תוכנית גלגל ההצלה

CheN 007

New member
מסכימה לגמרי.

אדיר לא צריך את התוכנית המטומטמת הזאת כדיי להצליח,והנה עכשיו הוא גם יוציא אלבום, גם אני סיימתי את העונה.

omrimayo

New member
איזה כיף, גם נגמרה התוכנית וגם אלבום!@*)&!@)

חלוםםםםםםםם!!!

YugiBoy

New member
למה לירוק לכוס ממנה שתית??

"לא צריך את התוכנית המטומטמת הזאת".... התוכנית שבלעדיה לא היית יודעת מי זה אדיר ביכלל... בזכות התוכנית יש לו חוזה, בזכותה יש לו מעריצות, בזכותה יודעים שהוא לא משתמט, תגידו תודה...

YugiBoy

New member
הוא לא חייב להסכים אתה יודע...

חברות תקליטים לפעמים מציבות תנאים שלא בטוח שאתה רוצה... או שאולי הוא לא יסכים מ סיבה אחרת.... ולמה סתם לקרוא לכולם פרחים?..........

omrimayo

New member
כי הגמר יכלול את דב"ח בועז ועוד איזה גבר,

לכן אני מרשה לעצמי לקרוא להם פרחים.

CheN 007

New member
תראה זה נכון,אבל

אני לא חושבת שככה זה יהיה במקרה של אדיר,כי מההתחלה התדמית שלו הייתה של רוקר אלטרנטיבי ככה שהאנשים בחברת תקליטים כבר מודעים לזה,אז אני בספק אם יציבו לו תנאים כמו "תקליט שיריי פופ סתמיים" אני לא ממש רואה סיבה שהוא לא יסכים.

YugiBoy

New member
לאו דווקא בסגנון...

יכול להיות שיגבולו אותו בדבר אחר לגמרי...

יובלוש26

New member
זהו, הוא בא בשביל לעשות מוזיקה והנה, הצליח!

וזה אפילו עדיף על הגמר, כי גמככה בגמר יהיה את כל הדניאל בן חיים האלה שכל הבנות יצביעו לו>< אז הנה, מבחינתי הוא זכה, גם הכרה בציבור וגם חוזה הקלטות, ועוד לפני כולם!

יאווו.. כל הכבוד לחן!

וגם לאדיר! יותר שווה אפילו מלזכות. אבל אני לא מאמינה איך נדב קיבל מקום שלישי! לפחות שני מגיע לו. רציתי גם אותו וגם את חן.

omrimayo

New member
אכן יותר שווה מלזכות,

סוף ל-SMSים המכוערים האלו והפרחות שיצעדו לדניאל בן חיים, יש לנו כוכב נולד עם חוזה, יאאלה בלאגן!

נליאו

New member
סיכום שלי:

הערב היה עם ביצועים לא טובים ואפילו משעממים, אבל יש פה הרבה נקודות אור: 1.חן חזר!! 2.מרים הזייפנית עפה וההפקה לא עזרה לה בסוף. 3. עדן הפרחה המתנשאת עפה. 4.אדיר כמעט עלה ויש לו חוזה חתום ומגיע לו לעשות קריירה!!!.

איזה לא חכם יוני בלוך

אני לא משהו במתמטיקה אבל שמתם לב שהוא אמר שהוא הצביע לכל החמישה בפלאפון? אז מה זה עוזר? כל אחד קיבל עוד קול אבל זה בעצם לא שינה כלום, לא? לא חבל על הכסף של יוני בלוך של הSMSים?

name1nick2

New member
נכון זה לא שינה כלום אבל

זה סתם להראות סוג של מחווה...שקשה לו הבחירה וזה יותר במובן הסימבולי של זה

למעלה