ים ושאלות קטנות

אתם יודעים מה הכי מוזר?

שהיו מביאים את קובי אוז להנחות את השרדות
דווקא מתאים לערוץ 10 לעשות מהלך כזה.

Denzell

New member
כפרה עליך

היה מדבר על דוד הפלזמאי שהיה זוכה במשימות אישיות

tomeralon1

New member
אם שואלים אותי

הדבר הכי מדהים בסידרה הזאת הם האיים הקריביים......!!! איזה מקומות מדהימים.. איזה חופים איזה ג'ונגל איזה יםםםםם פשוט מדהים.. יוצאות לי העניים בכל פעם שאני רואה את זה..

Jen74

New member
חכה/י שתראה/י את היתושים שיש שם../images/Emo122.gif

או יותר נכון את העקיצות שהם משאירים...

גן עדן

ששווה כל עקיצה!!! :) אני ובן זוגי מתכננים לטוס לשם בעוד חודשיים!! היינו שם בשיט לפני שנתיים ואנחנו לא מפסיקים לפנטז כבר על הפעם הבאה.. אני ממש מחזיקה אצבעות שהשנה זה יקרה.. עוד מעט אני אתחיל לחפש דילים :))

Jen74

New member
נסיעה טובה ../images/Emo160.gif

האיים הקאריביים הם אחד היעדים המועדפים ביותר בכל העולם.

galbrickman

New member
גם אנחנו!

ממש חולמים על שייט כזה בקריביים אני מחפש לנו דילים בימים אלו בנתיים זה הכי טוב שמצאתי http://www.elal.co.il/ELAL/Hebrew/Deals/Deals/Campaigns_items/CroozeCaribian201207.htm שזה טוב, זו אמורה להיות האוניה הכי מפוארת בעולם ..

אולי תרגעו כבר?!

בסדר הבנו שהרמה בישראל לא משתווה לרמה בארה"ב, הבנו שאת הגרסה האמריקאית יותר כיף לראות הבנו שג'ף מנחה קטלני אבל אולי תרגעו כבר?! אני אמנם לא ראיתי אף גרסה אמריקאית,אבל אני נהנית! אתם לא נהנים? תפסיקו לראות, ותמשיכו רק עם הגרסה האמריקאית לא נמאס לכם לקטר? כאילו מה יעזור שתקטרו עכשיו? תנו כבר להנות בשקט ומספיק לחפור!!!! עשיתם כאב ראש!!!

McFlyRoni

New member
אף אחד לא מקטר חמודה,

אנחנו מביעים דעה. לא מרוצה ממנה? תתמודדי עם הבעיות שלך.

../images/Emo12.gifאף אחד לא מכריח אותך לקרוא כאן../images/Emo70.gif

כמו שאמרה קודמתי הנחמדה, מותר לכולם להביע דעות לכאן ולכאן. גם אם את לא מסכימה איתם. ואם תקראי קצת יותר טוב, את תראי שיש גם דעות חיוביות.

Jen74

New member
אולי תלמדו לשרשר???../images/Emo70.gif

אותה הודעה, שלושה גולשים בעמוד הראשון בתוך פחות מיממה. למה

Fלויד

New member
וואי... משו מלוכלך על מולי...!

וואלה מולי היה המועדף שלי עד עכשיו... ועוד לא החלטתי אם הוא עדיין אחרי מה שראיתי.... יש תמונה ממש מפורסמת של דלתא (החברת תחתונים) שהרבה אנשים לא מקשרים ומבינים שמולי הוא הדוגמן בה. יאפ- מולי עשה קולקצית תחתונים של דלתא... (אולי אני טועה אבל הוא ראה בדיוק כמוהו, ולא דומה אלא "בדיוק"!!) מולי בא כשרירן ופוזה של מאמן קרטה אז תופסים ממנו כשויקה, הדוגמנית, מקבלת זילזול מטורף רק בגלל המקצוע שלה. אניח בטוח שאם מולי היא אומר על הקמפיין תחתונים שלו גם הוא היה נתפס כמייל מודל טיפש ולדעתי הוא לא היה צריך לשקר...! וחבל... כי חשבתי שדוקא הוא אחד שהכי בא עם האמת שלו ובלי שקרים ופילסופים...

נו ו...

אישית אני יודע שהוא דוגמן.. ונכון שהביאו אותם רק בגלל שהם "חטובים" ודוגמנים... גם גיא דוגמן... אין לי דעה פה..

idodo cohen

New member
האמת שלו? ../images/Emo12.gif

אין לי מושג, משום מה לי הוא מההתחלה נראה ממש מזוייף. מדי פעם זורק איזה הערה קיטשית לאוויר עם חיוך ["אם מאמינים.."
], ובתכלס לא ממש עושה כלום. הוא אוהב לדבר על אנשים שעושים "פחות" ממנו, או יותר חלשים. אבל בתכלס? אף אחד בשבט שלהם לא היה יכול לקחת אחריות על להדליק אש? לעזאזל, מיה עשתה את זה לבד והם לא P: בשורה התחתונה השבט נכשל במשימות בעיקר בגלל שהגברים בו די נקבות לעומת השבט השני החזק. וכן מולי כבר הרבה שנים מנסה לזכות בתהילה בצורות כאלה ואחרות. שמעתי שהוא גם ניסה להיות מנחה באקזיט והגיע למקום השני בתחרות ההיא. אבל מה שאתה מספר מזכיר לי מה שאני חשבתי על ורה. בהתחלה מאוד הרשימה אותי, אבל בסופו של דבר הסתבר לי שהיא די שטחית. ואם להתבסס על הפרקים שראינו, אפילו רעה.

למעלה