ניתוח שיר ע"פ חברי הפורום

2MayaN2

New member
../images/Emo220.gifניתוח שיר ע"פ חברי הפורום../images/Emo220.gif ../images/Emo221.gif

פעם קודמת נותח השיר Brighter
השבוע:Careful לשיר:http://www.youtube.com/watch?v=f5howHv3F54 למילים:http://artists.letssingit.com/paramore-lyrics-careful-wt6r1zk
שאלות על השיר:
מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר?
אוהבים את השיר?
שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר:
למה דווקא שורה זו?
הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר?
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה?
הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ?
למי הייתם מקדישים את השיר?
ציון לשיר 1-10?

shaharEB

New member
CAREFUL ../images/Emo13.gif

מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר?לא זוכרת
אוהבים את השיר? מאוד !
שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר:אני מאוד אוהבת את הקטע שהיא שרה בלחשש כזה..turth never set me free למה דווקא שורה זו? היא מגניבה :p הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? לא =\ אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר? careful-
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? את האמת לא עולה לי משהו..reach a little more ? הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? כבר יש לו וזה אחלה קליפ
למי הייתם מקדישים את השיר? לאף אחד
ציון לשיר 1-10? ממש מגיע לו 10 :D !

נסטי XD

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר? כששמעתי את כל האלבום...זה השיר הראשון ששמעתי של BNE! אוהבים את השיר? מאודדדדדדד, בין השירים האהובים עליי ביותר :) שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר: you cant be too careful anymore, when all that is whaiting for you למה דווקא שורה זו? כי זו שורה אדירה :) הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? נראה לי יש לזה גרסה אקוסטית, וגם אם כן וגם אם לא, זה יכול להיות מושלם אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? more הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? מאוד מאוד מאוד למי הייתם מקדישים את השיר? לכל הפחדנים שבינינו :) (כולל אותי כמובן XD) ציון לשיר 1-10? 9.6 :)

2MayaN2

New member
זה גם היה השיר המנצח אלנו בחוליה החלשה../images/Emo221.gif

נראה ליXD מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר?כשהוא יצא. אוהבים את השיר?מאוד
שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר: כל הפזמון מאוד מתאים לי:You can't be too careful anymore When all that is waiting for you Won't come any closer You've got to reach out a little more למה דווקא שורה זו?כי אני מתחברת אליה. הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר?לו, הוא טוב ככה
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אני מניחה
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה?Stay Away אולי. הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ?יש והוא מאוד חביב, למרות שאולי הייתי רוצה שיצולם קליפ אחר שלא יכלול רק תמונות שלהם. למי הייתם מקדישים את השיר?לא יודעת . ציון לשיר 1-10?10.

למעלה