סופשבוע שהיה

mAmA MiSiSiPi

New member
רע רע גרוע ואז עוד קצת רע

הייתי ועדין עם סטרפטוקוק A כאבי תופת בגרון הבנות מיום שישי משלשלות {ברח ליערי מהטיטול והיא עשתה מזה צבעי ידיים על כל הריצפה בסלון בדיוק ב10 דקות שנשארתי איתם לבד} והוריי כמעט נחנק{זה מה שחשבתי כשהתקשרתי למדא} והקיא דם, הזמנו פרמדיקים שלקח להם 15 דקות להגיע כשהגיעו הגיעו קודם לכתובת הלא נכונה אח"כ נכנסו לבית חמישה בריונים שראו שהילד רגוע אז אפילו לא בדקו אותו ונתנו לנו להחליט לבד אם לפנות אותו באמבולנס או לבד ברכב. הוריי בסדר זה לא היה חנק יש לו שריטות עמוקות בחך{כנראה בגלל זה הדם} שפעם אחת החודש הזה תהיי לנו שבת שקטה בבקשה.

י ע ל י ש

New member
או אה.. ../images/Emo201.gif

מלחיץ משהו... ועוד יותר מלחיץ עם הפרמדיקים... 15 דקות! ממה השריטות האלו? ומה זה הוריי עושה לכם כל פעם התקפות לב?
זכור לי משהו שהיה עם האף גם.. שתהיו כולכם בריאים והחלמה מהירה!

אנחנו טיילנו בנחלים לידנו (בגליל)

ונדהמנו כמה מלוכלך ומסריח יכול להיות פארק שיש בו אוהלים ואיזה נחל שעובר בתוכו בשילוט ראינו שגובים 50 שח כניסה לליילה - ובתמורה מקבלים מקום נורא מסריח ומלוכלך הבן שלי ואחותו (מנישואין קודמים) שיחקו במים אבל הריח מסביב היה מזעזע

meitaltz11

New member
עצוב נורא

שככה מתייחסים לנכסי הטבע המעטים שלנו.. מצטערת שלא נהנתם במיוחד....

gallish

New member
איפה בדיוק הייתם?

כנראה שנגיע לגליל בשבת, שאדע לאן לא ללכת

חניון מעיין ברוך

אבל יכול להיות שיש להם כמה חניונים זה חניון עם אוהלים אינדיאאנים וריח חזק של נוצות עופות שרופים - אולי מהמסעדה הקרובה הייתי מזמינה אותכם ללון בבית הענק והמרווח שלנו אבל נפגענו נורא מכמה משפחות מפורום אחר שהזמנו אותן והן התנהגו בכפיות טובה זועתית ומאז הפסקנו להזמין ולאחר אנשים שאנחנו מכירים רק מהפורומים

למעלה