חדש על המדף!

AeroTom

New member
../images/Emo220.gif חדש על המדף!

הגיע אלי היום הסינגל המיוחל של Only a Fool. כבר היה לי את הסינגל הרגיל עם גרסאות הרדיו והאלבום של השיר, אבל הפעם הגיע המוצר הבאמת גדול. ולמה הוא כזה מיוחל? הגרסה הזאת של הסינגל מכילה עוד 2 רצועות: הראשונה בהן היא גרסת סטודיו של הלהקה ל-When The Night Comes Falling From The Sky, קאבר לבוב דילן שלא מופיע במקום אחר וגם לא בוצע מעולם. רק הוקלט ב-Session שם של האלבום. והרצועה השניה שהיא היהלום שבכתר היא גרסת הסטודיו של הלהקה לשיר Smile. אחד השירים היותר יפים שהקליטו שמעולם לא שוחררו רשמית באלבום. זהו המקום היחיד בו השיר הזה שוחרר רשמית, בסינגל הזה. זהו שיר שהוקלט ב-Sessions של Band ומשום מה לא נכנס ל-Lost Crowes. שיר שאני מאוד אוהב, אחד הפנינים של הלהקה לדעתי. באפריל 2006 הוא בוצע בפעם הראשונה אי פעם ע"י כריס וריץ' במסגרת ההופעות של Brothers of a Feather. בוצע 4 פעמים שם באופן אקוסטי באותו חודש. ע"י הלהקה כולה הוא מעולם לא בוצע. המוצר שהרבה זמן כבר רציתי עלה לי כמעט 30 דולר. הוא יכול להיות גם שווה הרבה יותר (ראיתי קודמים שעברו את זה במכרזים). הוא מצטרף לאוסף הקרואוז ובהחלט לאחד המוצרים היותר שווים שם. אני שמח גם שסוף סוף יש לי את Smile רשמית במקום היחיד בו הוא שוחרר. גרסה אגב ששונה מעט מהגרסה של ההקלטות של The Band הלא רשמיות.

SaintJohn

New member
תתחדש, נשמע שווה ביותר!../images/Emo45.gif

ממש מסקרן אותי לשמוע את השירים האלה, ובעצם גם את השאר של הקרואוז שעוד לא יצא לי לשמוע.

AeroTom

New member
ועוד חדש על המדף

רכשתי סוף סוף את הגרסה היפנית של Black Crowes Live, אלבום הלייב הרשמי הראשון שיצא ב-2002. מה שמבדיל אותו מהגרסה הרגילה הוא כמובן שיר בונוס, שזו תוספת דווקא מאוד שווה בסוף האלבום - 16 דקות של My Morning Song. השיר שבעצם פתח את ההופעה השניה מ-2 הערבים שמהם לקוחים השירים באלבום הלייב הזה, שהם 2 ההופעות האחרונות של הלהקה לפני הפירוק, ב-30\31 באוקטובר 2001. מה שגם נחמד בגרסה הזאת של MMS הוא מה שאפשר לראות בסט-ליסט שם של ההופעה: My Morning Song -> Jam (w/Whole Lotta Love Vocals) -> My Morning Song בתוך הג'אם של השיר בלייב כריס הכניס שם כמה טיזרים עם המילים של Whole Lotta Love. זה די נחמד. ולחשוב שהלהקה פתחה ככה את ההופעה הזאת, עלו לבמה ופתחו עם רבע שעה של MMS. ענק (ועוד מיד אחריו עברו ל-No Speak...).

למעלה