ק
יקו

חחחחחחחחח ../images/Emo219.gif

וואי,אני ממש מקנאה בך. נשמע ממש כיף! D: קומבה
. זה לא יותר מפחיד מהטנדר מאונטן בדיסנילנד,באמת. הטנדר מאונטן גורם לאנשים לרצות למות
. טח. יא פחדנית. מהגלגל הענק פחדת ?
זה לא קשוח,נעה!
סתםסתם.
.

I L O V E MCR

New member
שנתקענו על החלק הכי גבוהה../images/Emo129.gif

זה היה מפחידP: התחלתי לצרוח שם ולאיים על האנשים שישבו לידי [וכן אני מכירה אותםXP] וגם הרכבת בהולנד ב אפטלינג לא ממש מתקרבת לזה.. יש שם איזה חמש לופים!

טחהפחע,הצחקת לי את הגבה. ../images/Emo219.gif

היית בפיתון?! היית בהולנדי המעופף?! היית בפגעסוס?! היית בנשר?! הפיתון זה 2 לופים ובורג! הדבר הכי מטריד שתמצאי בהולנד! וגם הפגעסוס מפחיד..ההולנדי המעופף חביב דווקא,והנשר מפחיד אותי XD

mafakit

New member
הבנג'י זה כל כך מאגניב!!!!|אלפקה|../images/Emo218.gif

הייתי עם חברה וחבר בסופרלנד.. ואז רצינו לעשות את הבאנג'י הזה והיה תור מזה ענק.. אבל נכנסנו בכל מקרה..
והיינו בתור 2 ומשו!!!@$#
ואז הגיע תורנו.. ורציתי להיות בצד ימים [משום מה..
XD] ואז העובד שם אמר שמי שבצד ימין משחרר את החבל.. ואז ישר התטחרטתי..XDD וזה התחיל להרים אותנו ואני כולי צועקת לעמית [חבר] באוזן "לאאא!!!! לא!!! תורידו אותנו!!!!!!!!!!" וזה ממשיך לעלות!!!!! ואז אמרתי לליאן [זו ששיחררה את החבל] "ליאן! אל שתחררי את זה!! אני מזהירה אותך!!!!" ואז היא עזבה את החבל
ופשוט טסנו קדימה!!!! |סמיילי צורח מפחד| ואני עם עיניים עצומות לא עוזבת לעמית את היד והוא אומר לי "תעזבי אותי כבר..!!" ואני ממשיכה להחזיק.. ואז פתחתי את העיניים ואני רואה את כולם למטה מסתכלים עליי [הכל תוך כדי זה שאני צורחת ושורפת את השקדים שלי..] ואחרי כמה נדנודים ככה הורידו אותנו.. ואז אמרתי בקול קשוח
זה בכלל לא היה מפחיד
חחחXDD אבל באמת זה היה שווה.. ^_^ סליחה שחפרתי..
הייתי חייבת..XD אה! והקומבה [עשיתי פעמיים] זה דבר ענק!!!!! כל כך כיפי!!

I L O V E MCR

New member
חחחחחחחחחחחחחסטלניתP:../images/Emo129.gif

אח שלי עשה אתץ זה...הוא שאל אותי אם אני רוצה אמרתי ישר "לא איזה הייתי עכשיו בקומבה בקרון הראשון והוצאתי את הנשמה שלי מצרחות שם אין לי כח שוב לצרוח"

איזה יום דפוק זה הולך להיות >>. ../images/Emo219.gif

טחה,די אנד ודאד מהירים זה משעשע. לפחות זה נחמד ><".

../images/Emo191.gif אז ככה:

הייתי בים עם בן של חברים שלנו, ואבא שלי ואח שלי היו גם בים אבל רחוק מאיתנו- אנחנו בצד אחד של המזח והם בצד השני. קיצר היינו רק אני והבן של חברים שלנו[נקרא לו רון] רחוק עם גלים גדולים, ופתאום התקרב מישהו שאני לא מכירה[נראה בערך 16-19] ובכל גל שהיה, הוא קפץ עליי. בהתחלה לא שמתי לב, אבל הוא כבר היה ממש ממש קרוב אליי. אז התסכלתי עליו במין מבט של 'מה את רוצה ממני?' והוא חייך חיוך מגעיל והתחיל להתקרב, אז אמרתי לרון לטוס מהר לחוף וברחתי משם. סעמק :(

כמה טעויות:

א. לא שירשרתי טוב. סליחה! ב. לאחר קריאה שניה הוא לא כזה פדופיל! אבל בכל מיקרה צריך לסרס אותם!

XD

בואו נסרס את כל הגברים! בטח בשלב כלשהו בחייהם הם יהפכו לפדופילים!%$&#^% מי צריך בכלל גברים!!!11 XD

למעלה