מקרה עם ידיד

Spiral Slut

New member
../images/Emo215.gifמקרה עם ידיד

יש לי ידיד שאיתי בצבא ואני מכירה אותו כבר יותר משנה ובזמן האחרון התחלתי לרצות אותו והרגשתי כלפיו משהו. לפני כמה ימים קרה בינינו איזה קטע מיני כי הסתבר שהוא חשב עליי ככה גם (לא הרבה זמן) ורצה לנסות. בכל מקרה, אותו ערב שקרה די נחת על שנינו בהפתעה ושנינו באמת נהננו. יומיים אחרי הוא דיבר איתי ואמר שלמרות שמה קרה היה טוב, עדיף שזה לא יקרה שוב והוא לא חושב שזה יכול להיות רציני, כי יש לנו ידידות טובה והמצב בבסיס הוא עדין כזה (בסיס קטן, המון חברים משותפים...לפחות נראה לי שזה מה שהוא התכוון), חוץ מזה, הוא גם התחיל לצאת עם מישהי בבית (ממש רק התחיל) והוא עוד רוצה לבדוק מה קורה עם זה (אז הוא לא רצה להוליך אותי שולל או משהו ולהיות עם שתיים במקביל). כמובן שהתבאסתי, כי די רציתי שזה ימשיך לאיזשהו כיוון, אולי אפילו רציני (לא שלא חשבתי על האפשרות שזה חד פעמי)...ועכשיו אני מפחדת שאני אתנהג מוזר איתו, ואני גם סקרנית איזו מהסיבות שהוא אמר היא מכרעת (ואולי אפילו עד כמה זה סופי) ומה בעצם קרה פה בכלל (כי לקח לו קצת זמן לחשוב על זה שזה רעיון רע), אבל אני לא ממש יכולה לשאול אותו עכשיו, כי זה לא נעים.

כמו שהבנתי,

המצב הוא כזה: הוא ראה מישהי ויצא איתה פעמיים-שלוש, והוא עוד לא בטוח לאיזה כיוון זה מתקדם (אם בכלל), ככה שהוא קודם רוצה לבדוק אם זה מתקדם לאנשהו או לא, ואם הוא רואה שזה לא מתקדם, הוא ינסה להתגבר על הקושי של הבסיס והחברים המשותפים וינסה לראות אם הקשר שלכם מתקדם. אבל נכון לעכשיו הוא יוצא עם מישהי, ולך אסור לשבת ולחכות להתפתחויות. תמשיכי בחיים כרגיל (עד כמה שניתן,) אם יש לך הזדמנות להכיר מישהו \לצאת עם מישהו, אל תעצרי את עצמך ואל תפסלי הזדמנויות. תזרמי עם מה שיבוא. ואם בסוף זה לא ילך בינו לבין זאת שהוא יוצא איתה, והוא ירצה לצאת איתך- תראי אם זה מתאים לך באותו שלב של החיים או שכבר לא.

למעלה