ק
יקו

../images/Emo222.gifשיניתי כינוי.

זאת נוגה (נוגעע). שיניתי כינוי כי נוגעע זה כבר מאוס :/ וזה קטע מהשיר "רק בשביל לקבל חיבוק" ! (רק שלא היה מספיק מקום..) שיהיה לכם יום טוב.

I R i T 94

New member
תתחדשי גם את ../images/Emo9.gif ../images/Emo217.gif

אותך זיהיתי בגלל המאומץ XD הנה, חיבוק, רק בשבילך D:

אני עושה הכנה לתאוריה../images/Emo9.gif

אולי אני יוציא רישיון בחופש הזה
יאיי

I L O V E MCR

New member
אוקיי:}../images/Emo129.gif

היום. זאת אומרת אתמול הייתי בסופרלנד. היה כזה גיזעי!!!1 באנו לשם [אני ועוד חברים שלי] והלכנו לקומבה. אני לא עליתי לשם כי ממש פחדתי. אח"כ ראיתי אותם עושים את הספינה הזאתי שעושה לופים וזה.. ואז עלינו למתקן הכי שווה- הגלגל הענק!@##$%^&*($#*) וגם שם פחדתיX_ס ואז אני לא עדיין לא יודעת איך ידיד שלי שיכנע אותי לעלות עם הקומבה. היינו בתור לשם וזה והוא אמר לי "נעה אל תדאגי זה לא יותר מפחיד מהאנקונדה" אז איכשהו נרגעתי. כלהדרך למעלה צרחתי כמו מטורפת וכולם צחקו עלי:[ ואז כשיש את הירידה האיטית למטה הוא עושה לי כזה [אותו ידיד ממקודם שישב לידי בקרון-בפאקינג קרון הראשון!~~] "תאמת נעה..זה הרבה יותר מפחיד מהאנקונדה" . ישר הבאתי את הצרחה של החיים שלי וזה התחיל. כל הדרך הייתי עם עיניים פתוחות וזה היה אחד הדברים שאני בחיים לא אתחרט על זה שעליתי עליהם. אח"כ ירדנו וצרחתי בכל הסופרלנד "אל תעלו לקומבה ילדים חולים~" וכולם חשבו שלקחתי משהו. בסוף אח שלי עשה את הבנג'י המגניב הזה וזה היה כזה גזעי. ב12וחצי ככה היו בבית וזהו. סורי על החפירה;;

למעלה