היינו כבר ביחד בגלגול קודם

../images/Emo214.gif../images/Emo38.gifהיינו כבר ביחד בגלגול קודם../images/Emo38.gif

כבר כמה זמן שאני מתכננת וזה לא יוצא לפועל, הגיע הזמן לדבר קצת על ההסתכלות שלנו בשירים של דניאל סלומון מהאלבום האחרון, ונתחיל עם השיר הראשון באלבום: הייתכן
***מומלץ להאזין לשיר הנ"ל ברקע, האוירה תהיה מושלמת
*** "מסובב ת'ראש אל הכיוון הלא נכון נתפס לי הצוואר בפעם המליון פתאום אנו תקועים כשמבטי במבטך עכשיו כשאת כבר כאן לאן בדיוק אלך? אז מה, מה כבר אעשה? אהבה כמוך לא מתאפשרת זה מה שאני רוצה אז מה, מה כבר אעשה? אהבה כמוך רק מייסרת אהבה על הקצה את כל כך יפה, הייתכן? שאהבת אותי כבר פעם עשית אותי מסכן את כל כך יפה, הייתכן? שהיינו כבר ביחד בגלגול קודם מסובב ת'אוזן ומקשיב לכל מילה למרות שאת שותקת זה נשמע כמו צעקה שם את כף ידך כל כך עמוק בכף ידי תהיי פחות שלו תהיי יותר שלי אז מה, מה כבר אעשה? אהבה כמוך לא מדברת זה מה שאני רוצה אז מה, מה כבר אעשה? אהבה כמוך תמיד נגמרת אהבה על הקצה את כל כך יפה, הייתכן? שאהבת אותי כבר פעם עשית אותי מסכן את כל כך יפה, הייתכן? שהיינו כבר ביחד בגלגול קודם"
קרה לכם באמת שנתפס לכם הצוואר והתעצבנתם ואמרתם לעצמכם "לא שוב..."?
קרה בכלל שקרה לכם משהו בפעם המליון וממש התעצבנתם על עצמכם?
מתי לאחרונה הרגשתם שאתם "תקועים" בחיים, (עדיף יותר שתתאמצו ותחשבו אם זה קרה כשמבטכם היה במבטם של אחרים)...
קרה לכם שתהיתם לאן ללכת, ובכלל לא רציתם ללכת? (או להפך...)
קרה לכם שהרגשתם שיש לכם אהבה אבודה? (אני חושבת שלכולם..)
מתי בפעם האחרונה זה קרה?
הרגשתם פעם שיש לכם אהבה והיא מייסרת אתכם?
קרה לכם שחזרתם לקשר מהעבר?
מתי לאחרונה היה שקט שכל כך התעצבנתם ממנו?
התעצבנתם שמישהו היה של מישהו אחר?
ומה עשיתם? ותזכרו שאתם כל כך יפים מבפנים, והאהבה שלכם לא מייסרת אותי לרגע

LOLI152

New member
../images/Emo24.gif!!

איזה שיר.. איזה שיר!! קרה לכם באמת שנתפס לכם הצוואר והתעצבנתם ואמרתם לעצמכם "לא שוב..."? חח האמת כן.. זה ממש מעצבן שנתפס הצוואר, בעיקר לאנשים שזזים הרבה..XD קרה בכלל שקרה לכם משהו בפעם המליון וממש התעצבנתם על עצמכם? המ.. כן קורה לפעמים שיש את אותו הדבר.. בפעם המליון.. זה מעצבן לפעמים..אבל אולי זה גם.. אומר משהו מעבר. מתי לאחרונה הרגשתם שאתם "תקועים" בחיים, (עדיף יותר שתתאמצו ותחשבו אם זה קרה כשמבטכם היה במבטם של אחרים)..מזמן האמת, לא נתקעת בדברים.. החיים זורמים. קרה לכם שתהיתם לאן ללכת, ובכלל לא רציתם ללכת? (או להפך...) דווקא קרה שרציתי ללכת.. ולא ידעתי לאן. זה בעייתי קצת.. קרה לכם שהרגשתם שיש לכם אהבה אבודה? (אני חושבת שלכולם..) כן, טוב, אני גם חושבת שלכולם, וגם לי. מתי בפעם האחרונה זה קרה? לפני.. שנתיים.. אולי עכשיו זה נראה קצת יותר טיפשי, אבל אז, זה בכלל לא הרגיש טיפשי.. הרגשתם פעם שיש לכם אהבה והיא מייסרת אתכם? אני חושבת, שאם האהבה לא מייסרת, אז משהו בה.. לא בסדר.. ההפך מרגש זאת אדישות. ואם אני מיוסרת מאהבה, גם אם לזמן קצר והאהבה שלי מתוקה ולא מייסרת, עדיין, יש רגעים, יש רגעים. קרה לכם שחזרתם לקשר מהעבר? קרה. סיפור מתוסבך. מתי לאחרונה היה שקט שכל כך התעצבנתם ממנו? שקט מעצבן זה שקט שנשבר לרוב ע"י שטויות.. זה גם משהו. התעצבנתם שמישהו היה של מישהו אחר?זה לא ממש עצבים.. זה.. חוסר אונים שכזה.. או.. עצב..כאב.. ומה עשיתם? מה יש לעשות? כשאתה אוהב מישהו אתה רוצה את הטוב ביותר בשבילו..

מלמדים אותך טוב פסיכולוגיה...

קרה לכם באמת שנתפס לכם הצוואר והתעצבנתם ואמרתם לעצמכם "לא שוב..."?האמתי שנתפס לי רק פעם אחת.... קרה בכלל שקרה לכם משהו בפעם המליון וממש התעצבנתם על עצמכם?כל מבחן שמורידים לי על אי פירוט..... אני מתחרפן מזה!!!!!! מתי לאחרונה הרגשתם שאתם "תקועים" בחיים, (עדיף יותר שתתאמצו ותחשבו אם זה קרה כשמבטכם היה במבטם של אחרים)... קרה לכם שתהיתם לאן ללכת, ובכלל לא רציתם ללכת? (או להפך...)האמת שאני שונא שגרה אז שניה לפני התקיעה אני עושה איזה משהו שמחלץ אותי מזה קרה לכם שהרגשתם שיש לכם אהבה אבודה? (אני חושבת שלכולם..)כן.... מתי בפעם האחרונה זה קרה?לפני שלוש,ארבע שנים... הרגשתם פעם שיש לכם אהבה והיא מייסרת אתכם?כן... בעיקר אהבה נכזבת.... קרה לכם שחזרתם לקשר מהעבר?לא... מתי לאחרונה היה שקט שכל כך התעצבנתם ממנו?איפה שאני נמצא אפעם אין שקט... אבל אם כבר אז במשחק כדורסל של חברים שלי היה שקט לשניה ואז התחרפנתי מזה תרתי משמע... התעצבנתם שמישהו היה של מישהו אחר?כן... ומה עשיתם?כלום(אני ביישן בדברים האלה...)

../images/Emo214.gifמעניין כמה דקות תהיה הפסקה מהטירוף...

קרה לכם באמת שנתפס לכם הצוואר והתעצבנתם ואמרתם לעצמכם "לא שוב..."?במיוחד בחצי שנה האחרונה. חליתי מאוד מאוד מאוד, נסעתי לאילת חולה, חזרתי ישר לבית חולים... ומאז בכל פעם שאני חולה זה קורה. מעצבן
קרה בכלל שקרה לכם משהו בפעם המליון וממש התעצבנתם על עצמכם?כל כך הרבה..
מתי לאחרונה הרגשתם שאתם "תקועים" בחיים, (עדיף יותר שתתאמצו ותחשבו אם זה קרה כשמבטכם היה במבטם של אחרים)...אוהו, גם זה קורה לא מעט
קרה לכם שתהיתם לאן ללכת, ובכלל לא רציתם ללכת? (או להפך...)חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני חיברתי את השאלה הזאת
קרה לכם שהרגשתם שיש לכם אהבה אבודה? (אני חושבת שלכולם..)
מתי בפעם האחרונה זה קרה?לפני חודשיים?< הרגשתם פעם שיש לכם אהבה והיא מייסרת אתכם?וואו, כל כך...
קרה לכם שחזרתם לקשר מהעבר?מנטרה! מתי לאחרונה היה שקט שכל כך התעצבנתם ממנו?זה לא קורה בעבודה, זה בטוח..
(או במילים אחרות:לא זוכרת שדבר כזה קרה בתקופה האחרונה) התעצבנתם שמישהו היה של מישהו אחר?לא, אבל קרה ששמחתי בשבילו
ומה עשיתם? חוץ ממחמאות כלום
הספקתי!

שני חמו1

New member
הייתכן....

קרה לכם באמת שנתפס לכם הצוואר והתעצבנתם ואמרתם לעצמכם "לא שוב..."? אכן קרה בכלל שקרה לכם משהו בפעם המליון וממש התעצבנתם על עצמכם? כן, הרבה מתי לאחרונה הרגשתם שאתם "תקועים" בחיים, (עדיף יותר שתתאמצו ותחשבו אם זה קרה כשמבטכם היה במבטם של אחרים)... קרה לכם שתהיתם לאן ללכת, ובכלל לא רציתם ללכת? (או להפך...) כן.. לפעמים יצאות עם חברים קרה לכם שהרגשתם שיש לכם אהבה אבודה? (אני חושבת שלכולם..) בטח מתי בפעם האחרונה זה קרה? זה קורה הרגשתם פעם שיש לכם אהבה והיא מייסרת אתכם? כן!!! קרה לכם שחזרתם לקשר מהעבר? לא מתי לאחרונה היה שקט שכל כך התעצבנתם ממנו? אצל הפסיכולוג התעצבנתם שמישהו היה של מישהו אחר? אולי התאכזבתי ומה עשיתם? מה כבר יש לעשות?

למעלה