MuseShow

../images/Emo218.gifMuseShow../images/Emo218.gif

במידה ומחלת הסארס לא תתפרץ שנית, אחמדיניג'אד יפציץ אותנו מוקדם מהצפוי או שחייזרים ינחתו, אנחנו אמורים לראות בארץ הקודש (
) את מיוז שלנו. אז לקראת זה, כל שבוע ביום שני תיפתח פינה חדשה שקשורה להופעה. בכל פעם יועלה דיון שקשור להופעה, ואתם תתבקשו לענות עליו. אז מה הפעם? מה לדעתכם יהיו ההשפעות של הופעה של מיוז בארץ? ההופעה הולכת להיות פסטיבל בעצם, פסטיבל לכל דבר, דבר עצום שלעולם לא היה עוד בישראל. מיוז יופיעו כמופע הראשי שם, אז מה דעתכם יהיו ההשלכות וההשפעות לכך? האם יחרשו על מיוז בגלגלצ? תפתחו את גיא פינס שלא יפסיק לדבר עליהם? אולי תלכו ברחוב ותראו שני חברים מדברים על הפסטיבל ועל מיוז? מה לדעתכם יהיו השפעות הפסטיבל וההופעה על עתידם של מיוז בארץ. האם זה יוסיף להם מעריצים? עוד יותר הכרה?

אני ממש לא יודעת..

אבל אני מתארת על עצמי שישמיעו אותם הרבה ברדיו, ממש יחרשו על כל הסינגלים שלהם [כי כמה שיותר אנשי רדיו וMTV צריכים להכיר אותם..]. גם הדיסקים שלהם, כולל הדיוידי, יימכרו בהנחות ובכל מקום. גיא פינס וכל התכניות האלה- כמובן שמיוז יוזכרו הרבה בהן. ראיונות בעיתוני נוער ועיתונים רגילים, אני מקווה רק שהפעם לא יעשו שעון של ספירה לאחור כמו עם קלי קלארקסון. מזל רע וזה. אני בטוחה ב100 אחוזים שזה יוסיף להם מעריצים. אנשים יבואו לפסטיבל הזה גם בשביל להקות אחרות, ואחרי שרואים את מיוז אי אפשר לשכוח מהם כל כך בקלות וזה.. ההופעות שלהם פשוט חזקות, אני מאמינה שכל מי שייצא לו לחטוף מבט יתחיל לשמוע אותם. אבל מה אכפת לי משאר הארץ? מיוז ^___^

roy net

New member
בטח שזה יוסיף יותר הכרה

בארץ יש מנהג כזה להדביק שם ללהקות שבאות לארץ שהן ציוניות ואוהבות את ישראל ורק בגלל זה הן באות. אתם תראו שבחודשים הקרובים בפתאום כולם יקראו למיוז להקת הרוק הטובה בעולם ובכל מיני כינויים מחמיאים ביותר. יש בכל העניין הזה קצת צביעות אבל למי אכפת!!! אני יודע שאני יעמוד בצד, אגחך על כולם ואגיד אמרתי לכם, כבר 7 שנים אני אומר לכם....
כל זה כמובן בתקווה שהם באמת יגיעו ולא יבטלו בשניה האחרונה (מה שיכול לגרום לכך שהם יהיו שנואים פה...)

Musedol

New member
שנואים הם לא יהיו...

מאכזבים הם כן. מעריצים אמיתיים של הלהקה לא ישנאו אותה כי היא לא באה, הם יתאכזבו עד עמקי נשמתם. מי עוד רוצה שמיוז יבואו חוץ מהמעריצים?..

L A D Y B U G 2

New member
הם גם לא אמורים להיות מאכזבים...

אם הם יבטלו את הופעה שלהם תהיו בטוחים שזה לא בגלל סיבות שטותיות כי הם כבר אישרו את הכל... אנחנו בתור מעריצים אמיתיים של הלהקה אמורים להבין אותם אם זה יתבטל בגלל מלחמה, חייזרים וכו'... השאלה היא אם במקרה וזה יתבטל, הם יחזרו?

Musedol

New member
שאלה טובה. נקווה שלא יתבטל

ובמידה וכן שיפצו אותנו ויריצו את כל האלבומים בהופעה שנה מאוחר יותר

CitizenErased

New member
אם ההופעה תתבטל...

במקרה של מלחמה וכדומה, שזה כמובן מובן ואי אפשר להאשים אותם כמו שלא מאשימים את דפש מוד... אז פשוט נציק להם שוב ברגע שהמצב יאפשר זאת. ובנציק אני אומרת - עצומה, אימיילים לקירקי שנהנה להתעלם ממני (
) ודברים אחרים. הם יודעים שיש להם פה קהל. הם שמים לב אלינו לשם שינוי שזו התחלה מצויינת. אם המצב לא יאפשר הגעה אז נדאג להזכיר להם שאנחנו עדיין כאן. מאט הוא לא אחד שיעמוד בלי לעשות כלום למזלנו

Apoca1ypse

New member
אם...

אני לוקח נשק בעצמי, וטובח את כל שפרעם לבד, סבבה? אני באמת מקווה בשביל הערבים שלא יווצר מצב שהם דופקים לנו משהו שוב ><

L A D Y B U G 2

New member
להציק לקירקי זה תמיד כייף...

אבל כנראה שכרגע הוא לא מגיב על העצומה זה בגלל שהם אישרו את ההפסטיבל ואנחנו יודעים מזה... אם הם יבטלו א זכן, נזכיר לו שוב את העצומה ועוד פרוייקטים ומצידי אני אוכל גם לטוס סופסוף להציק להם בחו"ל ... את באה?
.

roy net

New member
לא דיברתי עלינו כשאמרתי שישנאו אותם

דיברתי על כל אחד אחר...

InnocenceLost

New member
כמובן ההכרה

גם בארץ - מבחינת המעריצים , שרק יתווספו להם וגם מבחינת פרסום שלהם ברדיו/טלויזיה/אינטרנט ובקיצור תקשורת וגם מבחינת העולם אמרגנים גדולים אחרים יראו שמיוז ופלאסיבו להקות בעלות שם עולמי גדול הגיעו לארץ ולא קרה כלום ומי יתן ושנה הבאה יבואו אלינו עוד ועוד גדולים וטובים :)

L A D Y B U G 2

New member
יותר פירסום...

כמובן שגלגל"צ פתאום יכירו יותר בלהקה הגאונית שלנו ויתחילו לחרוש עליהם על ימין ועל שמאל כמו על כל להקה אחרת שבאה לארץ. נכון שזה נשמע טוב כדי שאחרים יחשפו למוזיקה שלהם וכל זה אבל אני שונאת שהם כל-כך צבועים (כמו שכבר אמרו כאן). כנראה שבפסטיבל הענק הזה הולכים להימחץ למוות כמה אנשים (ואני מקווה שאף אחד מהפורום הזה
...חחח) ומעריצים שהגיעו לראות להקות אחרות, ישמעו, יאהבו ויקנו מיוז!!! מיוז עצמם יתלהבו מכל העיניין ויראו שיש הערצה ויחזרו לסיבוב הופעות נוסף בשנה הבאה לאחר הוצאת אלבום חדש... כמובן שכל זה ועוד, כנראה יקרה בעוד חודשיים-שלוש כשהם יגיעו...

Gigantic Boots

New member
בעיקרון, "כן" להכל...

גלגלץ יעשו ספשל מיוז או משהו. מלא אנשים יכירו אותם... בקשר לשינוי אטומי, לא יהיה. עדיין המוסיקה בארץ תשאוף לרמה של הרצפה, ועדיין לא יוכלו כאן אמנים אמיתיים לעשות מוסיקה. באסה.

CitizenErased

New member
אם הפסטיבל יתקיים...

ויביאו חלק מהאומנים הגדולים שמתכננים... אז לדעתי זה יכול להביא לשינוי חביב ביותר בתרבות המוזיקה בארץ. קצת יותר אלטרנטיבי, קצת פחות חרא. הפסטיבל מאוד ממוקד ברוק אלטרנטיבי ולמרות שצפוי שיהיה כמה להקות ממש לא משהו - אני לא חושבת שהרבה אנשים יכולים להשאר אדישים אחרי הופעה של מיוז. ומספיק שאנשים יבואו ליום הזה כדי לראות להקה אחרת.. או לכל השלושה כי זה יוצא להם הכי שווה, האהבה למיוז ללא ספק תעלה. גלגלצ יטחנו בשכל שירים כמו Starlight וUnintended כי קל להם עם זה. אני מקווה שיהיה מספיק ביקוש כדי להכניס חזק גם שירים קצת יותר *כבדים*. ובעיקרון הפסטיבל אמור להיות מצולם לטלויזיה וכאלה ככה שבכלל זה יעלה אותם ורוק אלטרנטיבי בכללי.

למעלה