סיפרתי לאחותי...

pasiflora1

New member
../images/Emo214.gifסיפרתי לאחותי...../images/Emo214.gif

כ"כ חששתי מהרגע הזה כ"כ ניסיתי לדחות אותו עוד ועוד אבל דיי היום החלטתי שזה היום! אז ישבתי איתה ופשוט התחלתי לספר ולנסות להסביר, היה לי כ"כ קשה בהתחלה אבל היא הייתה כ"כ מבינה ובוגרת שתוך שניה נפתחתי ופשוט אמרתי כל מה שהיה לי בלב... אני מרגישה עכשיו קצת מוזר, מוזר לי פתאום שהיא יודעת, מוזר שלא צריך להסתיר יותר (מוזר חיובי). ירדה לי אבן רצינית מהלב וזה גם נתן לי כ"כ הרבה כוח להמשיך להילחם בזה, בשבילה!

pasiflora1

New member
עוד משהו... בקשר לטיפול

אני מתחילה ביום שישי טיפול בנופית. מישהי שמעה על המקום?

אה

התכוונתי שאני עושה שירות לאומי בעמותה אבל לא במרפאה לה"א. במרפאה אי אפשר להתנדב. אני כנראה יהיה בבית לנערים במצוקה.

Ofir 02

New member
ואהוו חנוש ../images/Emo24.gif

כל כך שמחה לקרוא שסיפרת לה
יודעת כמה כח ואומץ זה דורש... כל הכבוד לך
אבן אחת ירדה לך מהלב, איך את עוזרת לעצמך לפנות את כולן? אגב געגעתי אלייך ילדה

pasiflora1

New member
גם אני געגעתי!!../images/Emo9.gif

ו...תודה
לאט לאט אני מקווה שעוד ועוד אבנים ירדו לי מהלב הכל קורה כ"כ לאט, אבל עדיף לאט מבכלל לא אני רוצה באמת, אבל עדיין קשה... זה יקרה אני בטוחה בזה!!

Ofir 02

New member
../images/Emo24.gif

אם תמשיכי לאט ובהתמדה אני בטוחה שתצליחי! שמחה לשמוע אותך ככה חנוש נשמע שאת גם מרגישה את השינוי בתוכך שיהיה המון בהצלחה. אני כאן אם את צריכה

קודם בשבילך.

זו חתיכת הקלה,אה? עשית צעד אדיר ואני גאה בך המון!! כדי שהמלחמה שלך תתצליח תלחמי בשבילך ותעזרי באחותך.עשית את הדבר הנכון חמודה! חיבוק ענק!

pasiflora1

New member
תודה...

כבר מהרגע שסיפרתי לה ראיתי שזה עוזר לי רק העובדה שהיא יודעת, שהיא מסתכלת, נותנת לי כוח לאכול ובאמת להשתדל ולתת את המקסימום... היא לא תיתן לי ליפול.

נעמשהיא

New member
כל הכבוד!!

אין הקלה יותר גדולה מזו, נכון? את יודעת, כשסיפרתי לאחותי הגדולה (הראשונה מהמשפחה שידעה) היא התוודאה בפני שגם היא הקיאה קצת בתיכון... מדהים איך אנשים נפתחים ומשתפים אם רק נותנים קצת... לא?

pasiflora1

New member
צודקת לגמרי

זה היה מדהים איך פתאום שתינו דיברנו בפתיחות כמה בגרות היא הראתה (אפילו שהיא אחותי הקטנה...) מדהים במיוחד החיבוק שהיא נתנה לי אחרי זה

../images/Emo34.gif

ממש ככה. כלכך גאה! מה שעשית פשוט נפלא. רק מראה כמה כח יש לך, ורצון. תילחמי מותק. תילחמי ותנצחי. את לא לבד עכשיו.

פסיפלורה../images/Emo70.gif../images/Emo25.gif

איזה בשורות שמחות את נושאת בפיך היום. (יש לי מצברוח מתפייט לקראת השינה, תסלחי לי...) אני מתארת לעצמי שהוקל לך מאוד אחרי השיחה איתה. איך היא הגיבה ומה אמרה? את מוזמנת לשתף. ולגבי נופית- זה שמח שמח שמח שתתחילי שם טיפול. אני גאה בך ומאושרת בשבילך. אל תשכחי לעדכן אותנו איך היה
לילע טוב.

pasiflora1

New member
היא קיבלה את זה כ"כ יפה...

היא לא הופתעה במיוחד אבל בכל זאת היא לא ציפתה שזה מה שאני אגיד לה... היא הייתה כ"כ מקסימה! היא אמרה לי שהכי חשוב שאני אשמור על עצמי ושהיא יודעת שאני אצא מזה :) ובסוף היא נתנה לי חיבוק אמיתי, בדיוק מה שהייתי זקוקה לו... אוהבת אותה הכי בעולם, היא נותנת לי כ"כ הרבה כוח!

shushi5

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo34.gif

כל הכבוד מקסימה! אני שמחה לקרוא שהוצאת את זה , וסיפרת לאחותך! במיוחד שמחה לקורא שירדה לך אבן מהלב. תמשיכי להוריד אותן, זה מרגיש טוב, עושה טוב. גאה בך כל כך!

למעלה