אלבום על הכוונת

The Macker Girl

New member
../images/Emo220.gifאלבום על הכוונת../images/Emo220.gif

חוזרים למרתון האלבומים של שב"ק, והפעם אנחנו עם... בעטיפה של ממתק
שתפו אותנו
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית?
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא):
למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :
מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?
מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?
ומה הדיסק עושה לכם היום?
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק?
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו?
עוד משהו? שבת שלום

SHMEKadam

New member
בוודאי...

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כמובן. האם יש לך את הדיסק בבית? YES. אם לא, למה לא? -------- השיר האהוב עלייך בדיסק: תרימו ת'ידיים. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: האימפריה מכה שנית. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): תרימו ת'ידיים. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: עושים שמות על הבמות - שיר נשכח, וחבל. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כנראה שכן... למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8. מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? פאן. מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? כיף גדול, התעלות רוחנית, מצאתי את הלהקה הטובה בארץ. ומה הדיסק עושה לכם היום? פחות טוב - לא אוהב את נימי, לא אוהב את הפוזיציה שלו בשבק, מעדיף את מירו וחמי ואת כנען בפרט. התבגרתי. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אין שאלה בכלל - דיסקים קונים. מכיתה ח'. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? שמור היטב.. עוד משהו? לא.

נכון שזה שאלון אישי

ואין דבר כזה לא נכון. אבל נראה שאתה טועה
השיר שלא היית מכיר הוא שום דבר, לעושים שמות יש קליפ (ואפילו סבבה) ככה שנראה לי שהייתה נתקל בזה.. פייס

SHMEKadam

New member
לא מסכים...

את שום דבר ניגנו בשבט צופים שלי מאז שאני זוכר את עצמי... וכולם היו רוקדים ומשתגעים וכדומה... ובחיים לא ראיתי את הקליפ של שמות על הבמות... יש איך לראות אותו?

maici

New member
סבבה

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כמעט האם יש לך את הדיסק בבית? יש השיר האהוב עלייך בדיסק:יהיה פיצוץ שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:ילד ירוק השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): יהיה פיצוץ למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: שום דבר לא כבד מדי האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?כיף מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?מצב רוח ומה הדיסק עושה לכם היום?גם מצב רוח רק טיפה פחות כי אין את ההתלהבות מהדבר החדש איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? קנו לי ליום הולדת באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? שמור מצויין עוד משהו? שבת שלום

הדיסק שנתן שבק"ס להיות להקה מס' 1 בארץ

1. כן ברור שכן 2. בטח 3. קשה מדי לבחור אחד 4. אני לא שלא אוהב אותו רק אני מעדיף עם לחן עממי שיר 11: תתקעו בחצוצרה - אקפלה 5. הכול לא משנה הכול 6. אני זוכר בילדותי שהייתי במתנ"סים מסיבה בימי שישי בכיתה ד' השיר שהכי אהבתי אז זה להיט ועד היום זה להיט זה "יהיה פיצוץ" 7. לא רק ממליץ גם קונה לחברים שלי את הדיסק כמתנה שיכירו מוזיקה איכותית 8. 11 זה בדיוק משאומרים שבק"ס על זה מדברים יש שם שופים יש שם בופים יש שם קטעים והרבה סחתיינים 9. אווירה של שבק"סות (תמדדו לבד) 10. להגיד תודה לאל שברא להקה שיודעת לשלב ביחד וליצור קליסקה לאוזנים 11. קניתי אותה לפניה 11 חודשים ותאהבתי במבט ראשון אבל לא קיבלתי את סוכריה שחילקו אז או שזה שמועות שהיה בתקופה של בן דודי 12. נהנה מחיים גם עם הם קשים בגלל מבחני מכללה 13. אם אפשר לקבל פרטים על הופעה באילת? וגם אם יש אישור משקורה באוגוסט ואם אפשר לדעת לגבי הסוכריה של עטיפה של ממתק זה אמיתי או שקר

natan44

New member
יאללה:)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: אוף קורס האם יש לך את הדיסק בבית? יאפ אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: אל תגידו לי שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: שום דבר השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): אל תגידו לי למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: שום דבר האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: לא לבעלי אוזן רגישה למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מסיבה אין סופית מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? רעב לעוד ומה הדיסק עושה לכם היום? דיסק שמקפיץ אותי ומעלה לי חיוך על הפנים איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אחרי שנים שאני מוריד מהאינטרנט הגיע הזמן לקצת מוסריות ולהראות ללהקה שאני אוהב שאני רוצה היא תמשיך עוד ועוד ועוד... באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצויין עוד משהו? שבוע טוב:) ובהצלחה בבגרויות:)

שלום לכם מעולם התפוח... נענה.../images/Emo13.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: אכן כן.
האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? -------- השיר האהוב עלייך בדיסק: תתקעו בחצוצרה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: מביא אותה הפוך. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): תרימו ת'ידיים למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: שום דבר לא כבד מידי האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: לא הדיסק של שבק שאני הכי אוהב. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ---------------------- ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 8.5 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? סקס סמים ורוקנרול מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? אנדרנלין ומה הדיסק עושה לכם היום? אנדרנלין אבל פחות.
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? במארז של כל הדיסקים באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? טוב. עוד משהו? יהיה פיצוץ תבואו :)

בעטיפה של ממתק

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: יהיה פיצוץ שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: את האקפלה... השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): יהיה פיצוץ תרימו ת'ידיים וילד ירוק למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: שום דבר לא כבד מדי האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כמובן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מצד אחד סטלה מטורפת ומצד שני אטרף שחבל על הזמן מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? בלאגן אחד גדול ומה הדיסק עושה לכם היום? כיףףף ענקי איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? קניתי למישהו מתנה אז על הדרך פינקתי את עצמי באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מעולה!:) עוד משהו? אממ כבוד לנימי על העטיפה הבת זונה!!

ToMa7

New member
בעטיפה של ממתק ה-דיסק ללא ספק!! =]

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: וואו התלבטות קשה בין מביא אותה הפוך/ליהיה פיצוץ.. שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: שום דבר לא כבד מדי. למרות שעל ההתחלה אני חולה :) השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): יהיה פיצוץ!!!!!!!!!!!!!!!!!! למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: עושים שמות על הבמות :) האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור!!!!!!!! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 10 ואם אפשר אז גם 100 :) מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? אווירה מדהימה אין עליה כל הקוליות והמגניבות הזאתי שב"ק אין מה להגיד =] מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? וואו שינה לי ת'עולם בזמנו ומה הדיסק עושה לכם היום? חלק מהחיים שלי ללא ספק איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אמממ אוקי זה היה שממש הייתי קטן אחות של חברי שלי העריצה אותה גם והיה לה על השולחן עטיפה כלשהי איתם עם החתימות שלהם וזה היה שהייתי בן 7 או 8 בערך ואני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול :p באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצב מצוין יד ראשונה מחייל בצבא השוף :) עוד משהו? כן, בא לי במבה....ומחכה כבר לאוגוסט להופעה של שב"ק!!!!!!

שוב , באיחור קטנטון

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:בטח :) האם יש לך את הדיסק בבית?יש לי את כל הדיסקים חחח כולל ההופעה בקריות אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק:תרימו ת'ידיים! שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:האימפריה מכה שנית השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא):תרימו ת'יידים ווומביא אותה הפוך למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה:שום דבר לא כבד מדיי האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים:כע דיסק מושלם למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :30 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?אוירה שאין חמי ומירו וסגנון יותר ממכר עם פזמונים מגניבים מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?איפה חמייייייייייייייייי? ומה הדיסק עושה לכם היום?לקפוץ איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק?לא זוכרת חחח באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? וואי .. האמ 2 סדקים גדולים על הקופסה מקדימה ואחד קטן מאחורה עוד משהו?חמי (L)(L)

vc15

New member
בעטיפה של ממתק!!

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: ברור האם יש לך את הדיסק בבית? יש אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: הכל!! אבל בשביל השאלה: יהיה פיצוץ! שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: האקפלה של תתקעו בחצוצרה.. לא כל כך אוהב אקפלות.. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): יהיה פיצוץץץץץ!!! למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: לבקש ת'קש האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: בטח!!! דיסק בן זונה טוב!! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9.. שום דבר לא מושלם.. אבל באמת דיסק בן זונההה! מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? חלק ככה סטלה.. ברוגע.. וחלק להתחרפן!.. בכללי.. עושה לי טוב! מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? חח מזמן! לא זוכר.. ומה הדיסק עושה לכם היום? תענוג כל פעם שאני שומע אותו.. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? היה לאחותי בגדולה עוד מזמן!!.. ולא מזמן החלטתי לקנות את כל הדיסקים גם!!.. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצב טוב! דיסק חדש.. עוד משהו? שבת שלוםםםםם!!

למעלה