סדר בתאריכים
כולם לקרוא

CitizenErased

New member
../images/Emo206.gifסדר בתאריכים../images/Emo70.gif../images/Emo206.gifכולם לקרוא../images/Emo3.gif

אוקי אז ככה, ראיתי שיש כאן בלבול קל לגבי החופש וכל מה שמתוכנן. אז תוציאו יומנים ותתחילו לסמל. אני מצפה גם לתגובות שתגידו לי מתי הכי הכי הכי נח לכם. חשוב לי לפגוש לפחות את רוב הפורום בחודש הזה. שעד ההופעה באוקטובר כבר רובנו נכיר אחד את השני. אני כמובן מצפה שלפחות 99% מכם גם יגיע למסיבה באוגוסט.. אבל בלי קשר לפני המסיבה מתוכננים 2 מפגשים, אחד עם מספר פורומים נוספים והשני שלנו לבד. אני אשמח אם כולכם תוכלו להגיע ללפחות אחד מה2.
מפגש ראשון
- פיקניק בפארק הירקון בשיתוף פורום MTV2 ומספר פורומים אחרים (שטרם נקבע סופית) אם אתם יכולים בכלל להגיע למפגש זה, תבחרו בין התאריכים הבאים:
4.7
5.7
10.7
מפגש שני
- רק שלנו, אני מאמינה שיתקיים בעזריאלי כי הכי פשוט להגיע לשם, כמה שזה נדוש אם אתם יכולים בכלל להגיע למפגש זה, תבחרו בין התאריכים הבאים:
24.7
25.7
26.7
29.7
30,7
מסיבה
(חובה להגיע, דירבעלאק!!) - מועדון הקולטורה, תל אביב
9.8 (אני אצטרך גם את עזרתכם בפרסום העניין אז חכו לעדכונים)
הופעה
- פארק הירקון
1/2.10 (פרטים נוספים יהיו ביולי!)

roy net

New member
זה רק אני הרגשתי

או שקיבלתי פה עקיצה סמויה
לפיקניק אני לא אגיע. לכל השאר, אני אשתדל לא יכול להבטיח יותר מזה....

Incubus Creep

New member
../images/Emo79.gif

פיקניק 4.7 ומפגש פורומיוז תלוי מתי אני אסע לחו"ל.. אז תבחרו תאריך ונראה כבר אם יהיה לי נוח. להופעה/מסיבה אני מגיעה:)

Rock Bottom

New member
מבחינתי

אני יכול לנסות להתגיע לתאריכים של כל המפגשים, במידה והם לא בימי חמישי, כי אצלנו אי אפשר לדעת מי סוגר שבת ומי לא.. זה יכול לבוא בהפתעה ואני לא הייתי רוצה שזה ייפול על איזה יום שיהיה לי קשה/בלתי אפשרי להגיע.. אז בגדול.. MTV2 - 4.7/10.7 פורומיוז - 24-5.7/29-30.7

Rock Bottom

New member
ברור שכן

כל עוד אני יוצא הביתה בחמישי הזה, וכפי שכבר אמרתי אני יוצא בהפתעה..
כך שאני לא יכול להתחייב שאגיע באיזה חמישי שייקבע ואז יפילו עליי באותו שבוע שאני סוגר או משהו

ShadowDweller

New member
מתי שיש פיקניק אני בגרמניה../images/Emo10.gif../images/Emo54.gif

אוףף ממש רציתי לבוא!

4.7, הכל חוץ מה-30, עם העדפה ל26.../images/Emo129.gif

כי זה גם מפגש MCR, וזה חוסך לי נסיעות

../images/Emo192.gif

פיקניק- 10.7 מפגש- 26.7 או 30.7 ולמסיבה אני אשתדל לבוא (יש חנייה שם, כן?) ולהביא גם חברים :) ואני רוצה לראות מישהו פה שלא יבוא להופעה חח

inbal145

New member
10.7 למפגש פיקניק

בשום תאריך אחר אני לא יכולה שום דבר, כולל את המסיבה... קקה.

למעלה