זקוקה לעזרה בדחיפות

777חסויה

New member
../images/Emo206.gif זקוקה לעזרה בדחיפות../images/Emo70.gif ../images/Emo206.gif

בזמן האחרון, מרבית האתרים שאני גולשת בהם מופיעים כרשימה ולא כעמוד אינטרנט. בחלק מהאתרים מופיעה ההודעה הזאת: "This page requires Ac_RunActiveContent.js." ניסיתי לעשות צילום מסך אך משום מה, פתאום צצה גם בעיה עם הצייר - הצייר מכריז שנתקל בבעיה ולא ניתן לשמור את הקובץ. כרגע לא מותקנת אצלי תוכנת אנטי-וירוס. ניסיתי להוריד את תוכנת הנסיון של AVG (רציתי קודם לנסות אותה ולא להוריד ישר את הגרסה החינמית) אך אין לי מספיק מקום בדיסק - איני יודעת איזה קבצים כדאי למחוק על מנת לשחרר קצת מקום. כמו כן, ניסיתי להוריד מחדש "JAVA" (בתקווה שאולי זה יפתור לי את בעיית הגלישה) אך מדי פעם העמוד מופיע כרשימה ולא כעמוד אינטרנט, וכאשר העמוד עולה כפי שצריך אז אין לי שום אפשרות להורדה. ניסיתי את כל האופציות שבאתר אך בכל פעם מתקבלת ההודעה: "We encountered an issue while trying to automatically install Java software onto your machine". ומדי פעם העמוד פשוט נשאר תקוע במצב של טעינה. מה לעשות
כיצד ניתן לפתור את הבעיות האלה? מדוע עמודי האינטרנט מופיעים בכל פעם כרשימה (ללא HTML)
ומה זה Ac_RunActiveContent.js.? תודה רבה!

לא ברור...

מה זה "כרשימה"? על מנת לפנות מקום בדיסק, אפשר לנקות קבצי אינטרנט זמניים, להסיר תוכנות שאינן נדרשות, לגבות מסמכים.

777חסויה

New member
סליחה על התשובה המאוחרת

המחשב עשה לי בעיות ותפוז בפרט. לא יכולתי להיכנס לתפוז ולכתוב, העמוד הופיע כרשימה ובכל רגע התנתק לי היוזר. איני יודעת איזה תוכנות כדאי להסיר. כבר ניסיתי למחוק תוכנות וקבצים שאינם בשימוש, מעבר לכך אני לא יודעת מה למחוק ומעדיפה לא למחוק בטעות תוכנה חשובה. אני מצרפת צילומי מסך שבהם העמוד מופיע כרשימה ולא כ-HTML ובכך אינו מאפשר לי לגלוש באינטרנט. אני מקווה שבהודעה הבאה אצליח לצרף את צילומי המסך, היוזר של תפוז מתנתק לי בכל רגע ועמוד שליחת ההודעה לא זז. אשמח לקבל עזרה. תודה רבה!

המצב של המחשב שלך נראה לא סימפטי לגמרי

בעיות עם FLASH (ההודעה שציינת), עם JAVA וכו'. אני הייתי שוקל פרמוט, חד וחלק. בא בחשבון?

777חסויה

New member
אין לי מושג איך עושים פרמוט..

בנוסף לכל הבעיות, ההיסטוריה של המחשב פשוט נעלמה. בתיקיית "History" כל הפרטים נעלמו, היא ריקה. האם טכנאי יעזור? או שניתן להסתדר לבד (אני בספק..)? כרגע אני גולשת ממחשב אחר, במחשב שלי לא ניתן לעשות דבר. האם לדעתך מדובר בוירוס? מודה לך

בהחלט הייתי שוקל

לפנות לטכנאי שיתקין את המחשב מההתחלה. לדעתי, לא כדאי לבזבז זמן על ניסיון לתקן.

למעלה