חיפוש, מסירה ומכירה, רק כאן.

• פותח הנושא LRa
  • פורסם בתאריך

ליאורה39

New member
מחפשת את ספרי הלימוד הבאים לכיתה ב'

חלון אל בראשית - רונית בן ארי הספר והחוברת על קצה הלשון /דליה קורח שגב מה מסתתר בסיפור ועוד/חיה דוידזון חלק א' חברי /הוכברג נלכה אותיות הכתב שלי/ קוראים כותבים בכתב יד של מט"ח מדע וטכנולוגיה לכיתה ב'- של רמות פשוט חשבון הוצאת כנרת - 3 חוברות + מארז אביזרים DIZZY FROM A TO Z

jen10

New member
ספרים להחלפה ולמכירה כולם חדשים

בת המזל - איזבל איינדה חלום חייה- לינדה שאו לילות בשלג- דיאנה ויטני קורסרודס -קסם שבלב- מרגוט דלטון בחיק המשפחה- הקטור מאלו לחיי האהבה לגעת באושר הבורחות-וי.ס אנדרוס בקסטריט בויס הסיפור האמיתי בת יפתח רגן נעמי חלומות ומשאלות- 2 ספרים של תאומות אולסן הנשיקה הראשונה שלי אש השדות יוקטן- אורית עוזיאל ווינטר בלו- אשכר ארבליך אהבה בהפתעה נערת הזהב הוד הדממה - סנדרסאן אינדו [email protected] או במסר

אריק2007

New member
מעוניין לרכוש דפי אלבום "אל הבול"

דפים מיוחדים שיצאו ע"י חברת "אל הבול", ישנה הוצאה בכל שנה אני מעוניין לרכוש עד לשנים האחרונות, במחיר הוגן. תודה, אריק

ספרים באנגלית לילדים ונער ב- 5 ש"ח כ"א בלבד.

ספרים באנגלית לילדים ב- 5 ש"ח בלבד, מאמריקה.ו גידי אמיר [מצורף קובץ jpg] ו 10:51 | 10/08/08 הספרים במצב מעולה הובאו מארה"ב ונמכרים ב- 5 ש"ח בלבד כ"א. ראו דוגמה בתמונה המצורפת. לפנות במסר אישי דרך "תפוז" או באימייל: [email protected] גידי

jen10

New member
אני מחפשת סדרת אנג'ליק

מי שיש לו אותה ומעוניין למכור או להחליף בספרים

miss_t

New member
הארי פוטר ואוצרות המוות בעברית

80 ש"ח. באזור הדרום (באר שבע) צרו קשר במסרים

מחפשת ספר- "הסנדק"

אני מחפשת את הספר הראשון בסדרת "הסנדק" של מריו פוזו, לא הצלחתי למצוא גם בחנויות יד שניה... אם יש למישהו או שמישהו יוכל להפנות אותי לחנות מתאימה, תודה :)

שלום108

New member
יש באתר FINDABOOK

שני עותקים. כאן: http://www.findabook.co.il/main/byt_results.asp?free_text=%E4%F1%F0%E3%F7&category=title_name&image.x=23&image.y=8

mosh511

New member
"אטלס הזהב" של מפה - כל הדרכים והרחובות...

המהדורה הלפני אחרונה (2007) האיכותית (ספירלה, גדול) למכירה או להחלפה.

מחפש כמה ספרים

התפסן בשדה השיפון לב החשיכה-קונרד המשפט-קפקא הקנאה-רובי גרייה וזרח השמש-המינגווי אשמח לשמוע הצעות מחיר וכאלה.. :)

SOMEN

New member
להחלפה בלבד - גנסין ויאיר הורביץ

כרך ב' של "כתבי א.נ גנסין" בהוצאת ספריית הפועלים שנת 1946. כמו כן, "כל השירים" של יאיר הורביץ בהוצאת הספריה החדשה לאחרונה. פתוח להצעות החלפה. נא לפנות במסרים.

שלום108

New member
למכירה ספרים בנושאי יהדות ציונות וארץ ישראל

שיח שבים \ צעירים משוחחים על שורשים וצמיחה \ משה גרילק \ הוצאת פלג 1988, כחדש, כריכה קשה. 30 ש"ח אש"ל \ סיפורים מן החיים על הכנסת אורחים בימינו \ ד"ר מאיר ויקלר \ הוצא' פלדמן 1997, 30 ש"ח - מי מושלם? \ ביקורת עצמית ויחסי אנוש התבוננות, הבנה ודרכי התמודדות במשפחה ובחברה \ ד"ר מרים אדהאן \ הוצא' פלדהיים, כריכה קשה. כחדש. 1996. 30 ש"ח - תנ"ך עכשיו \ מאיר שלו , כריכה קשה. הוצא' מודן, 25 ש"ח - לקראת כלה \ אמונה איילון . הוצא' ספריית בית אל. כריכה קשה 15 ₪. - אטלס כרטא, כל הכרכים. - ישו היהודי נצלב כמורד ברומא \ יהודה אדלר, הוצאת הדר - לקסיקון יודאיקה \ יובל קמרט , מהדורת דבר כתר. כריכה קשה. 40 ₪ - המהפכה הציונית כרך א'' ראשית התנועה \ דוד ויטל , עם עובד, 20 ש"ח פניות במסרים או למייל: [email protected] טל. 0545-753100

miss_t

New member
למכירה הארי פוטר ואוצרות המוות

במחיר נוח באזור הדרום.

polygram

New member
למכירה ספרים בנושא חוק ומשפט

תולדות המשפט בארץ ישראל – מלחי (דינים, 1953) – 100 ₪ שחוק ודמע בבית המשפט – שניאור חשין, איורים – שלמה כהן (הוצאת טברסקי, 1946) – 100 ₪ דיני חינוך – רות סטנר (1966) – 50 ₪ דיני שטרות – יואל זוסמן (הוצאת אבוקה, 1965) – 50 ₪ דיני פירוק חברות בישראל - לובנברג ווינרוט (הוצאת שוקן, 1978) – 50 ₪ דיני רשויות מקומיות – אליהו וינוגרד (הוצאת הלכות, 1977) – 50 ₪ ההסכם הקיבוצי – רות בן ישראל (סדן, 1977) – 50 ₪ ראיות במשפטים אזרחיים ופליליים – אפרים סלנט (הוצאת ספרי בן יוסף, 1963) – 50 ₪ המעמד האישי בישראל – זילברג (האוניברסיטה העברית, 1961) – 50 ₪ כל הספרים בכריכה קשה ובמצב טוב מאוד. השניים האחרונים - במצב טוב.

avilight

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo63.gifלמכירה לפי 25 שקל ספר! הרלן קובן

1.משחק מסוכן=הרלן קובן 2.הארץ הטהורה=אלן ספנס 3.חיים שבירים-רינה פרנק מיטרני 4.עשבי פרא-מייקל קניגהם 5.המערה -ז'וזה סאמאראגו 6.אדום עתיק=גבריאלה אביגור רותם הספרים מצויינים ומצב טוב לא כולל דמי משלוח

ZION

New member
ספרים להחלפה או למכירה

מעוניין להחליף למכור ולקנות אני גר בכפר סבא בתחום שיווק מכירות שוק ההון מודעות רוחניות גוף נפש אינטואיציה

למעלה