אלבום על הכוונת

The Macker Girl

New member
../images/Emo220.gifאלבום על הכוונת../images/Emo220.gif

אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לסיום סבב האלבומים... והפעם - כנען 2000 אז, קדימה... שתפו אותנו
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? ומה הדיסק עושה לכם היום? איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? עוד משהו? שבוע טוב

מיקי מאוס מחופש לטרזן

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: בהחלט האם יש לך את הדיסק בבית? כןכן אם לא, למה לא? _________ השיר האהוב עלייך בדיסק: אממ התלבטות בין קרטון לילה לאין כבוד... שניהם האוהבים עליי.. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מלחמת מיקרופון הזהב השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): קרטון לילה למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: מלחמת מיקרופון הזהב האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: בהחלט למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ________ ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 הדיסק שהכי אהבתי :) מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? פסח מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? כייף מה הדיסק עושה לכם היום? כייף איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? מארז של 2 הדיסקים באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? נהדר עוד משהו? ובשום פנים באופן, אני חוזר בשום פנים ואופן. לא לפתוח את מערכות הסטריאו!!!!

natan44

New member
החרוזים הם כדורים החיילים משוררים

הכותרת ברוח גיסוי הקרוב לצה"ל בעוד 17 יום:) האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? היו לי 2 אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק:מספרא אחד שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: באמת שאני לא יכול לענות על השאלה הזאת השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): מספר אחד למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: אין לי מושג האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: בטח הדיסק הטוב ביותר של השבק לדעתי למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? נותן לך כאפה לראש ואז אתה אמר וואלה יש בזה משו במה שהם אומרים מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? התאהבות -זה הדיסק הראשון של שבק ששמעתי אחי הגדול קנה אותו כשהוא יצא ומאז ועד היום לא הפסקתי לשמוע אותו ומה הדיסק עושה לכם היום? חזרה לילדות (למרות שזה הדיסק הכי בוגר של השבק) איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אחי התחתן ולקח את הדיסק לעצמו אז קניתי שיהיה לי באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? הראשון במצב די עצוב אין לי מושג איפו המילים אבל אפשר לשמוע בו עדיין והשני במצב מצויין עוד משהו? חופש מהנה לכולם תשימו קרם הגנה ואל תעשו יותר מידי שטיות שיכולות לסכן אתכם שלא לצורך

The Macker Girl

New member
../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: יאפ האם יש לך את הדיסק בבית? יאפ אם לא, למה לא? - השיר האהוב עלייך בדיסק: מלחמת מיקרופון הזהב שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: לא קיים! השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): 'מלחמת מיקרופון הזהב'. וכמובן ש'רק תגידי לי' זה תמיד תענוג. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: מפילים את הפצצה? האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברווווווווווווווור. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? - ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10! מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? גם כיף וגם אג'נדה, טירוף
מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? מי זוכר
ומה הדיסק עושה לכם היום? חיוך גדול. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? גנבתי את של אחי (כי הוא בקרטון) ואחי קנה חדש
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מעולה. עוד משהו? לילה טוב

אחרון בכשרון הראשון בביזיון, בפנים הוא מלוכלך

בחוץ מריח מסבון..." (שב"ק חוזים את נפילתו של הראשון בבידור....) האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: נו באמת... ברור! האם יש לך את הדיסק בבית? בבית, באוטו, ואיפה לא? אם לא, למה לא? קניתי מעל 20 דיסקים העתקים, חלקם נעלמו לי. השיר האהוב עלייך בדיסק: קשה לבחור. נראה לי "אין כבוד". שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מספר אחד, רק כי צריך לבחור אחד. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): שוב כאן חלק ב', צריך לעשות מחרוזת שירי "שוב כאן" כולל "אל תקראו לזה קאמבק" למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: אממ... אין דבר כזה. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: לא רק ממליץ, גם רכשתי כאמור יותר מ 20 דיסקים, לדעתי זה הדיסק הטוב ביותר ששב"ק עשו בינתיים. ולי היו בעטיפת קרטון - מהדורה מוגבלת. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? אין ספק שארכוש עוד בעתיד. ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מלחמת מקרופון הזהב, זאת האווירה. מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? אורגזמה רוחנית, התגשמות חלום. ומה הדיסק עושה לכם היום? צביטה בלב על כך ששב"ק הפסיקו להופיע חצי שנה אחרי זה, והיה סיבוב הופעות מאוד עצוב ודל קהל. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? בשיא הרצינות - הגעתי למצב שהמוכר נשבע להתקשר אלי בשניה שזה מגיע ושהוא שומר לי את המהדורה המוגבלת בעטיפות קרטון. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? משום מה, כל הדיסקים קופצים במלחמת מקרופון הזהב או במספר אחד. עוד משהו? אחד הדיסקים הטובים שיצאו בישראל בכל הזמנים. מוקי הקדיש לי את "קרטון לילה" ביולי 2000, בהופעה בנתניה. אין לי מילים לתאר את האושר.

Gur21

New member
גדול אחי

לא חשבתי על זה עד עכשיו.. כמו שחמי אמר "מדבר על האתמול ורואה את המחר"

ToMa7

New member
אין מתוק מהחופש אין יקר מהחיים אין עמוק מהשקט

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: כל פעם השאלה הזאתי קשה יותר.. אבל מספר אחד שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: הנה זה בא השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): מספר אחד!! באקפלה שוב!! כמו בהופעה האחרונה זה היה מטורףףףף למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: מלחמת מיקרופון הזהב האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור!!!!! ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 100 :) מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? המון פוליטיקה ... על אותה תקופה שמאז להיום לא השתנה שום דבר דיסק מעורב ריגשית פשוט כמו כל אומן כתבו את מה שהם הרגישו :) מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? פתח לי ת'עיניים בהמון נושאים אני זוכר.. ומה הדיסק עושה לכם היום? כיף לשמוע אותו כמו תמיד.. :) איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אממ אהבה בלתי ניתנת לעצירה לשב"ק.. :) באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצוין + כלב עוד משהו? עוד חודש להופעה של שב"ק חברים תכינו גרונותתתת

ToMa7

New member
אה ו.. ברור שיש לי ת'דיסק וכן מן הסתם

מכיר את כל השירים :)

לא מדויק אחי...

כתבת ששום דבר לא השתנה מאז יצא הדיסק, כלומר מבחינת אותם הדברים. ובכן: "שום דבר לא יעצור את הזמן...שירות בלבנון..הכל ימשיך גם אם אני אפסיק.." ובכן - ממש 3 חודשים אחרי שיצא הדיסק, צה"ל יצא מלבנון...., 3 חודשים לאחר היציאה, שב"ק הפסיקו להופיע, וחזרו שנתיים אחרי יציאת צה"ל מעזה.

למעלה