמפו/סבון, הוצאת הפקק של האמבטיה והכנסתו, כוסות וכאלה. סוג סבון - כרגע של פלצ'ה אזורה, כל פעם משהו אחר שבמבצע. זמן - בערך 10 דק' (תלוי אם הוא עושה עם אחיו או לא). אחרי מקלחת - מקבל זריקת מרץ לאיזה חצי שעה-שעה ואח"כ "נופל". אוכל - בד"כ לפני הוא אוכל ארוחת ערב (אם תראו אותו אחרי ארוחת הערב תבינו למה המקלחת אחרי) - כל יום משהו אחר (טוסט, פיצה, חביתה, סלט, גבינה וכאלה) ואח"כ בקבוק (240 מ"ל דייסת דגנים). שום קרם גוף ועיסויים - מספיק קשה להלחם להלביש אותו.

shani74

New member
../images/Emo6.gif

לשתות מהמים של האמבטיה הולך חזק גם אצלנו!

דב שינה

New member
עונה ומנצלת לשאלה בנושא

אז ככה : שלי בת שנה ו-3 ומתקלחת בערך ב-19:00-19:30 בד"כ בעלי מקלח אותה על מנת שאני יעשה סדר בבית (תלוי אם הוא בבית) וקטנה לא אוהבת בכלל אמבטיות, בוכה ובמיוחד שחופפים לה ושבעלי מקלח אותה משחקת עם כדורים, צעצועי גומי, אוהבת לשחק עם צמר גפן באמבטיה, כל מיני צעצועים לאמבטיה מקלחת בסבון של גונסון האירוע תלוי מי מקלח איתי זה בערך 15 דקות ועם בעלי זה חצי שעה או יותר אחרי המקלחת היא מחזיקה מעמד לכל היותר חצי שעה אוכלת לפני ארוחת ערב "מלכלכת" (אבוקדו, גבינות, פיצה, פרוסה וכו') ואחרי מטרנה 180 ובסוף האמבטיה לפעמים שמה קרם גוף גונסון. ועכשיו יש לי שאלה, כפי שרשמץי הקטנה שונאת אמבטיות במיוחד שבעלי מקלח אותה כי הוא חושב שכל היום היא עבדה במשק ומקלח אותה כאילו אין מחר מים בארץ.אצלי היא לא בוכה רק שאני חופפת לה ושופכת מים בראש היא בוכה. יש לכם פיתרון כי זה הפך להיות סיוט ??? תודה רבה

meravido

New member
יש ילדים שהחפיפה מאוד מפריע ומלחיצה

אותם (אחיינית שלי היתה כזו). תנסי לחפוף לה ולשטוף לא עם הדוש אלא עם כוס - בד"כ זה מוריד את הבהלה שלהם. אולי הזמן שהיא באמבטיה הוא יותר מדי ארוך ולכן הבכי כתוצאה מעייפות יתר. תלמדי אותה להרים ראש בהטיה לאחור כששוטפים כדי שלא יכנס סבון ומים לאיזור הפנים.

m o m 4 2

New member
../images/Emo207.gifמקלחות משותפות

לכל ההורים עם יותר מילד אחד. האם אתם רוחצים אותם יחד?

עָנת

New member
כן,מאי ורומי כמעט כל יום

באמבטיה משותפת
מאי בת 7וחצי. רומי בת שנה וחצי. מצרפת תמונה מהפעם הראשונה באמבטייה המשותפת שלהן

meravido

New member
בהחלט

את שני הקטנים כמעט תמיד ביחד. לפעמים אלון מצטרף לאמבטיה של אחד מהם או עם שניהם.

kitcat353

New member
שאלה למומחים../images/Emo53.gif

תינוק בן יומו-האם צריך לקלח כל יום? או שפעם בכמה ימים?שמעתי כבר כמה דעות שונות והתבלבלתי לחלוטין... תודה!

אילתית 2

New member
אצלנו מקלחת כל יום

מגיל אפס, למרות שלא משחקים בארגז החול עדין בעיקר כשהם כל כך קטנטנים ועושים המון קקי ופולטים.... גם לניקיון היגיינה וגם אצלנו יצרנו שיגרת יום ושיגרה לפני השינה... גם החורף וגם בקיץ - כל יום

למעלה