אלמד אותך לאהוב פרק 52

INoFaRI

New member
דיאנה../images/Emo27.gif

טוב האמת זו סתם תמונה כי פה היא מחייכת עם אלחנדרו

Senior Baron

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

היה נחמד הפליקס הזה למרות שלא חיבבתי אותו ושהוא לא היה משכנע לרוב. חבל עליו למות ככה... היה ברור שהוא ימות כי לא סתם מצלמת הוידאו צילמה הכל, עכשיו יהיה קצת ריק בלעדיו חייב לציין כי הקאסט הולך ומצטמצם לו. יהי זכרו ברוך של פלקסיטו החרמנסיטו החמוד סוף סוף שלישיית האחיות החרמניות העזו לדבר... הגיע הזמן כי מילא זה היה מובן ולא מעניין בכלל. הסדסקרססיסיוס הזה מגעיל כזה אדם מת והוא ממשיך בשלו חח דיאנה תפסיקי להידחף לאלחנדרו ותביני כבר לעזאזל פבלו מאוהבבבב, בדרכו אבל מאוהבבבבב קראיי נמאס לי ממנה

R i n a t H

New member
הוא מאוהב... אז../images/Emo35.gif

היא חייבת לו משהו?! לא
שיבין את זה כבר הוא! אני לא מסכימה עם הרבה דברים שיא עושה, בכלל אני לא מבינה מה היא עוד עדיין נמצאת בבית הזה אבל גם לו לא חסר
כל השאר מסכימה... סדסקרססיסיוס

Senior Baron

New member
היא לא חייבת נאדה אבל...

שתבין זאת כבר ולא תכחיש כל הזמן ותגיד שזאת גחמה, משחק וכו'... מצידי שתסתלק משם אבל לא תכחיש כל הזמן

זה ס-ק-ר-י-פ-י-ס-י-וס../images/Emo123.gif

חחחחחחחחחחח שם דפוק
דיאנה לא נדחפתתתת
אלה פשוט תומכת
מה אתה מצפה שהיא תעשה
תקום ותלך
אני בספק
דיאנה לא חייבת לפבלו דבר
הוא חייב לקלוט שהיא אינה אוהבת אותו

Senior Baron

New member
אני יודע../images/Emo3.gif בכוונה כתבתי ככה../images/Emo6.gif

והיא תמיד תומכת, היא תמיד נחמדה... בלעט אני אשתוק כי דמותה מעצבנת אותי וראי מעלייך הסבר לרינת.

../images/Emo6.gif

ראיתי
עדיין, היא לא יכולה ללכת, כי אחרי הכל היא עוזרת לו בשיקום שלו...

msh196

New member
עליתי על משהו

סוף סוף "הבנתי" איך טלמונדו עושים את כל הכסף שלהם
הם לא משקיגים במלתחות של השחקנים כולם חורשים

LemonLimeLilach

New member
יש דבר נורא נחמד

אין להם בושה להרוג שחקנים בשביל לקדם את העלילה - וזה כל כך כל כך כל כך מעולה!!!! אפילו שחבל על קונחיטו, יו, עכשיו למי יהיה שם חיבה מפגר?????? בכל אופן, הולך להיות עכשיו אחו שילינג מעניין כשפלומיטה תגלה שקונחיטו כן הספיק לשנות את הצוואה וגם טוב שלא התרכזו בכל הכוחות שיש להם בזה שהמצלמה מצלמת... תעשו את זה יותר ברור שבסוף, איכשהו, מישהו, מתישהו, יראה את הקלטת ויגלה הכל. חבל שלואיס קרלוס לקח את המצלמה איתו. ואיך הוא לא קלט שזה מצלם? יש ר-ק אור אדום מהבהב. טמבל!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לפחות טיפש אחד פחות
ולואיס קרלוס היה די מסובב מכדי להסתכל על הקלטת

למעלה