אוכל ועבודה

../images/Emo21.gifאוכל ועבודה../images/Emo94.gif

האם אתם מביאים אוכל מהבית לעבודה?
האם אתם אוכלים צהריים במטבח בעבודה או יוצאים למסעדה?
האם החברה מסבסדת את ארוחת הצהריים שלכם או שאתם משלמים באופן מלא מכיסכם?
לאלו שמביאים אוכל מהבית, האם יש לכם מקרר, מיקרוגל בעבודה?
לאלו שאוכלים בעבודה, האם אתם אוכלים בשולחן העבודה או במקום מסודר במטבח? האם אתם שומרים על הניקיון במיטבח לאחר שאכלתם? בתיאבון

נושא כאוב

במיוחד עכשיו כי אני רעבה ותוהה מה לעשות.
האם אתם מביאים אוכל מהבית לעבודה? בדרך כלל, רק שלפעמים אני לא מספיקה להכין, מה שקרה לי אתמול.
האם אתם אוכלים צהריים במטבח בעבודה או יוצאים למסעדה? אין לנו מטבח בעבודה ולצאת למסעדה אין זמן (הפסקת צהריים קצרה מאוד שבדרך כלל גם אותה לא תמיד יוצא לי לקחת) וגם חבל על הכסף. לפעמים קונה בחוץ כשבא לי להתפנק.
האם החברה מסבסדת את ארוחת הצהריים שלכם או שאתם משלמים באופן מלא מכיסכם? כל אחד דואג לאוכל לעצמו, אין סעיף לארוחות במשכורת אם לזה הכוונה.
לאלו שמביאים אוכל מהבית, האם יש לכם מקרר, מיקרוגל בעבודה? יש מקרר ומיקרוגל
לאלו שאוכלים בעבודה, האם אתם אוכלים בשולחן העבודה או במקום מסודר במטבח? האם אתם שומרים על הניקיון במיטבח לאחר שאכלתם? אין ממש מקום לאכול במטבחון ככה שאוכלים על שולחן בעבודה, זה לא הכי נוח כי הטלפונים נמשכים ואנשים זורמים וזה לא כיף שמפריעים לכם לאכול אבל ככה זה. עוד יותר לא כיף שאנשים מרשים לעצמם לשלוח יד לצלחת ולהתכבד באוכל שלי, בלי לשאול אם אפשר כמובן (אנשים נחמדים עובדים איתי).

galigach

New member
אוכל ועבודה

האם אתם מביאים אוכל מהבית לעבודה? כן, בעיקר סנדוויצים. האם אתם אוכלים צהריים במטבח בעבודה או יוצאים למסעדה? במטבח בעבודה האם החברה מסבסדת את ארוחת הצהריים שלכם או שאתם משלמים באופן מלא מכיסכם? הכל מהכיס לאלו שמביאים אוכל מהבית, האם יש לכם מקרר, מיקרוגל בעבודה? יש מקרר, מיקרוגל, טוסטר לאלו שאוכלים בעבודה, האם אתם אוכלים בשולחן העבודה או במקום מסודר במטבח? האם אתם שומרים על הניקיון במיטבח לאחר שאכלתם? במטבח לרוב וכמובן שאני שומרת על הניקיון

למעלה