אלבום על הכוונת

The Macker Girl

New member
../images/Emo220.gifאלבום על הכוונת../images/Emo220.gif

ואנחנו ממשיכים... האלבום הבא הוא כמובן הופעה בקריות קדימה, שתפו אותנו
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית?
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא):
למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :
מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?
מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?
ומה הדיסק עושה לכם היום?
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק?
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו?
עוד משהו? שבוע מעולה

BaRbiK

New member
../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? =) השיר האהוב עלייך בדיסק: הפתיחה (שומדבר לא כבד מדי) ותתקעו בחצוצרה, ביצוע אדיר! שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: באים מיבנה השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): זאת הופעה חיה
סתם, שוב את תנו לי דרך. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: האימפריה מכה שנית אני חושבת.. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: מאוד
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? "בא לי הופעה!!!!!" D: מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? כיף בלב
ומה הדיסק עושה לכם היום? געגוע להופעות
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? הלכתי לחנות דיסקים ליד הבצפר, התחשק לי דיסק, אז קניתי
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? לפעמים עולה לסיבוב באוטו
ויושב יפה ליד שאר הדיסקים שלי
עוד משהו?

natan44

New member
אין לי מה לרשום בתור נושא:)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: יאפ האם יש לך את הדיסק בבית? יאפ אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: ילד ירוק שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: פתיחה השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): אל תגידו לי למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: תנו לי דרך האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כן- בפוול ווליום שירגיש כאילו אתה שם למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? געגועים (מתי יש הופעה??) מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? העיף אותי למעלה ומה הדיסק עושה לכם היום? מראה כמה צעירים הם היו וכמה הם השתפרו מאז איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? מה שכתבתי בקודמים באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצויין עוד משהו? חודש טוב:)

או....ההופעה בקריות....

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: אל תגידו לי שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: תנו לי דרך. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): אמפריה. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: תנו לי דרך. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: רק לאנשים שומרי שב"ק. ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 115. מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? חתיכה של אמת בעולם מלוטש. מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? צמרמורת בכל הגוף. ומה הדיסק עושה לכם היום? צמרמורת בכל הגוף. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? הייתי בהופעה הזאת, חיכיתי לדיסק שייצא. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? זה כבר הדיסק מספר 4 או 5 שרכשתי מההופעה הזאת. אצלי במערכת של האוטו, בראש ובלב. עוד משהו? לא מבין מדוע לא מוציאים עוד דיסק הופעה כזה כעת !

אי שם בקריות

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: את האמת שלא האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? ......... השיר האהוב עלייך בדיסק: לאיודע לא זוכר את השירים שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: תתקעו בחצוצרה. זה בלי פישי השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): תתקעו בחצוצרה עם פישי למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: אני לא זוכר את השירים האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? ומה הדיסק עושה לכם היום? איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? החור השחור באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? טוב מאוד עוד משהו? קאט ואקשן

למעלה