יומולדת לטל!!

../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gifיומולדת לטל!!../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

+
טוב, אז היום [כמעט חצי שעה אחרי חצות] יש לטל [טל 182] יומולדת 15. ואני פותחת את ההודעה עכשיו כי אני לא יודעת מתי ייצא לי מחר. אז טל, מזל טוב, ואני
אותך המון ואני מאחלת לך דברים טובים כמו גלידה וכאלה [ואת מוזמנת לעבור לגור אצלי אם בא לך
] ושתהיה לך שנה נהדרת.
כי אני יודעת שאת אוהבת אוונסנס ואיימי לי.
ורק שתדעו: ב-2 בנובמבר [שזה מחר][כלומר, ביום שישי] אז יהיה חודש לפורום.

MyUsedRomance

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo135.gif

אלוש 4

New member
מזל טוב :]

אני פשוט גרועה בברכות אז... המון מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ושתיהיי מאושרת ושכל מה שאת רוצה יתגשם :]

xXx Lilo xXx

New member
בדיוק התעוררתי כדי לפתוח שירשור XD../images/Emo65.gif../images/Emo29.gif

אז.... אמממ.... מזל טוב
אני פאקינג גרועה בברכות יומולדת, אבל אני מאחלת לך את כל הברכות שבעולם.. ואמממ...ואוו גיל 15, מגינב לך! תהני ממנו.
ו.... ו..... הכי חשוב! שתמשיכי לכתוב בפורום ^^^ [למרות שהריאות חשובה מהכול
] יאללה מזל טוב! ואממ לאדעת מה עוד.... [שתזכי לאכול הרבה במבה ושתזכי לשתות המוןהמוןהמון נסטי(אפרסקים עדיף)] [אני מקווה שאת אוהבת נסטי XD]

מזל טוב, יקירתי! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

וואל, שתזכי לפגוש את פראמור! (איזה לא מקורית אני) וכל מה שתרצי יתגשם. (אה-הא. סופר מקורית) ואהמ. הרבה הרבה בריאות!
מתוקונת.

HagarStar

New member
מזלטוב ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

WaitForTomorrow

New member
מזל-טוב!!!../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo110.gif

Because Of May

New member
טלוש!../images/Emo12.gif../images/Emo23.gif../images/Emo49.gif../images/Emo109.gif

את לא מאמינה, אבל הרגע גיליתי שזאת את. כאילו, טל. מי'6
(אוונסנס, פראמור, ועדי אמרה לי שזה הכינויי שלך ב-FOB
) בכל מקרה אני מאחלת לך המון המון מזל טוב ליום ההולדת שלך! שתזכי רק לאושר ועושר, באמת, ולהמון בריאות ואהבה
שתהיי בהופעות של FOB ופראמור (כי אני יודעת שבאוונסנס היית
) ואני אבוא איתך
ושבאמת תזכי רק לטוב בחיים
(וסורי שלא יכולתי לבוא היום לפארק, עדי הטיפשה אמרה לי על זה רק אתמול
) אגב, זאת מאי מ-י'8

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

שפע ברכות ואיכולים
אני גרועה בברכות

yarden28

New member
מזל טוב../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo24.gif

mili2828

New member
יאא D:../images/Emo49.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo210.gif

טל 182

New member
תודה ענקית לכולם!! ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

באמת באמת תודה לכולם!!
כל אחת ואחת מהברכות פשוט מקסימה!
ושוב, תודה!

למעלה