מוצ"ש ב"העולם החרדי" - השרשור החברתי

מגניבה17

New member
חעחעחעחע מדליקה יא רכלנית!!

חכי חכי אני יספר לה שאת מרכלת.. נו נו נו.. היא כלכך תכעססס.. חח סתאאאםם.. אני צריכה אותך חיה.. עדיף לא לגלות לההה.. פעם הבאה תחשבי לפני טפשונת..חעחעחע..

חחח...זכותך...!!

אך אתה בטוח בדברר שרחוק מהמציאות...!! אנייי סטלנית ברמות,ולא כזה גאה בזה...!! למרות שלפעמים זה טוב טיליםם...!!!!

בויינה,את חזקה !/tapuzforum/images/Emo67.gif

כנראה הם קוראים למורה(קחו אוויר):``שולמית היקית פוץ שהרסה עם הדפקטיזם שלה כמה אברים בגופה של נשמה טובה שירדה לתהום``/tapuzforum/images/Emo192.gif/tapuzforum/images/Emo178.gif(אגב,קראתי לא מזמן באתר היידפארק שהמקסיקני הזה שמצולם בתמונה הזו תובע ב/tapuzforum/images/Emo93.gifתיות כל מי שמעלה בנט את תמונתו..עשה כבר מליונים.ישלו עורך דין מיוחד לנושא.. שתיהם כבר מלייאנים/tapuzforum/images/Emo130.gif,,אז../tapuzforum/images/Emo91.gifשל מזיד,תסירי כמה שיותר מהר את תמונתו./tapuzforum/images/Emo50.gif

חעחעחע....אייזה קרועעע=)

אזז ככה אם הוא יתבעע אזז נדבר...חוצצמזה טנקס על האזהררה...!!! לילהה טוייב מזידון...(אהבתי שאתה כותב עם ציורים...חחזזזקק ביותרר)

אני רציני להחריד/tapuzforum/images/Emo11.gifראי הוזהרת.

(אני את שלי עשיתי/tapuzforum/images/Emo201.gif) תאמיני לי שבאמריקה הסכומים על עבירות שבתחום הזה של שימוש בתמונות,צנעת הפרט,ביזוי כבוד האדם וכו`-הם לגמרי לא כלולים בסל ההוצאות השנתיות של אבא שלך..אניוואי,מה יש לך? הצטננת? העיקר שתרגישי טוב/tapuzforum/images/Emo9.gif

למעלה