אלבום על הכוונת

The Macker Girl

New member
../images/Emo220.gifאלבום על הכוונת../images/Emo220.gif

יקיריי... לצערי אנחנו קצת ישנים בזמן האחרון, אז הגיע הזמן... ל-ה-ת-ע-ו-ר-ר
אם יש לכם רעיונות לדיונים, שאלונים, משחקים - תרגישו חופשי לחלוק את זה עם שאר הקבוצה
בינתיים... משחק קטן שנקרא "אלבום על הכוונת". הרעיון די פשוט: כל שבוע תענו על שאלות בנוגע לאלבום אחד של שב"ק. יש? יש! והאלבום הראשון (במפתיע) הוא... שב"ק / הדיסק הסגול
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:
האם יש לך את הדיסק בבית?
אם לא, למה לא?
השיר האהוב עלייך בדיסק:
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא):
למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה:
האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים:
למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :
מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?
מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?
ומה הדיסק עושה לכם היום?
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק?
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו?
עוד משהו? שתפו אותנו

BentziCohen

New member
התשובות שלי

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן השיר האהוב עלייך בדיסק: אימפריה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: פטריות השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה: יום שמש עם get up שחמי שר למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: באים מיבנה האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: היום כבר לא, מיושן, אבל בזמנו המלצתי להרבה חברים ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? משהו חדש שעוד לא נעשה, שגם העושים אותו לא בטוחים בצדקת הדרך אבל מוכנים לנסות עם כל הלב מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? התלהבות ומה הדיסק עושה לכם היום נוסטלגיה איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? סיפור מצחיק: לדודה שלי היה עו"ד בבניין שכל הזמן היו באים אליו אנשים ועשו רעש והפריעו לה אז היא הלכה לחנות דיסקים אמרה תנו לי את הדיסק הכי רועש שיש לכם אבל גם שיהיה מגניב כדי להרוס לעו"ד את החיים ושיהיה חייב לעבור משרד. נתנו לה כמובן שבק ואחרי שהעו"ד עבר כבר לא היה לה מה לעשות עם הדיסק והיא נתנה לי והתמכרתי :) באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? שמור מאוד. עוד משהו?

שבק

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: מכופף הבנות, אימפריה ואסאסנים שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: יום שמש השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): אסאסנים למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: פטריות האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור!! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 11 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? טירוף מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? טירוף ומה הדיסק עושה לכם היום? טירוף איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? ראיתי את הדיסק והיה לי כסף אז מה אני לא אקנה?! באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מעולה! עוד משהו? לא ממש

RJT

New member
בכיף

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: ברור :)
האם יש לך את הדיסק בבית? כמובן
השיר האהוב עלייך בדיסק: קשה לאללה... תכלס אימפריה זה קלאסיקה, אבל הבלדה על פלומפי ושוב כאן א' מעולים. ועסקי הש' ואסאסינים ועוד מלא. וואלה אין לי מושג.
שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: כנראה שפטריות...
השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): הבלדה על פלומפי ללא ספק
למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: פטריות
האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל?
ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9
מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? נעורים ושטות
מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? "פאק! מהתחלה..."
ומה הדיסק עושה לכם היום? בערך אותו דבר אבל השירים כבר מתקשרים לתקופות כאלה ואחרות.
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אחרי כנען 2000 הייתי חייב לחקור את הלהקה הזאת, שב"ק ס'... היה שווה :)
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? זז בין השולחן למערכת
עוד משהו? כנראה האלבום הכי אנדררייטד של השבק

The Macker Girl

New member
../images/Emo9.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: יאפ האם יש לך את הדיסק בבית? יאפ אם לא, למה לא? - השיר האהוב עלייך בדיסק: אסאסינים שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: קשה... אולי "יום שמש"... השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): "המדינה בלהבות" תמיד כיף. אבל מתה לשמוע את "הבלדה על פלומפי בי" לייב. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: יום שמש. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? - ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? פאן פאן פאן מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? בעיקר הלם, כי ללכת מכנען 2000 אחורה זה חתיכת שינוי בשב"ק ס'. אבל הלם טוב. ומה הדיסק עושה לכם היום? חשק להופעה
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אחרי שגנבתי לאחי את "עטיפה", "הופעה בקריות" ו"כנען", היה הכרחי לקנות לפחות את הדיסק הראשון
באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מעולה, לפעמים במתקן של הדיסקים, לפעמים במערכת. עוד משהו? ברוקלין על השוף אבל אני מישראל

התשובות שלי אבל רק שלי לא שלך שליייייייי

1. כן הכול גם של מוקי D, חלוצי חלל בויאקה ושיר של עבודה העברית ("תנו לי דרך") 2.יש לי הכול לפני כמה שבועות סיימת את האוסף המלא שלי 3. כל השירים אני אוהב וזוכר את הכול 4. שיר שאני פחות מתחבר זה "שוב כאן א'" מאלבום ה1 של שבק"ס "שבק'" 5.אני רוצה לשמוע הכול אבל במיוחד את "אין כבוד" או" אסאסנים" או "באים מיבנה" או"מפלים את הפצצה" 6. אני לא ממצליץ אני מפיץ את חיידק הכתום הוא עובר מהר באזור הקריות ויש פה צבא בגודל של 100 אנשים שאוהבים שבק"ס ואני וחברים שלי הולכים לכל הופעה מאז איחוד ועד ברדניג 3 7. החלטתי שכל אדם שאוהב שיר 1 של שבק"ס אני קונה לו את אלבום אז הוא כבר נדבק למחלה שנקראת שבק"ס 8. אני נותן ציון 9 ונקודה בחסר מתחלקת ל2 כי א. השיר מראה שם התבגרו נפשי ב. יש שם שירים לא כל כך מקפיצים כמו בשנים אחרונים שלהם 9. יש אוויריה של שבק"ס שופים יש בופים יש קטעים יש וסחתיינים יש אבל לא הרבה 10.הדיסק הראשון שמעתי גרם לי לעצור ולקשיב לפחות 10 פעמים ברצף ואז להבין שאין להקה כמו שבק"ס במוזיקה שחורה וכל השאר חיקוי עלוב 11. הגעתי למצב שאני מחכה בבית הקט שלי שבועות על גבי שבועות ליד חנות הדיסקים שלי כבר כל פעם שאני נכנס אמרו לי שאין את הדיסק עד שחלטתי שאני קונה את הדיסק בהופעה והיא שווה כל אגורה 12. שלי עכשיו סטלנות לפרצוף 13. "השבק יותר חזק מאלכסנדר מוקדון אני כאן בציון בדרך אל השלטון" עם תנו לעלה ירוק את הקול היה כל יום הופעה של שבק"ס

התשובות שלי

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:כן האם יש לך את הדיסק בבית? ברור אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: יותר מדי לבחור מהם, אני מניח שאימפריה ואסאסינים שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: יום שמש השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: פטריות האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ממליץ על הלהקה באופן כללי, הרבה אנשים בהתחלה מתכחישים שהם אוהבים אותם, ואז אחרי איזה שבוע עם שניים-שלושה שירים נדלקים עליהם. למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 7-8 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? שטויות, שחרור, צעירים, חדש מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? התלהבות והתרגשות ומה הדיסק עושה לכם היום? טוב על הלב איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? האזנתי לקצת שבק לא חוקי שהורדתי, ואחרי איזה כמה שירים חשבתי לעצמי שאם אני נהנה מהמוזיקה שלהם אז אני אקנה את הדיסקים, קניתי את ארבעת הדיסקים שהיו זמינים אז ביחד, היה ממש זול... באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? כמו חדש, מדי פעם יורד לאוטו, בבית הוא כבר נמצא בספרייה שבמחשב ועל האיפוד. עוד משהו? מת על כל השטויות שהם הכניסו בין השירים

vc15

New member
שב"ק!

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: סכנה לחברה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: שוב כאן השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): הסאסנים, סכנה לחברה, אימפריה, המדינה בלהבות, חח שירים אדירים להופעה.. מה אני יעשה?!?! למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: פטריות אני חושב.. האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: בטחח למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9. לא יודע למה אבל לא 10.. אבל אלבום בן זונהה! מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? לך תזיין.. מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? רסמי בהתחלה ששמעתי ת'דיסק אז שמעתי רק כמה שירים ולא כל כך אהבתי.. ואז בהופעה של סוגרים חשבון פשוט אהבתי ת'שירים!! ומאז אני לא מפסיק לשמוע גם ת'אלבום הזה.. ומה הדיסק עושה לכם היום? כיף בכל פעם שאני שומע! איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? פשוט קנו לי את כל הדיסקים ביחד ליומולדת!! חח באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? חדיש! עוד משהו? שבק ס' אימפריההה!!

natan44

New member
סבבה:))

1-ברור 2-חיובי 4-סכנה לחברה 5-יום שמש 6-המדינה בלהבות 6-שוב כאן -לפני שקניתי את הדיסק חיפשתי אותו בכל מקום אפשרי ולא מצאתי 7-בטח 9- 8 10-עשה אותי חרש לכמה ימים 11-משמח אותי ומקפיץ אותי 12-הגעתי להבנה שאם אני רוצה שהאמנים שאני אוהב ושומע אותם אז גדי שהם ימשיכו ליצור אני צריך לא רק לשמוע את השירים שלהם באמ פי אלה גם לינות את הדיסקים 13-מצויין 14- דיסק מעולה חבל שאין בו את המילים לכל השירים אבל בקטנה נורא נהנה לשמוע אותו

M C A

New member
right near da beach. BOYEE!

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: most definitely האם יש לך את הדיסק בבית? most definitely אם לא, למה לא? - השיר האהוב עלייך בדיסק: hard to say. i guess EMPIRE שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: no such thang השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): haven't heard 'here again' and 'ode to plompy b' in a concert ever. would be mad cool if they did it! למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: like i said, 'here again' and 'ode to plompy b' האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: fuckin a! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? - ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 11 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? through witty lyrics, wild instruments and groundbreaking rap vocals (in the israeli scene), it sends a vibe of young careless crazy fun מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? jump around without a care in the world ומה הדיסק עושה לכם היום? nostalgaia. and still jumpin around screamin the lyrics like mad איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? don't remember. just had to buy it. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? it's in my dad's car, still complete with the case and the little booklet and shit עוד משהו? best album by shabak! along with cnaan 2000 of course.

נענה גם

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק? כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: אימפריה שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: פטריות השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): מהדיסק? אסאסינים למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: פטריות האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כן למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? צעירות ופרעות מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? לאיודע ומה הדיסק עושה לכם היום? לאיודע איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? ראיתי מארז של כל הדיסקים באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? טוב מאוד עוד משהו? שבק"ס אימפריה ! :)

בסוג של איחור ..

אבל עדיין D: האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק:ברור. האם יש לך את הדיסק בבית?כן חח בדיוק לקחתי אותו לידי כדי לראות איזה שירים יש בו שאני אכן מכירה את כולם. אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק:ללא ספק-אסאסנים ובאים מיבנה והבלדה על פלומפי B שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק:מכופף הבננות ,אף פעם לא התלהבתי ממנו. השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא):אסאסנים ! ברידינג הפציצו. למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה:שוב כאן האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים:בארור! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) :20 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה?כייפיות יתר מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה?ש.ב.ק.ס וזה עווווושה לך לרקוד. ומה הדיסק עושה לכם היום?לרקוווווווד. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק?החבר היקר שלי קנה לי ליומהולדת. באיזה מצב הוא נמצא עכשיו?הדיסק עצמו,מעולה. הקופסה ..לא משו. עוד משהו?נמנמנמ

ToMa7

New member
הדיסק ששינה את פני המוזיקה הישראלית(העלובה)=)

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: מכופף הבננות שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: פטריות השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): מכופף הבננות =] למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: יום שמש האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: ברור!!! למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 =] מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? אווירה מדליקה של הצעירים האווירה ששינתה את פני המוזיקה הישראלית(העלובה) לנצח ועשתה לה רק טוב!! מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? טירוףףףף :) ומה הדיסק עושה לכם היום? טירוףףף איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? אחרי ההופעה ב2004 אמרתי לעצמי שאני חייב להשלים את החסר :) באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מצוין יד ראשונה מאסאסן :) עוד משהו?

למעלה