תוכנית גלגל ההצלה

SilviC

New member
כנראה שלא אבל אני מניחה

שהיא לא חירשת והיא שומעת טוב כמו מרגול....בשביל זה לא צריך היכרות אישית, לא?

אדם קוף

New member
לא צריך אבל אני משער שמרגול בתור חברה שלה

הייתה קצת יותר מודעת ליכולות שלה, מאשר צופה טיפוסית של כוכב נולד

מספיק שספגתי המון סגנונות מוזיקה במהלך השנים.

עברית ולועזית, ואני לא צריכה להכיר אף אחד באופן אישי. מכירה באיכויות הקוליות, ואין מה להשוות.

talshoosh

New member
../images/Emo45.gif

יש לה קול טוב והיא שרה ממש יפה אבל הבעיה שכל ביצוע נשמע אותו דבר וזמר צריך לדעת לגוון בקול שלו..

SpongeGil

New member
מיר אי-ים

מרים - ה-אכזבה! בתור מישהי שהביאה ביצוע מדוייק ומרגש ל"הכניסיני תחת כנפך" התאכזבתי מאוד מהביצוע הסביר מינוס של מרים, כי היא יודעת שהיא יכולה להיות הרבה יותר טובה. והופתעתי אפילו מהידיעה שלא התגעגעתי לקול שלה. טיפה מוזר מה שהולך פה. תצביעו לחן

wizman76

New member
../images/Emo64.gif אי אה- רק לא טוקאן, אל תצביעו לה

היא זייפנית ואי אפשר לשמוע אותה שרה בעברית, בערבית היא שרה יפה יותר... אפשר להצביע לאדיר הוא עדיף מהחמישייה....

SilviC

New member
אפילו המבטא כבר פחות מפריע לי אבל

הסלסולים האלה בכל פינה מזוויעים.

ofir201

New member
מה הקטע של הפרסומות?

סולו-פרסומות-סולו-פרסומות? אי אפשר לראות ככה

Euroziv

New member
../images/Emo41.gifהיום מצביעים לחן אהרוני../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

Euroziv

New member
תזהר ממני ותצביע לחן!!!!!!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

pianonet

New member
ערב של תקלות

בהתחלה זה היה המסך עם הצבעים והצפצוף bars and tone 1khz) ואח"כ זה היה בביצוע של נדב קדמון שהייתה תקלה במיקרופון של הפסנתר, כי משום מה שמעו מאוד חלש את הפסנתר, שמעו אותו אולי איכשהו דרך המיקרופון שנדב עצמו החזיק ואולי גם דרך המיקרופון שטח באולפן... עלוב ביותר, זה היה כאילו הוא שר בלי ליווי ומיטלמן סתם מנגן באוויר...........

SpongeGil

New member
ה דיר

אדיר - טוב שמעו, יש לי רק משהו אחד לומר: זה ביצוע פשוט מעולה. הכי טוב של אדיר יחד עם "מחכים למשיח". הייתי מצביע לו באחד מ45 הקולות שיש לי להעניק, אבל כמו שפיבי אמרה בפרק הראשון של "חברים": "הלוואי שהייתי יכול, אבל אני לא רוצה.". קיצר, תצביעו לחן.

למעלה