סקר- מקלחת ועוד....

• פותח הנושא saky
  • פורסם בתאריך

ornak

New member
תינוקת בת 14 חודשים אוטוטו

לא מתקלחת בשעה קבועה, פעם ביום בהתאם למידת הליכלוך/קקי וכדומה. בד"כ אימא מקלחת (אני) אך לפעמים גם אבא שעושה מקלחת "יסודית"
אוהבת מאוד להתקלח, משתוללת אך מבסוטית מאוד. אוהבת ברווזי גומי, בקבוקים ריקים ומכל הבא ליד. סבון "אזורה", זמן המקלחת משתנה. מחזיקה מעמד תמיד, ללא קרם ועיסוי.

עונים

גיל התינוק/ת? 4 חודשים שעת המקלחת?19:30 מי מקלח בדרך כלל? אמא תמיד ( ז"א אני ) אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? אלעדי מאוד נהנה באמבטיה מתחיל להשתולל משמחה. משחקים אהובים? כוס פלסטיק סוג הסבון? דר' פישר אל סבון כמה זמן האירוע? 20 דקות בערך אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? מתעייף אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? אוכל אחרי עיסוי קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום?קרם גוף דר' פישר עיסוי ארוך כל יום מת על זה. והסטיה של אלעדי. כאשר אנחנו נכנסים למקלחת צריך קודם להכנס לגיגית אלעדי עושה שם קקי ואז ממשיכים. אנחנו לא מבינים מאיפה ההרגל המשונה הזה אבל אין ברירה התרגלנו

saky

New member
היי בובינקה,הרגל משונה אך חמוד משהו

מה שלומכם? מתי אתם נוסעים לארה"ב?נספיק אולי לראות אתכם שוב?בתיאטרון הצפון אני יהיה מחר כי יש לי טיפת חלב, אם בא לך אז צרי קשר במסר. ביי ויום טוב, דלית ורומי

בן 8 חודשים

שעת מקלחת- בערך ב19:00 מי מקלח? אבא מכין את האמבטיה, אמא מקלחת, אבא מנקה בזמן שאמא מלבישה... אוהב? מאוד לא עושה בעיות משחקים אהובים? להשפריץ על אמא מים, לאכול ברווזים... סוג סבון- ד"ר פישר או דאב כמה זמן? בערך חצי שעה (האמבטיה) + כרבע שעה עירום על המיטה אחרי המקלחת- מתעייף אבל לא נרדם אוכל- גם לפני וגם אחרי... הנקה, כמה שבא לו לא קרם, לא שמן, לא עיסוי

למעלה