שאלות, בקשות, חדשות

LIAH1

New member
מה, הם חזרו או משהו../images/Emo35.gif

או סתם תמונת אמיגוס
חחחחחחח

לא ../images/Emo9.gif

אמיגוס סולמנטה
בכתבה הוא אמר שכרגע הוא לבד, ונחמד לו ככה.. אבל הוא לא סוגר את הדלתות בפני האהבה, אם משהו יבוא אז הוא לא יבטל את זה

LIAH1

New member
אההה... ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

גראסיאס על האינפו'
פשוט לא קראתי את הכתבה אז לא ידעתי...

הנה תרגום

מרטינז / לופילטו... אחרי האהבה למרות שהם כבר לא זוג, לא נראה שלואיסנה לופילטו ומריאנו מרטינז נוטרים טינה. בשבת בלילה, הם עשו פוזות בלי בעיה לצלמים במר דל פלטה. זה היה בהצגה של סרט האנימציה Plumíferos, של Daniel De Felippo, שהוצג ברגע יותר מקדם[?!]: בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע בעיר הזאת, למרות שלא היה לו קשר ישיר לאירוע. הנשמות הפיראטיות[אלמה פיראטה] לשעבר דובבו[?] את הקולות של דמויות נחמדות בסרט: מריאנו הוא האביר ה*משהו* הראשי, בעוד שלואיסנה היא *משהו* שתגרום לו להתאהב. עוד שחקנים ארגנטינאים שדיבבו: Mirta Wons, Carla Peterson, Favio Di Tomaso y Esteban Prol (שהיו נוכחים בפרו-השקה במלון Provincial בעיר), más Luis Machín y Mario Pasik, בין היתר. "זה מוצר עם תקציב נמוך אבל איכותי שבא לדבר ילדים ומבוגרים. הבכורה בנובמבר", סיפר הבמאי לעיתון Clarín. "אף פעם לא דובבתי אנימציה. זה יפור נהדר. חואן, האביר שאני עושה, הוא פרחח[?חח] שמחליף את ההופעה החיצונית שלו בתאונה[?] וכך הוא מרגיש יותר בטוח. אני נורא רוצה לראות את זה", סיפר מרטינז. שחקן Son de Fierro (בשעה 21:30 בערוץ 13) [זאת הסדרה עם קמילה ופליפה, למי שלא יודע] והשחקנית הראשית לעתיד של Arlequino, *משהו* (ההצגה שתביים Alicia Zanca באפריך) שוחחו קצת, *משהו* הציפיות שהמפגש הזה יכול ליצור תודה לרוני

ortalav

New member
וואי יש פה אחלה של קאסט!!!

נראה פצצה!אני מקווה שיביאו לנו את זה!

LIAH1

New member
../images/Emo57.gif חבל"ז הא../images/Emo35.gif

אני גם מתה שזה יגיע אלינו...

נשים של אף אחד../images/Emo87.gif

הקאסט סופי. קלריבל מדינה, מריה ליאל (הנזירה מ"קאצ'ורה"), אגוסטינה צ'ארי (גברים עם כבוד) ואיזו טוטו פוקורורו אחת (
) הן הנשים. הגברים- לואיס לוקה (פרנקו מסנטרל 099- כרגיל בתפקיד הרשע). פדריקו אוליברה (פלוריסיינטה) ועוד. פביאנה גרסיה לאגו גם בפנים. לא זוכר מה עוד.

תענווו בקשה=]]]

זה נכון שבחודש אפריל יחזור תשוקת הנצים?? ועם כן אז תגידו ליייי פליזז... קוקיייי =]

יש לי שאלה בקשר ללואיסנה ומריאנו../images/Emo9.gif

כמה זמן הם היו ביחד? למה הם נפרדנו? איך הם הכירו? הם חברים עכשיו? [איי מין בקשר כזה ידידות..] לפני כמה זמן הם נפרדו? אני רוצה סיפווור בבקשה תחפרו כמה שיותר ואם יש לכם בתמונות שלהם ביחד תשימו כמה שיותר פליזזזזזז
טנקס

TG10

New member
../images/Emo35.gifרכישת סדרות

בוקר טוב לכולם, לפני כמה ימים שאלתי אם יש אפשרות לרכוש מערוצי ויוה, ויוה פלטינה או כל גורם אחר סדרות טלנובלה שמצאו חן בעינינו (כמובן מתורגמות) בנוסף אם אפשר ליצור קשר עם הערוצים האלה ולא קיבלתי אף תשובה. אשמח אם למישהו תהיה תשובה בשבילי. וחוץ מזה שיהיה לכולם יום מצויין. על החתום, TG10.

בוקר טוב לך../images/Emo87.gif

תשובה- גם אם היינו יכולים, הספק הייא אם הם ימכרו לנו קלטות... לפיכך- לא סביר שזה יקרה.

עזרה בשיר..../images/Emo53.gif../images/Emo13.gif

בבקשה, דחוף את השיר היפה הזה מהסוד של לאורה "si preunta por me no le digas donde fue.." משהו כזה.. תודה רבה רבה

כל הציפורים ששלחתי לדרכן

מריאנו מרטינס ולואיסנה לופילטו מחזירים את הארגנטינאיים לימי הזוגיות הפורחת שהייתה ביניהם עד לפני כמה חודשים. הם אומנם לא חזרו להיות ביחד, אבל בסרט אנימציה מקורי חדש הם מדבבים את הדמויות הראשיות של זוג ציפורים צעיר ומאוהב. בהשקת הסרט שנערה ביום שבת האחרון הם אפילו הפסיקו להתעלם אחד מהשני והצטלמו מחויכים ביחד. לואיסנה לופילטו ומריאנו מרטינס חזרו להיות ביחד. אבל לא, לא לאותו ה"ביחד" שהסתיים לפני כמה חודשים אלא לעבוד ביחד. השניים בזמן האחרון נפגשו באולפני הקלטות כדי לדבב בסרט אנימציה ארגנטינאי חדש את שתי הדמויות הראשיות. הסרט המדובר נקרא "Plumíferos" והוא בהפקת דניאל דה פליפו שגם כתב את העלילה. מלבד לופילטו ומרטינס עוד מדבבים בסרט גם מירטה וונס (בבה טורס אוביידו ב"פלוריסיינטה 1"), קרלה פטרסון (קונסטנסה ב"חיים שלי"), פאביו די תומאסו (מקסימו ב"פלוריסיינטה 2"), אסטבן פרול (לורנסו ב"פלוריסיינטה") ועוד שחקנים מפורסמים. "זוהי הפקה עם תקציב קטן ואיכות טובה שבאה לבדר ילדים ומבוגרים" סיפר דניאל דה פליפו. מריאנו מרטינס סיפר לעיתון Clarín על החוויה בדיבוב הסרט: "מעולם לא עשיתי סרט אנימציה. זהו סיפור פנטסטי. חואן, ציפור הדרור שאני מגלם, הוא עצלן שמשנה את מראהו החיצוני בעקבות תאונה וכך הוא מרגיש בטוח יותר. אני מתרגש לראות את הסרט". מי שתעמוד לצידו של הציפור חואן בסרט תהיה פייפי (לופילטו), כנרית יפיפייה שמתאהבת בו. בערב יום שבת האחרון, ה-10 למרץ, הגיע צוות השחקנים המלא לפסטיבל הבינלאומי לקולנוע של מאר דל פלטה בו הוקרן בבכורה הסרט. לואיסנה ומריאנו שכמובן היו נוכחים באירוע הפגינו לצלמים חיוכים והצטלמו ביחד ללא שום בעיה. הנוכחים במקום דיווחו כי לא נראתה טינה בין השניים. פרטים מפורטים על הסרט, הדמויות ותמונות מתוכו יעלו בקרוב בכתבה מיוחדת לקטגוריית הקולנוע בעמוד התרבות שלנו. דמויות הסרט והלוגו. במרכז: פייפי (לואיסנה) וחואן (מרטינס). http://www.habua.co.il/stardom2.asp?id=58 http://www.habua.co.il/stardom2.asp?id=58

למעלה