סקר - שרשור - ילידי חורף

../images/Emo22.gif סקר - שרשור - ילידי חורף

אומרים שיש נטייה לאנשים שנולדו בחורף, לאהוב בצורה משמעותית יותר את החורף והאירועים שלו. על מנת למדוד את הנטייה בפורום (עשיתי את זה גם בפורום המקביל והתוצאות היו מפתיעות) ולהעריך אותה בצורה הסתברותית כלשהי. אודה על היענותכם. נ.ב אני מודע לכך שרוב האנשים כאן הם משוגעים על חורף אולם הנתון של עונת השנה ללידה, כאמור חסר. אני נולדתי בפברואר 1973, וכאמור אני יליד חורף.
 

Yuvalenko

New member
שטויות!!! לחסום אותו לאלתר!!!

סתם. אבל אני נולדתי בקיץ, בשיא החום אגב. ולדעתי - זה בדיוק למה אני שונא קיץ ואוהב חורף. ושמישהו ינסה לעצור אותי... (לא יודע מה קשור)
 

NadavG

New member
הי גם אני! נולדת במקרה ב-10.8??

כי אז זה פשוט כתוב בכוכבים כנראה וגם אני שונא קיץ אגב, לשם הסקר, אני אוהב טמפרטורות נמוכות מ-5 מ"צ ומעל 15 חם לי כל הזמן (ואני לא סובל מעודף משקל)
 

NadavG

New member
אתה מנסה לסחוט ממני לבדוק מפות הא..

אז לא! אני גם עצלן ורק קורא בפורום כשמתחשק לי למי יש כוח לבדוק כל כך הרבה מפות שמן הסתם יתהפכו יותר פעמים מהמצב רוח והכושר של שאראס?
 

ipo18

New member
מצדי נמאס לי משאראס

נראה כאילו עושה טובה שהוא משחק במכבי. חייבים להחליף אותו בשנה הבאה או בסטיב נאש או בצ'ונסי בילאפס.
 

ipo18

New member
ואם כבר מדברים על כדורסל

ידוע לך אילו ערוצים (חינמיים) משדרים משחקי NBA
 

NadavG

New member
השנה אין בעצם כאלה..../images/Emo4.gif

את שידורי ערוץ NBA הורידו עד לפני כחודש לא היו גם שידורים בספורט 5, עד שהם קנו משחקים בימי שישי. הערוץ הנוסף שמשדר הוא ESPN אבל גם הוא כמעט שלא משדר השנה לא זוכר כמה ולמה. בקיצור, השיטה היחידה היא לקנות צלחת לויין שזה עולה גרושים כמובן.
 

ipo18

New member
יש לי בבית צלחת דיגיטלית(אין כבלים)

יש ערוץ שנקרא "אלחוררא" ערוץ ערבי-עיראקי שממומן ע"י הקונגרס. בכל יום ששי משדרים משחק בשידור חוזר, רק את משחק הלייקרס-מיאמי שהיה בשעה 22:00 שידרו בשידור ישיר, אך לא מצאתי עוד ערוצים שמשדרים משחקי NBA. ידוע לך אם יש ערוצים שאפשר לקלוט דרך הצלחת
 

ipo18

New member
בקשר לערוץ ESPN, מדי יום אני נכנס

לאתר של NBA וכתוב שהערוץ משר משחקים
 

barakbl

New member
שאראס הוא שחקן ענק.

מה זה חייבים להחליף אותו שנה הבאה? הוא בכל מקרה הולך, מרצונו, ואני יכול להבין אותו. הוא אגב, תמיד נותן מעצמו 100 אחוז. הבעיה של שחשקנים מסוגו, וזו לא בהכרח בעיה (אני דווקא אוהב את זה),שהם משחקים כדורסל (ויש שחקני כדורגל על אותו עקרון) תמיד מלהיב ומהנה, גם כאשר למאמן של הקבוצה ולאוהדים חשובה יותר הפרודוקטיביות (למשל כשהקבוצה בפיגור). זה גרר אותו לתאקלים עם המאמנים במכבי, אבל כשחקן, הוא פשוט ענק.
 

ipo18

New member
מסכים איתך חלקית

אך אני לא מרגיש שהוא משקיע 100%, זה לא אותו שאראס של שנה שעברה. הוא מקבל הרבה החלטות שטותיות (זריקות שלשות מטווח קילומטר) והרבה איבודים. נכון שהוא מלהיב ומהנה ושחקן ענק אך זה לא זה. בניגוד לו, אנתוני פארקר מזיע כל המשחק, משחק כרכז וכגארד, מוסר, קולע, מטביע ומהנה ושורף את הפארקט. ככה צריכים לשחק.
 
שאראס הוא הזר הכי גדול שהיה כאן

אי פעם. כן, כולל הגדולים מהתקופה היפה של מכבי 77-81, וכל היתר. הוא ברמת אירופים שמובילים ב-NBA, כמו ג'ינו, טוני והחברים
 

יובל 42

New member
קרס, באמת מאכזב אותי לראות

שהבנתך בכדורסל כה מעטה. שאראס??? גדול??? הבנאדם לא מכיר את המושג הגנה משמעת טקטית שואפת לאפס איפה הוא ואיפה הבאמת גדול מכולם אנתוני פארקרררר poetry in motion שאראס לא רק שלא מגיע לקרסולי הפארקר אפילו מסולומון הוא נופל לדעתי (ורואים את השנה כשסולומון משחק בקבוצה גדולה וכבר אי אפשר לעשות עליו דאבל-אפ בכל מהלך כי ארז כץ ממילא לא יקלע) ואפרופו אי הבנה מי זה בדיוק ג'ינו שמשחק בנ.ב.א.? כי אם אתה מתכוון כמו שאני חושב לג'ינובילי אז למרות השם האיטלקי הבחור דווקא ארגנטינאי לתפארת ולהשוות את שאראס אליו זה כמו להשוות את החורף הזה ל-1992. ולפותח השרשור, אני וקרס ילידי אמצע הקיץ ואין אוהבי חורף גדולים מאיתנו. הלכה התיאוריה ל-
 

ipo18

New member
סוף סוף אני נאלץ להסכים עם הפועל

ירושלימי. ולגבי ג'ינובלי, אכן שחקן ענק.
 
למעלה